• Bosna86
    11.5k
    Ja sam kopirao link sa portala sportskih, isti k
  • BluePhone67
    3.2k
    j7h17bwmjzam3nf7.jpg
    4dh5m555j0413p3h.jpg
    i84z4i9lkj9zaj6z.jpg
    lzqx909zbd4e2v1a.jpg

    Sn 22.09.2019
  • Kwedi
    3.8k
    divno je kako varaždinski novinar falsificira povijest.

    ovaj klub nema veze s varteksom, trinaest puta nije dobio dinamo i sigurno nije skoro tri tisuće dana čekao na pobjedu u prvoj hnl
  • FLYZG
    27
    ...krivo zboriš,jer ako ovaj klub nema veze s Varteksom onda niti Dinamo nema apsolutno nikakve veze s Građanskim!...,prestanimo biti licemjerni!
  • BluePhone67
    3.2k
    krivo zboriš,jer ako ovaj klub nema veze s Varteksom onda niti Dinamo nema apsolutno nikakve veze s Građanskim!...,prestanimo biti licemjerni!FLYZG

    Nema ni sa Dinamom iz 45 god :cool:
  • FLYZG
    27
    ...ja sam rekao svoje stajalište ovdje što mislim o poveznici Građanski/Dinamo i nemam namjeru se opet iskazivat i dokazivat s tim,ali slušajući tezu onih koji tvrde da je Građanski=Dinamo i sada slušajući te iste kako govore da Varteks nije Varaždin je krajnje licemjerno kao što sam već napisao prije,pa daj ljudi budite realni i dosljedni bar malo,nemožemo danas jedno,a sutra drugo!
  • Hipo
    406
    Varteks nije VaraždinFLYZG

    Varteks se ugasio.
    Osnovana su 2 nova kluba, šn varaždin i nk varteks.
  • BluePhone67
    3.2k
    Realno je da ni Gradjanski niti Dinamo iz 45 nije ovaj Dinamo po tome iako si se sa namjerom dotakao samo Gradjanskog, a ovo vezano za tvoje stajaliste sto mislis oko Gradjanskog je manje bitno, koliko i relevantno da se uzme u obzir.
  • Hipo
    406
    U 10.minuti u varaždinu dinamu nije sviran čisti penal nakon ruke varaždinca 7 metara od gola!

    Jebem ti suce i var kojeg nema.

    Kmečavci bi napravili prosvjed na rivi da su izgubili tekmu zbog toga.
  • The Undertaker
    3.9k
    Koliko pratim, trenutno dva kluba polažu pravo na tradiciju i povijest ugašenog Varteksa. Vjerovatno obojica sa pravom. Ne znam da netko, osim Dinama, polaže ista prava nad Građanskim. O tome je već pisano. Naravno da formalno-pravno to nije isti klub ali tradicijski jest. Meni je to dovoljno.
  • FLYZG
    27
    ...nećemo kmečat,ovakav Dinamo bez obzira mora Varaždinu uvaljat 5 komada kao od šale,nitko nam nije kriv osim nas samih!
  • marcio amoroso
    31.9k
    U 5 najbitnijih europskih utakmica se u početnih 11 rotiralo točno 14 igrača. Lešković protiv Fradija doma silom prilika, to svi znamo.

    To je jednostavno pokazatelj da Bjelica apsolutno vjeruje grupi od 14 do maksimalno 16 igrača. U kadru ih je 26. Normalno da ima nezadovoljnih i da uvijek ima prekobrojnih.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Livaković
    Stojanović, Leovac
    Theophile, Perić, Dilaver
    Ademi, Moro, Gojak, Olmo
    Hajrović, Oršić, Petković, Gavranović
    To je tih 14 za koje sam siguran na osnovu njegovih početnih 11 u prošloj i ovoj sezoni da im apsolutno vjeruje.
  • platini
    230
    U 10.minuti u varaždinu dinamu nije sviran čisti penal nakon ruke varaždinca 7 metara od gola!

    Jebem ti suce i var kojeg nema.

    Kmečavci bi napravili prosvjed na rivi da su izgubili tekmu zbog toga.
    Hipo


    Ne samo to nego se jos po portalima i forumima pise da je sudac pomogao Dinamu, da je produzio 8 minuta, da je poklanjao Dinamu dosta toga...a kad se samo sjetim (osim nedosudjenog penala) npr. za koji "faul" je dao zuti Pintu....Matoc je sudio kako mu je varazdinska publika dobacivala ali ni to im ne valja.


    U petom mjesecu kad Dinamo bude na +15 podsjecat ce nas hajdukovci na sudjenje a od ove tekme ce napravit mit kako se Varazdinu nije svirao penal, kako je sudac oprostio Dinamu crveni i kako je produzio 12 minuta. I svi ce sutjeti, poneko od dinamovaca ce se cak u pokusaju obrane Dinama i sloziti sa klevetnicima. Pokusaj obrane uvijek krece sa onom poznatom recenicom: "znamo da se Dinamu pomaze i da ga suci guraju ali..." E pa ja ne znam da se Dinamu pomaze. Gledam svaku utakmicu i pogotovo zadnjih par godina nema nikakve pomoci. Cak bih rekao da se puno vise pomaze Hajduku jer je u interesu hrvatskog nogometa da Hajduk igra Europu a ne Gorica ili Belupo. Vazno je to i radi mira u savezu i u Splitu i Dalmaciji. Ne trebamo kmecati ali trebamo odgovarati na neistine jer Dinamo nije prvi zbog sudaca. Dinamo je prvi jer ima ekipu (ponajbolju u istocnoj Europi) koja se tuce sa ozbiljnim europskim klubovima dok najveci konkurenti ispadaju od konobara koji rade od 8 do 3. Zato je Dinamo prvak.
  • BluePhone67
    3.2k
    U petom mjesecu kad Dinamo bude na +15 podsjecat ce nas hajdukovci na sudjenje a od ove tekme ce napravit mit kako se Varazdinu nije svirao penal, kako je sudac oprostio Dinamu crveni i kako je produzio 12 minuta.platini

    Zato postoji kmecimetar tema za podsjetnik
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.