• reziser
    6.2k
    Dugo nije bila neka koreogafija :chin:
  • Infinity
    15.2k
    Ajmo netko iz Zagreba da pomogne bosankoj neznalici. Nisam do sad nikad placao parking gore, puknem ga dolje kod Krasa ili ostavim kod rodbine/prijatelja pred zgradu ako kod njih spavam. I sad, ne zelimo se javljati nikome, imamo placen smjestaj, al nas je*e parking. Ima ono ogranicenje od dva sata. Mene zanima da li ja moram maknuti auto ako platim dnevnu kartu, jer zelim platiti kartu 24 sata, ostaviti auto i dalje tramvajem po gradu. Ne zanima me ostavljanje auta daleko od smjestaja, a tu odmah u blizini ima javna garaza i muku mucim jer ne znam da li ce biti sranja ako ostane duze od 2 sata. Logicno mi je da smijem ostati 24 sata, jer koji kurac placam dnevnu kartu da bi se preparkiravao, al Bandic je to, kod njega je logicno sve sto je nelogicno.

    Molim da mi odgovori netko tko stvarno zna, a ne netko kome je nesto logicno, jer to logicno mi nije od pomoci. Ne zelim dan kasnije ugledati prazan parking ili drugo auto na tom mjestu, a da ja moram ici traziti svoje i jos placati neka sranja.
  • BluePhone67
    3.2k
    Meni nikada auto nije dignut, niti naplacena neka kazna gdje pise zadrzavanje maks 2h, a bio sam puno duze od dozvoljenog.. cak nikada nisam niti cuo da je netko platio kaznu zato sto je ostao duze. Btw, to sam prvi put cuo u Becu, na Stephanplatzu protiv Turaka da obavezno premjestimo auto od domorodaca sto zive tamo.
  • BluePhone67
    3.2k
    @Cavalera vrhunska slika za banner odradjena

    :clap:
  • 000
    941
    @Infinity
    A gdje si sa smjestajem, negdje u centru predpostavljam?

    @BluePhone67
    :up: hvala!
  • reziser
    6.2k
    Infinity, kod krasa? Mislim da je tamo zuta zona, dnevna karta je 60 kuna( ne znam dal je,mozes,kupiti, ali ako ne kupis, kontrolor parkinga ti je stavi na vjetrobran. Ona vrijedi za taj dan.nemozes kupiti kartu koja vrijedi 24 sata nego ide po danima.

    Ako ti zalijepi ti dnevnu kartu za brisac, naravno da ti pauk nece dignut auto! Pauk dize auto samo ako si neprooisno parkiran, invalidsko, zelena povrsina, zebra. Na oznacenom parkingu mozes samo dobiti kaznu u obliku i cijeni dnevne karte zaavisno o zoni parkinga.
  • Infinity
    15.2k
    Kod Krasa sam obicno parkiravao kasno iza podne, mozda me zato nikad nista nije docekalo :lol: Al cini mi se da tu kod njih nisam nikad ni vidio neki aparat za naplatu ili slicno.

    A da, smjestaj mi je u centru i mislio sam parkirat u Petrinjskoj, nije ni karta skupa kad ju dijelimo, al me jebu ta dva sata. Nista, ako nitko ne zna nema veze, kad dodjem gore nazvat cu ih i pitati. Ova sto nam je dala smjestaj je rekla da je tu parking slobodan nakon 17h, al meni najmanji problem do tih 17h, tad ga mogu i premjestit, muci mene sto cu bit pijan ko cep i sto ujutro necu moc da se pomjerim, a ne da brinem o autu. Zato mi ta dnevna najbolje djeluje.

    Ona vrijedi za taj dan.nemozes kupiti kartu koja vrijedi 24 sata nego ide po danima.reziser

    Na stranici zagrebparkinga pise da vrijedi 24 sata, naglaseno je.



    Aj dobro je kad mi je parking najveca briga :lol:
  • Guinness
    1.9k
    Pa ostavi na paromlinskoj , 10kn ti je od 07 do 19 a imaš 10 min hoda, ako ne i manje.
  • Beowulf112
    301
    Ljudi ajmoooo prognoze.Ja kazem 2:0 za nas!!!Izet i orsa za osminu!Jbt kako orsa igra ovaj proljetni dio.Nadam.se da dalic prati.Mene je osobno iznenadio.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ja imam osjećaj 3:0 za nas, idemo ih razbit :)
  • BluePhone67
    3.2k
    1:0 nakon promasenog penala, odbijanac sprema u mrezu Komnen Andric u 85 min
  • Guinness
    1.9k
    samo ne on...
  • Infinity
    15.2k
    Ne mora ga nitko zabiti sto se mene tice, neka ga ovi sami sebi zabiju, jednako cu proslaviti i autogol i gol koji Dinamo zabije. Bitno da se ide dalje, strijelac je nebitan, nek se i od suca odbije u gol, je*e mi se totalno.
  • deda
    27.6k
    Polako i strpljivo, bez divljanja!
  • deda
    27.6k
    Dobro je, još malo i gotov s poslom.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.