• reziser
    6.2k
    Pozdrav s maksimiraa, ajmooooooo
  • BluePhone67
    3.2k
    Plava rapsodija.. Fantasticna predstava
  • reziser
    6.2k
    Mogu samo reci, duboki naklon svima, bjelici, igracima, navijacima
    Rapsodija u plavome

    A sucu :scream:
  • Infinity
    15.2k
    Ja ne znam gdje sam, al pozz ekipi odavde. Idemo dalje, jako, najjace. Dajte bilo koga da se igramo.
  • markoli
    1.6k
    Danas 3:0.

    Sutra izvlackmo salzburg.
    Tamo 4 tisuce dinamovaca.

    Prolazimo i izvlacimo chelsea.
    Hipo

    Direktore. :100:
  • markoli
    1.6k
    Kakvo nadrealno ludilo. Perfekcija od nastupa, atmosfere, rezultata... ma sve. :heart:
  • Mr Anderson
    5.3k
    Fantastična utakmica, doktorska. Ko da je nama prosjek 30+, a ne Plzenu. Ovo što je Petković danas odigrao to je za desetku. Svi su bili fenomenalni, ali Bruno je odskakao. Drago mi je i za Iranca jer me najviše tu bilo strah i sumnjao sam u njega. BBB maestralni, bravo za transparent.
  • reziser
    6.2k
    dosao doma, gledma dolove u miru
    petkovic sa svoje polovice, peta, majstorija, olmo kroz nove i zakucavanje,

    drago mi je zbog dilavera kaj je dao gol,
    Šunjić odigrao maetralno
    ma grehota ikoga izdvajati MOMČAD za 10!!!

    a petkovicevo zakucavanje na kraju
    cista desetka....svima. BBB savrseni, istok, zapad....čista 10
    sve nam se poslozilo. Tko dog nam dođe neće im biti lako!

    i dalje u euforiji zbog ove igre, borbenosti, srca na terenu. to je to sto smo čekali!
    i dočekali
    KAPA DO PODA SVIMA!
  • Beowulf112
    301
    Ja bas nekako mislim da izvlacimo inter :rofl: povijest se cesto ponavlja pa vec vidim natpis u novinama.Broz ponovno na Maksimiru
  • Papastrumf
    9.5k
    Slavia :cool:
  • LovroZG
    1.3k
    Malo je reć da sam oduševljen ovom tekmom. Sve, al baš sve nam je polazilo za nogom, greške su bile "svedene na minimum", a Viktoria nije imala pravu šansu cijelu tekmu.

    I svi igrači su odigrali odlično, niko nije bio slabiji od ostalih, a posebne pohvale zaslužuju Petković, Oršić i Dilaver.

    Bilo bi fora dobit Slaviju sutra. :rofl:
  • deda
    27.7k
    Nadrealno, apsolutno nadrealno. Doktorska disertacija gospodina Bjelice kako od ružnog pačeta napraviti prekrasnog labuda. Svaka čast svima, sve je bilo za desetku, igrači, trener, navijači. Sudac katastrofalana, tim je pobjeda veća, da su neka druga govna igrala ovu utakmicu večeras mjesec dana bi trajal kmečanje, jer ovo se ne može nazvati drukčije nego masakrom od suđenja. Ali mi nismo takvi, boli nas kurac za sudca. Nek nam sad dadu bilo koga, svima polomit kosti i pobijedit. Više nema cile mile, više nema predrasuda, drhtanja, mitova, pritisaka, polustoljetnih proklestava, iskočili smo iz svojih okova, moramo postat europska veličina, da se svima tresu gaće kad zakorače na Maksimir.
  • deda
    27.7k
    Leovac je dobio drugi žuti. Ne znam dal je još nekome?
  • LovroZG
    1.3k

    Leovac, Rrahmani i Šunjić su na dva žuta. Gojak, Dilaver i Olmo na jednom.
    I Hajrović je dobio četvrti žuti jučer, a za peti ide suspenzija.
  • marcio amoroso
    32.1k
    Evo i mene napokon u krevetu i nemam rijeci da opišem sreću koju sam večeras doživio. Ovo je dinamo kakvog svi mi želimo da gledamo. Na početku sezone sam osjetio da se stvara lijepa ekipica ali iskreno ovako nešto nisam očekivao. Prekrasna večer. Jednu ću osobu ipak izdvojiti i njoj spustiti kapu do poda. Nenad Bjelica je večeras magistrirao, Vrba ga je nadmudrio u Plzenu ali ga je Bjelica večeras masakrirao. Napokon imamo pravog trenera i pravog gospodina. Dinamo uber alles.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.