• SAS1987
    13.8k
    Odlićno da se počeo raditi dodatan pritisak na Gradsko poglavarstvo. Samo za podsjetnik:

    Prije više od mjesec dana Udruga "Dinamo to smo mi" pozvala je gradske vlasti da usklade statut Dinama sa Zakonom o udrugama i omoguće demokratske izbore u klubu. Tada su kao odgovorne prozvali Milana Bandića, Krešimira Ladišića, Dragicu Kovačić, Natašu Bramberger i Natašu Fijuček.
  • BluePhone67
    3.4k
    Tada su kao odgovorne prozvali Milana Bandića, Krešimira Ladišića, Dragicu Kovačić, Natašu Bramberger i Natašu FijučekSAS1987


    Jel moze netko sprancu nekakvu napisat pa da saljemo na njihove mejlove i da ih zatrpamo koliko mozemo, posto ima i kontakt telefon vidljiv ako nema odgovora unutar 2 dana budemo ih zvali po cijele dane dok se ne jave. Placeni su da odgovaraju na pozive gradjana, ako se nikom nece javljat niti telefonom onda cemo prijavit medijima. Treba ih maltretirat svaki dan jel oni to na fini nacin rade nama svakodnevno i godinama..

    Ako netko napise sprancu neka tu stavi

    https://www.zagreb.hr/gradski-ured-za-opcu-upravu/823
    https://www.zagreb.hr/sektor-za-udruge-i-zaklade/1226
  • SAS1987
    13.8k
    Ja ću im svakako nešto poslati ali bi bilo dobro da netko napiše neki tekst sa citiranim zakonima koje krše da ne izpadnemo neozbiljni. Još bi bilo efektivnije da ljudi iz Zagreba idu u Gradsko poglavarstvo u njihov ured i pitaju ih zašti i kada će biti izbori.
  • Kwedi
    3.8k
    Ako hoćete malo izjebati; svake srijede od pol 11 Bandić na Radio Sljemenu odgovara na pitanja građana. I uvijek se uzjebe ak nekaj nije po proceduri; ja sam ga već dva put sprco za neke druge stvari(pranje ulica i kretenizam Zagreb parkinga) i idući dan,al doslovno idući dan riješen problem.

    A konjina se trese ko prut čim nema slobodu biti bahat pred direktnim i konkretnim pitanjem
  • SAS1987
    13.8k
    zašto ga nisi pitao za Dinamo? :grin:
  • Kwedi
    3.8k
    Prioriteti. Ulica mi izgleda ko Hanoi pa mi je to bilo bitnije
  • BluePhone67
    3.4k
    Stavi kontakt za radio Sljeme i inace sto god netko misli da je od pomoci neka stavi.
  • SAS1987
    13.8k
    možda bi Banderas raspisao izbore. Samo ga još nitko nije pitao :rofl: :rofl:
  • xavier
    11.3k
    Ulica mi izgleda ko HanoiKwedi

    Ovo je bilo vezano za pranje ulica ili za Zagrebparking? :blush:
  • xavier
    11.3k
    možda bi Banderas raspisao izbore. Samo ga još nitko nije pitao :rofl: :rofl:SAS1987

    Pitao ga je jednom prije par godina netko za kriminal u Dinamu i nepoštivanje zakona pa se sav unervozio i počeo pričati gluposti u stilu da "zašto nitko nije upozorio na to ako je tako" i da "zašto se navijači ne jave ako smatraju da se klubom ne upravlja kako treba" :grimace:
  • Hipo
    406
    Ako je tako onda i dinamo moze bit sređen iduceg cetvrtka...

    Zovite i pitajte.
    Nek vam ne bude ulica/hanoi ispred dinama/mamicevog kluba.
  • Kwedi
    3.8k
    Program: 616 70 04

    Radio Sljeme
  • Kwedi
    3.8k
    Ovo je bilo vezano za pranje ulica ili za Zagrebparking?xavier

    Prvo za ulicu, a drugo za posao di radim,za parkiranje
  • SAS1987
    13.8k
    i sve sredio? Sada mi je jasno zašto je "doživotni" gradionačelnik :rofl:
  • marcio amoroso
    33.4k
    Za kraj dana donosimo vam citat iz jednog znanstvenog članka koji se bavi nogometom u poslijeratnoj Jugoslaviji, a tiče se navijača Gradjanskog, ovaj Dinama.

    "U Zagrebu je 9. prosinca 1951. poslije utakmice NK „Dinamo“ – „FK „Crvena zvezda“, igrane za Kup maršala Tita, velika skupina navijača proslavila pobjedu pjevajući domoljubne pjesme Lijepa naša, Marijane, Marijane, Još Hrvatska ni propala, Oj ti Vilo Velebita i druge. Pred spomenikom kralju Tomislavu uzvikavali su „do-lje ka-pe“, uz skidanje kape, ali su vlasti to razumjele kao „dolje KP“. Spomenuti uzvik točno je razumjela i ondašnja milicija koja je uhitila 46 navijača, od kojih se devetorici sudilo." ‍✈️

    ---
    Partner Zona Dinamo: Movie Caffe Bar & Familia Slastice
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.