• Bosna86
    11.1k
    Toronto prvak
  • marcio amoroso
    31.4k
    Svaka im čast, ratnike su pomele ozljede ali unatoč tome za mene veliko iznenađenje, probudio sam se da bar gledam zadnjih par minuta. Kawhi je kralj.
  • Hipo
    406
    Glupo je pricat o ozlijedama.
    Posebno kad imas jebeni dream team.

    Cijelo vrijeme na raspolaganju najbolji kosarkas svijeta, curry.
    Green igrao svaku.
    Cousins igrao cijelu finalnu seriju.

    Klay propustio samo jednu finalnu tekmu (a ovu zadnju igrao 3 cetvrtine)

    Durant dao dobar doprinos u pobjedi u torontu.


    Imali su cavsi ozlijede (Love pola sezone) kad je gsw uzeo titulu.
  • xavier
    11k


    Prije mjesec ili dva rekao bih da je iznenađenje, ali u ovakvom odnosu snaga nije. Nisu Warriorsi mogli pokrpati sve izostanke, ali to ne umanjuje uspjeh Raptorsa. Ujiri je imao hrabrosti povući poteze koji su po meni zapravo bili sasvim logični, ali ponekad momčadi previše kalkuliraju. Recimo Ainge, koji ima gomilu resursa, ali imam dojam da mu je bitnije "pobijediti" u svakom tradeu nego složiti top roster.

    Ovo ne mijenja činjenicu da su ovi Warriorsi jedna od najboljih momčadi svih vremena, ali baš to je razlog što sam bio kontra njih. Uvijek sam protiv tih "supermomčadi" i nikad mi nije jasno kako netko može početi navijati za momčad koju prije nije volio samo zato što je sad jaka.

    Najviše mi je žao Duranta. Ne zbog naslova nego zbog ozljede. Ovo je vjerojatno najgora ozljeda koja može pogoditi košarkaša i nitko se nakon toga više nije vratio na razinu od ranije. Jedino je Dominique Wilkins tu iznimka koja potvrđuje pravilo...
  • marcio amoroso
    31.4k

    Iskreno je za mene i ovako iznenađenje. I bez Duranta su u svakoj tekmi imali bar 3 superstara. Što se tiče Ujiria njemu kapa dolje, išao je ALL in i došla mu je najbolja moguća karta.
    Apsolutni pobjednik ove sezone. Uz nemogućeg Leonarda naravno.
    Ainge i Celticsi imaju resurse ali ja imam osjećaj da su ti resursi sve lošiji i lošiji. Nakon prošle sezone i sjajnih igara Tatuma, Roziera i Browna su ti resursi bili malo veći. Ova sezona im je bolan pad po meni. Ne totalni rebuilding ali onako nešto na pola im je potrebno.
    U svakom slučaju nas čeka interesantno ljeto. Ja se nadam da će Kawhi naći dobar tim za sebe i da će se moj Detroit malo podići.
  • xavier
    11k
    Mislim da Raptorsi nakon ovog imaju dobre šanse zadržati Kawhija. Ako ipak odluči otići, onda je jedna od LA momčadi gotovo sigurna oklada.

    Davisu ugovor ističe za godinu dana i rekao je da bi produžio ugovor samo s Knicksima ili Lakersima no mislim da to neće spriječiti Celticse da se uključe u borbu za njega. Navodno Pelicansi već pregovaraju s Lakersima i Celticsima, samo što traže malo previše za igrača kojem ugovor ističe za godinu dana. No to je njihovo pravo. Knicksima on ionako nema smisla ako ne dovedu još neko jako ime u free agencyju.

    Durant je svima bio ultimativni cilj ovog ljeta, ali pitanje je što će sad biti. Ne bi me iznenadilo da ipak uzme opciju za iduću sezonu i ostane u GSW-u iako mislim da će mu i ovako puno momčadi biti spremno dati max ugovor.

    Irving navodno bira između Netsa i Lakersa iako ne treba odbaciti ni ostanak u Bostonu, posebno ako Ainge uspije dovesti Davisa.
  • marcio amoroso
    31.4k
    Klay i Kemba ostaju gdje i jesu ili?
  • xavier
    11k


    Vjerujem da ostaju i jedan i drugi. Za Klaya mi je ionako bilo teško zamisliti da ode iz Warriorsa i mislim da nitko to nije ni doživljavao kao previše realnu opciju. Sad kad je još potrgao ligamente, mislim da je 100% sigurno da ostaje.

    Kemba se na kraju spletom okolnosti nametnuo kao jedno od najjačih imena free agencyja, ali mislim da on baš ne forsira odlazak iako će biti puno zainteresiranih pa možda na kraju ipak i promijeni sredinu.
  • Hipo
    406
    Kakav sramotan članak na indexu oko izgubljene titule gsw-a.

    Bolje ne otvarajte.
    Sukus svega je da su "izgubili titulu radi ozljeda" hahah.
    "Nisu bili nadigrani"
    "5 ključnih ozlijeda igraca" hahhahah, ma 10.


    Gubili su 3:1 u finalu, izgubili 4:2 porazom kod kuce.
    Izgubili sve 3 domace finalne utakmice od toronta!

    Pa se vadis na manjak jebenog duranta.
    Koji im je dosta pomogao ostvariti jednu od te 2 pobjede u finalu.

    istovremeno na terenu imas najboljeg igraca svijeta currya, thompsona, cousinsa i greena...pa i iguodalu.
    A kmecis kako nemas duranta, bez kojeg moguce da ni ne bi osvojili zadnje 2 titule.

    Drago mi je zbog ove izgubljene titule duranta, nba postaje nikad zanimljivija liga.


    Kemba...realno totalno nebitan igrac pored toliko nba superstarova, on to nije.
  • Bosna86
    11.1k
    Davis u Lakerse za Balla, Ingrama, Harta i 3 picka prve runde.. Pljacka
  • Hipo
    406
    Konacno.
    Mozda Lakersi stvore neku ekipu ovog ljeta.

    Za 2 tjedna idu po Kembu.

    Slobodni PG su jos d'angelo, brogdon, rose...
  • markoli
    1.6k
    Pelicansi izvukli maksimum za igrača koji bi im otišao iduće ljeto...
  • Hipo
    406
    Durant za par dana u novom timu.

    Super vijest, bez obzira na njegov izostanak do daljnjeg, mozda ni ne zaigra u iducoj sezoni ako mu ekipa ne izbori playoff.

    Raptorsi prvaci, davis lakers, sad ovo...nba bolji no ikad.
  • marcio amoroso
    31.4k

    Durant, Irving, Jordan u Knicksima
    James, Davis, Walker Lakersi
    Leonard, Butler Clippersi
    To je neka moja amaterska prognoza.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.