• xavier
    11.1k
    Ja se sjećam iz djetinjstva da je Zajec imao 5, Hadžić 4, a Cerin 8, npr... Krila su bila 7 i 11, bekovi 2 i 3. Odmah si znao na terenu tko što igra, a znali su i klinci u parkiću po broju tko ti je omiljen igrač.Baneki

    Zajec je imao 5 kad je igrao. Kad nije, onda je netko drugi nosio taj broj.

    Meni se ipak puno više sviđa ovo gdje svaki igrač ima svoj broj.
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim da je ovo da svaki igrač ima svoj broj došlo iz marketinških razloga, CR7 i takva sranja.
  • Infinity
    15.3k
    To je doslo s tiskanjem imena na dres.

    Ja se sjecam kako smo mi kao pioniri morali trpiti trenera i njegovu politiku da mu igraci nose brojeve 1-11 na terenu. Svi redom jedva docekali kadete i juniore kad su nam drugi treneri dopustali da nosimo brojeve koje zelimo. Stvar nebitna, al covjeka nismo voljeli iz tog glupog i nebitnog razloga.
  • Hipo
    406
    Zbog 4 baklje na poljudu 7.000 kn kazne dinamu.

    Dilaveru za batinićev glupi crveni 2 tekme kazne, propušta istru i varaždin.
  • Infinity
    15.3k
    Dilaveru za batinićev glupi crveni 2 tekme kazne, propušta istru i varaždin.Hipo

    Jel u HNL-u crveni automatski daje dvije utakmice ili disciplinska naknadno odredjuje? Sudac je degradiran zbog dvije greske od kojih je crveni karton jedna od njih i sad ovaj lezi dvije utakmice kazne? Rekao bih da to ima samo kod HNS-a, al slicno sranje se dogodilo i u LP nedavno. Nejasno mi je to. Zasto? To je kao da me krivo uhapsi korumpirani murijak koji zbog korupcije zavrsi iza resetaka, a meni krivo sude i jos me osude iako su ovog zatvorili jer me krivo uhapsio. Logika nije cak ni nula, nego ide u minus.
  • deda
    28k
    Disciplinska
  • marcio amoroso
    32.5k
    Strašno koliko potencijala Dinamo ima jbt.
    Danas vidim da je CZ mogla prijaviti samo 23 igrača za ligu prvaka jer Uefa zahtjeva bar 2 igrača koja su odigrala 3 sezone u klubu u razdoblju od petnaeste godine. Dinamo ih takvih ima minimalno 10 od 32.
  • LovroZG
    1.3k
    UEFA zahtjeva na A listi četiri igrača koji su u razdoblju od 15. do 21. godine barem tri proveli u nekom klubu koji je registriran u tvom savezu i još četiri igrača koji su u istom razdoblju u tvom klubu proveli barem tri godine. Ovih drugih može bit i više pa treba manje ovih prvih.

    Tak se tjera klubove da se oslanjaju na domaće igrače, pogotovo one iz vlastitog pogona. A to se naravno ne događa svugdje pa npr. i City i Atalanta imaju 22-23 igrača prijavljena jer im fali talenta iz vlastite škole.
  • BluePhone67
    3.3k
    Sva sreca pa smo mi kao glupi i nesposobni i nemamo nikakve troskove za placanja domena i svasta nesto pa ne znamo niti svoj vlastiti proizvod uvalit za razliku od drugih i pametnih iako smo stavili javno ZA SVE sa pripremom nakon povratka Lepog u Maksimir, a mozda i nesto i prije neda mi se kopat po forumu, instagramu itd...

    Nemamo mi problema sa skidanjem, kradjom i prepisivanjem naseg materijala jer to znaci da smo na dobrom putu i da nas se prati i cijeni nas rad, ali ljudi sjetite nas se nekad sa kojom kunicom kada okrenete pare na nase ideje jer nije sve crno bijelo, netko ovdje i radi i trudi se da bi svima bilo dobro i to gratis i jos iz svog dzepa daje.

    Lp


    mmuy1cuqty3bd8hw.jpg
  • Dudu
    2.6k
    Gojak zabio za Bosnu protiv Lihtenštajna.
  • Eduardo
    17.6k
    https://streamja.com/jBw7

    Ivanušec i Majer zabili za mladu repku.
  • Nino Bule
    11.5k
    Poceo gojak zabijat nadajmo se da ce nastavit s dobrom formom
  • Eduardo
    17.6k
    što se može tu? Uzeli su sliku ili ideju te sami napravili istu, teško da možeš nešto ili?
  • BluePhone67
    3.3k
    nije problem u uzimanju, stavili smo javno za sve da si mogu uzeti i sami napraviti sto je i bilo zamisljeno, cak sam vidio i na tribini da je ima, ali onda je ne mozes prodavat u tome je problem. Kao da je mi nismo mogli prodavat..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.