• Hipo
    406
    Neću nikad razumit kako neka osoba koja nije jugofasist može čitati index smećedavidinamo

    Barem napadaju sve i bez kompromisa.

    Imaju itekako mana ali ostali portali i mediji nemaju muda ili su politički pijuni, teško smeće i žutilo.

    Zato čitaš one kategorije ili vijesti koje te zanimaju, ostale ni ne otvaraš/preskočiš.
  • Maki17
    174
    Gojak i Ademi zabili, Gavro i Mo na klupi
  • davidinamo
    351

    Ne otvaram Index smeće
  • Maki17
    174
    Majer i Ivanušec zabili za mlade
  • Eduardo
    17.6k
    Gojak dva komada i asistencija... Prvi gol imate na prethodnoj stranici, 2.gol - KLIKNI - asistencija - KLIKNI
  • Neki tip
    19.4k
    Gojak zabio 2 gola, igrač utakmice.

    Edit: istovremeno s Eduardom :)
  • BlauDivision
    463
    koga napadaju bez kompromisa? Napadaju ideološke protivnike i stoje na braniku jugoslovenštvine skoro 30 godina nakon propasti tog političkog eksperimenta.Oni su talog društva zajedno sa većinom političara isluge antidržavni skupina koji pokušavaju na sve načine obezvrijediti sve što se kosi sa njihovim ideološkom gledanjem svijeta.Samo naivni i zlonamjerni ljudi mogu vjerovati kako takvi ljudski profili koji pišu za Index mogu željeti nešto dobro Dinamu uzeci u obzir što Dinamo predstavlja hrvatskom puku .
  • BlauDivision
    463
    Kada izlazi nova tržišna vrijednost Dinama prema Transfermarktu ili je već izašla?
  • Neki tip
    19.4k
    Petković najavljen za prvih 11 sutra. Ne iznenađuje, ali veseli. :)
  • BluePhone67
    3.3k
    iaksn1eoqprizofu.jpg

    Sn 06.09.2019
  • BluePhone67
    3.3k
    yb4kqg8hqylmlwjx.jpg

    Kvg godisnjica
  • Hipo
    406
    koga napadaju bez kompromisa? Napadaju ideološke protivnike i stoje na braniku jugoslovenštvine skoro 30 godina nakon propasti tog političkog eksperimenta.Oni su talog društva zajedno sa većinom političara isluge antidržavni skupina koji pokušavaju na sve načine obezvrijediti sve što se kosi sa njihovim ideološkom gledanjem svijeta.Samo naivni i zlonamjerni ljudi mogu vjerovati kako takvi ljudski profili koji pišu za Index mogu željeti nešto dobro Dinamu uzeci u obzir što Dinamo predstavlja hrvatskom puku .BlauDivision

    Ponovit ću, itekako ja znam i vidim kaj rade, ali te članke ne otvaram.
    Pratim vijesti koje su mi važne i sport.

    Ali isto tako vidim otkrivanje korupcije, napade na korumpirane političare, itd.

    Ako je antidržavna skupina ona koja ne glasa za korpuciju koja 25g uništava našu domovinu onda sam i ja dio nje.

    Sam si napisao da je većina političara talog društva, to je i moja poanta, oni predstavljaju državu.
    Kad to odvojiš od domovine onda će ti sve bit jasno.

    Vezano za naš dinamo, jedni su od rijetkih koji su udarali po mamiću i upravi.
    Ali itekako se dobro sjećam svih njihovih napada na bbb prije bojkota, a i poslije.
  • xavier
    11.1k
    Što se tiče Indexa, znate da ih ja stvarno ne volim. Definirali su žutilo i click bait novinarstvo kod nas (no kasnije su ih svi ostali portali uredno popratili u tome). Isto tako, guraju svoju ideologiju i svakom tko nije "s njihove strane" traže "dlaku u jajetu" dok "njihovi" uredno prolaze ispod radara (ne smijemo zaboraviti koliko su dugo ignorirali Bandićev kriminal zbog novca koji dobiju od grada Zagreba). Tekstovi su im redovito negativni i uglavnom tendenciozni i senzacionalistički. Uglavnom, ne volim ih.

    No kako @Hipo kaže, ono što im se mora priznati je da bi puno skandala i kriminalnih radnji ostalo zauvijek zataškano da Index nije kopao po tome i odbijao odustati.
  • Kwedi
    3.8k
    kakav god da je index, ne znam niti jedan medij koji je toliko raskrinkravao krupne afere od njih.

    kad dođu drugi na tu razinu, onda se može ih nabacivati drekom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.