• bezvangori
    174
    Mislim sve ok, socios i te priče, ali što je previše, previše je.xavier

    Po svim načelima zdravog razuma, zagorsko/međimurski bazen nogometaša trebao bi biti stepenica prije Dinama kao što bi i šibenski/zadarski prije Hajduka. To je normalni put razvoja mladog nogometaša, a samim time i suradnja dvaju klubova, blizina, sličan mentalitet itd. No, živimo u Hrvatskoj pa je normalno razmišljanje da je prijatelj moga neprijatelja moj neprijatelj bez obzira kakav odnos ti imao s njim.

    Ono što mene zanima je jesu li i kako intezivne transfere na relaciji Šibenik - Hajduk i obrnuto komentirali simpatizeri šibenske kape u plavim redovima? Jel postoji neki podforum na tu temu tipa igrači Dinama iz Šibenika, BiH i sl?
  • BluePhone67
    3.2k
    0i26kwzcn4jnzk9x.jpg
    8twjkqy7x9ojhxrz.jpg

    Sn 24.09.2019
  • BluePhone67
    3.2k
    3jxg08slsfsl91j7.jpg

    VL 24.09.2019
  • platini
    230
    Gavranović se stvarno trudi ali ne ide. Kvalitetu je dokazao u prošlim sezonama igrajući za Rijeku i Dinamo a sad mu je 29 godina i još može dati puno toga. Njega sigurno ne bih otpisao.
  • BluePhone67
    3.2k
    ezflcwv217763hsk.jpg
    o038btxhoqrqoxs1.jpg

    Sn 25.09.2019
  • reziser
    6.3k
    za 2 dana je jedini gradski derbi a ni slova o njemu? :joke:
  • Bosna86
    11.6k
    A i nije mi nesto atmosfera u gradu
  • deda
    27.9k
    Naš kapetan Arijan Ademi se polako, ali sigurno penje stubama ka Olimpu Dinamovih vječnih legendi.

    Jučerašnjim nastupom u Karlovcu Arijan je ubilježio svoj 2️⃣4️⃣4️⃣ službeni izlazak na zeleni travnjak u dresu modrih. Time se uspeo na 25. mjesto vječne liste Purgera po broju nastupa u natjecateljskim utakmicama. Trenutno ga dijeli sa velikim Džemom Mustedanagićem. ✌️

    Sljedeći kojeg očekujemo da će sustići je Željko Matuš sa 247 nastupa.
  • Baneki
    725
    Pokušavam se sjetiti koja utakmica je bila kad je Džemo dao gol kad je bio ozlijeđen i jedva je stajao na nogama?
  • Mali dioničar
    14.2k


    Finale Kupa 1981/82 Dinamo-Zvezda 2:2 prva utakmica.

    https://youtu.be/2IBV5ZtnGfg
  • reziser
    6.3k
    2 operacije naših igrača!

    Komnen Andrić otputovao je u Barcelonu na operaciju gležnja! Trebala bi se dogoditi ovih dana. Imamo još jednu operaciju, to je ona Marka Leškovića, također se radi o gležnju, ali taj operativni zahvat bit će obavljen u Hrvatskoj.

    Lešković ima drukčiji problem u odnosu na Andrića, njemu treba samo čišćenje gležnja, kod Komnena je priča malo kompliciranija. Za Andrića je polusezona izgubljena, on neće igrati do proljeća, a Lešković će biti izvan terena mjesec i pol do dva. Inače, Stojanovića je malo zategao mišić, pa sam ga izvadio na poluvremenu protiv Karlovca, ali nije to ništa ozbiljno.
  • Cosey
    435
    Izvukli smo u kupu Opatiju.
  • Hipo
    406
    Izvukli smo u kupu Opatiju.Cosey

    Nismo ju izvukli.
    Raspored cijelog idućeg kola kupa se znao prije mjesec dana, bez obzira tko prošao dalje zna se par koji ti je idući suparnik.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.