• reziser
    6.2k
    ja vas cekam kod stadiona :cool:
  • reziser
    6.2k
    jesi u crnoj hoodici ili imas neki dres na sebi ili polovični šal :wink:
  • deda
    27.3k
    Evo sad ima još 625 karata kad su dali sjever 5 u prodaju. Znači još je cijeli sjever 6 frei i vjerojatno par stotina karata na sjeveru dolje. Sve skupa sigurno oko 2.000 karata
  • Infinity
    15.1k
    Sestica je prva isla ako me pamcenje dobro sluzi. Isti slucaj zapad-gore.
  • deda
    27.3k
    Mislim da ne. Bumo vidli ako se ove prodaju.
  • Papastrumf
    9.3k
    Je, prva je bila šestica.
  • deda
    27.3k
    Znači moglo bi bit 27.000 na tekmi.
  • marcio amoroso
    31.8k

    Ljudi izbjegavaju sjever zbog većih kontrola i zato sto se tamo nikako ne sjedi, bar na djelu gdje su boysi. Ja sam jednom starog vodio i predložio mu sjever, čovjeku je 80 godina i pogledao me kao da sam mu grob predložio, jel ti stvarno misliš da ja stojim 90 minuta :grin:. A sto se tiče sjevera gore bio sam samo jednom protiv Werdera i od reflektora nisam vidio pola tekme :lol:
  • reziser
    6.2k
    mene najvise na sjeveru smeta ulaz na tribinu.
    Kolko ima kentarua za cijelu tribinu, 6, 12?
    i onda se stvori ludnica
    ja prvi ne idem na sjever na velike tekme, pa ni na repku
  • reziser
    6.2k
    žalosno je da na ovakvoj tekmi, jedan grad Zagreb, jedva napuni stadion s 27000 navijača
  • xavier
    11.1k
    Sjediti možeš sa strane bez problema, ali jasno mi je da netko ne želi gledati utakmicu iz te perspektive. Isto tako, pregledi su rigorozniji nego na zapadu.

    Međutim, što se tiče ulaska, rekao bih da se ipak uđe puno brže nego na istok.
  • xavier
    11.1k
    žalosno je da na ovakvoj tekmi, jedan grad Zagreb, jedva napuni stadion s 27000 navijačareziser

    Nije ni svih tih 27.000 ljudi iz Zagreba. Ima ih ovdje na Zoni koji će biti na utakmici, a putuju iz daljeg.
  • Bosna86
    11.5k
    Za ovu utakmicu ne znam, ali na gostovanjima imam obicaj pratiti registracije i omjer je mozda 70:30 za podruznice iz Hr i BiH
  • reziser
    6.2k
    mislim da nema goreg ulaska nego na sjever
    istina, na istoku nisam bio duuugo vremena

    znam da ih puno dolazi izvan ZG, sto je jos poraznija slika
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.