• marcio amoroso
    32.1k

    Prejebena sezona nas čeka :love:
  • Blaz
    350
    Cousins u lakersima
  • Bosna86
    11.6k
    Mislim da su Clipersi bolji... Beverley, Leonard i George su 3/5 najboljih obrambenih igraca u ligi... Realno su bolji fit igraci izmedju sebe nego Lakersi
  • Blaz
    350
    Plus zubac
  • marcio amoroso
    32.1k
    Volio sam da su se Leonard i George našli u Knicksima ali nije ni ovako loše. Samo nek se Leonard nije pridružio Warriorsima ili Lakersima. Sad stvarno ima desetak ekipa koje su super a nijedna ne odskače kao GSW zadnjih godina.
  • Eduardo
    17.4k
    Kakvi nokauti u UFC 239 :scream:
  • Bosna86
    11.6k
    Mislim da je UFC spasio Jonesa.. Mogao je izgubiti vrlo lako
  • Blaz
    350
    santos je zasluzio draw.
  • xavier
    11.1k
    Westbrook u Houstonu, Paul u Oklahomi. Mislim da nikad toliko igrača nije promijenilo destinacije kao ovog ljeta. Moram priznati da ne razumijem Moreyjev fetiš spajanja po dva igrača koji daleko najbolje funkcioniraju kad je lopta u njihovim rukama i kad je cijela momčad podređena njima. Prvo Harden i Paul, sad Paula zamijeni Russom...

    A Thunder je valjda oborio rekord u sakupljanju pickova, mislim da su prešli čak i Aingea. No jedno je imati gomilu pickova, a sasvim nešto drugo složiti momčad od toga. Svi misle da je za Prestija to "piece of cake" nakon što je svojevremeno birao Duranta, Hardena i Westbrooka, ali ne ide to samo tako...
  • Hipo
    406
    Paula su se morali rijesit zbog loseg odnosa s bradom.
    Dobro su prosli na kraju dovođenjem žabolikog luđaka.

    Paul je bolji ali houstonu svejedno dok se ne rijese trenera i previse uzetih trica, volim trice ali houston ima los postotak.
    Prije godinu dana su mogli uzet naslov da nisu silili trice a ne idu im.

    Houston je bolji s dvije zvijezde, onaj period s arizom i dwightom je bio muka za gledat.
  • Bosna86
    11.6k
    Prati li tko Wimbledon, tko osvaja
  • cron1ck
    1.5k
    mogao bi Djokovic lagano, jedino je pitanje tko ce danas pobijediti Nadal ili Federer
  • Hipo
    406
    Uzivajmo sad u meču za 5 minuta pa nakon toga prognozirajmo finale.
    Nadam se da na kraju nole nece uzet.
  • Mr Blue
    3.3k
    Nadal - Federer, taman za prije skupštine :ok:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.