• Kwedi
    3.8k
    Svaka čast košarkaši, ali je li itko gledao F1 jučer? Nakon dugo vremena super utrka!Mr Blue

    Ja. Drago mi za Verstapena, makar sam za Ferrari
  • 000
    941

    Strasno je atletican, nema ih puno sa takvim fizickim predispozicijama.
  • xavier
    11.1k
    Moram priznati da i ja imam određene rezerve oko njega. Dečko ima 2 metra u tenisicama, 130 kila i svemirski atletizam, a tek mu je 19 godina. Potencijal je vrhunski i u NCAA je izgledao nezaustavljivo...no iskreno ne znam može li takvo tijelo podnositi NBA napore na dnevnoj bazi.

    Drugi je najteži igrač u ligi, a ima samo 2 metra i 19 godina...
  • 000
    941
    Koliko ima istine u onom filmu sa Costnerom, Draft Day?
  • Hipo
    406
    Sumnje u Ziona su glupost.
    Sta jos treba jedan rookie da se od njega ocekuje uspjeh...?
  • markoli
    1.6k
    Čeka nas baš zanimljiva NBA sezona. Jedino što su svi naši (osim Žižića) na zapadu, pa neće biti toliko tekmi u ranijem terminima.
  • Hipo
    406
    Ne trebaju ti nasi da uzivas u nba.
    Liga je nikad bolja, divota.
    Pored ovakvih netsa, raptorsa i bostona i svih ostalih koji ce gostovat na istoku...a i prenosit ce se timovi s nasim igracima.
  • xavier
    11.1k


    Ovo za naše je istina. Koliko god mi je prije par godina bilo drago što toliko naših igrača napokon dolazi u NBA, toliko je na kraju ispalo loše iz razloga što dio ljudi ne razumije da se ne igra NBA liga zbog naših igrača tamo i da se ne vrti sve oko njih niti je sve s njima povezano.

    Što se tiče momčadi koje si naveo, ne očekujem baš neki iskorak od Netsa i Celticsa. Da, Netsi izgledaju kao apsolutni pobjednici free agencyja, ali ne smijemo zaboraviti da Duranta nema godinu dana i pitanje je kakav će se vratiti što znači da su de facto zamijenili Russella Irvingom. Naravno da je Kyrie bolji igrač, ali Russell im je donio puno pobjeda prošle sezone. Ok, tu je i Jordan, ali nekako mi se čini da je ušao u fazu karijere kad više neće biti ni blizu što je bio prije koju godinu.

    Celticsi su zamijenili Irvinga Kembom, ali su ostali i bez Horforda što Kanter nikako neće moći pokriti. Bojim se da će tu biti previše rupa za zakrpati.
  • reziser
    6.2k
    kad smo kod košarke
    na današnji dan je počela propast Hrvatske košarke od koje se još nije oporavila

    odlazak repke s postolja
  • Hipo
    406
    Duranta ocekujem u playoffu istoka. Ako ga zdravlje posluzi i netsi budu u prilici lovit finale...

    A poistovjećivanje ligetine kao sto je danasnji nba s nasim igracima je katastrofa...nasi mediji previse glorificiraju nase igrace, ali to valjda pali ekipu kod nas...
  • Blaz
    350
    leonard i pg 13 u clippersima
  • xavier
    11.1k
    Nije se na kraju Lakersima isplatilo čekanje.
  • Hipo
    406
    Odlazak lebronu nije ni bio za ocekivati.

    Kwahi i george su htjeli igrat u svom la-u, vrhunski se to raspetljalo i da ce njih dvojica igrat zajedno.

    Sad zavrsit free agency, i dalje ima odlicnih igraca na trzistu.
    Lakersi su i dalje pozeljni za fa igrace, prije svih cousins.

    Ceka nas najbolja sezona ikad.
    Cak ni istok nije loš.
  • xavier
    11.1k


    Naravno da Cousins ima kvalitetu zbog koje se isplati riskirati s njim, ali Woj inače kaže da Boogie do sad nije dobio ponudu niti jedne momčadi.

    Što se tiče Kawhija, njega su očito zanimali samo Clippersi kako se i pisalo do prije koji tjedan. Navodno je prvo zvao Duranta koji nije imao ništa protiv igranja s njim. No problem je nastao u tome što je Durant želio samo NY, ili Knickse ili Netse, dok su Kawhiju jedina opcija bili Clippersi.

    Ovo "čekanje" Kawhija nije bilo razmišljanje u koju će momčad nego je čekao da Clippersi slože trade za još jednu zvijezdu (Georgea).
  • Bosna86
    11.5k
    Sve u svemu slijedi nikad jaca sezona
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.