• Bosna86
    11.5k
    Brate sve ces promasiti
  • marcio amoroso
    31.9k

    Haha, nebi me začudilo :lol:
  • Majki2111
    2.6k
    pahahzt.png

    Križamo se sa skupinama B i C, samo dva idu u polufinale... ako budemo pravi, tući ćemo se sa Španjolskom i Njemačkom za ta prva dva mjesta.
  • Eduardo
    17.2k
    A BGT grupe :smile: šteta što i BiH još nije tu...
  • xavier
    11.1k
    Durant, Irving, Jordan u Knicksima
    James, Davis, Walker Lakersi
    Leonard, Butler Clippersi
    To je neka moja amaterska prognoza.
    marcio amoroso

    Iako free agency službeno počinje tek u ponoć po našem vremenu, neslužbene informacije kažu da je dosta poslova već načelno dogovoreno.

    Irving u Netse, Kemba u Celticse, Vučević ostaje u Orlandu, Klay u Warriorsima.

    Spominje se mogućnost da Kawhi i Durant dođu u istu momčad. Opcije bi u tom slučaju bile Knicksi ili Clippersi, s tim da su Clippersi u tom slučaju puno realnija opcija. Bojan će navodno dobiti jako lijepu ponuditi od Jazza.
  • xavier
    11.1k
    @marcio amoroso

    Čini se da si pogodio Irvinga, Duranta i Jordana. Čak si i grad pogodio...samo si momčad promašio :smile:

    A Kawhi navodno u Lakersima...LeBron, Davis, Kawhi.
  • marcio amoroso
    31.9k

    Pa nisam tako ni loš :rofl:
  • Bosna86
    11.5k
    Kawhi u Lakersima mi nema nikakvog smisla, od omiljenog nba igraca bi se pretvorio u nesto suprotno
  • marcio amoroso
    31.9k
    Koji transferi su gotovi?
    Gdje se može to pratiti točno?
  • Bosna86
    11.5k
    Hoopster.hr ili ESPN lajkaj na fb i biti ces vise manje u toku
  • Hipo
    406
    Samo prati woja na twitteru.
    Sve transfere imas tamo.

    D'Angelo u warriorsima.
  • xavier
    11.1k
    Sve je završilo prije nego je počelo. Gotovo sve je riješeno u prvim minutama free agencyja ili čak ranije. Jedino Kawhi ipak nije još dogovorio s Lakersima nego je i dalje "slobodan".

    Nikad nije bilo toliko sign & tradeova tako da je i dobar dio momčadi iznad capa uspio ugrabiti free agente.

    Kakav preokret Netsa...prije nekoliko godina su bili momčad "bez budućnosti", a sad dovedu 2 od 3 najtraženija free agenta. S tim da, kako sam već napisao, ostavljam tu ipak malu ogradu za Duranta jer je ispred njega oporavak od jako teške ozljede.
  • Mr Blue
    3.3k
    Svaka čast košarkaši, ali je li itko gledao F1 jučer? Nakon dugo vremena super utrka!
  • 000
    941
    Kako ce se Zion snaci medju velikim deckima? Vjerojatno cu zbog njega pozornije pratiti Pelicanse.
  • Bosna86
    11.5k
    Polomiti ce ligamente do Bozica.. takva atletika na takvo tijelo nece dugo
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.