• Beowulf112
    301
    Kako je lijepo biti dinamovac.Koju harmoniju imamo u ekipi.To je strasno.Volio bi da ova bajka traje sto duze i da stvarno imamo srece u zdrijebu i da izbjegnemo 3-4 izrazita favorita protiv kojih realno nebi imali sanse.Sa svima ostalima se da igrati.
  • dinamo vitez
    214
    Oj ti Olmo Danijele, za Messija ti si Pele :grin:

Ne znam jesam li od Partizana/Celtica odgledao bolju utakmicu Dinama. Sad kad se prisjetim, ne sjećam se nijedne šanse gostiju, mislim da je Livaković imao samo jednu intervenciju, ono kad su gađali sa 20 m kad je Dilaver ležao van peterca. Bio sam skeptičan u vezi utakmice s obzirom da u Plzenu baš i nismo stvarali prilike, ali sam mislio ako od početka krene uragan da bi moglo završiti ovako.

Petković izgleda kao Vidukina reinkarnacija, Olmo kao najbolji igrač od Luke Modrića. Ne sjećam se da je jedan ili drugi izgubio ijedan duel. Bruno jak ko bik, ubojit na lopti i dominantan u skoku čak i sa češkim gorostasima, Olmo naizgled krhak ali kao šilo, bez faula nema zaustavljanja. Puno oduzetih lopti, Dilaver i KTC armirani beton.

Dinamova magija, Dinamov labuđi pjev. Trenerski doktorat Marcela (Nenada) Bielice. Uživajmo u idućih dva tjedna. Volio bih dobiti najlakšeg protivnika, ali mislim da ni protiv Chelseaja nismo bez šansi.
  • Guinness
    1.9k
    ne trebaju nam ni crkva ni kapelica, samo Nenad Bjelica
  • xavier
    11.1k
    @reziser jučer smo pričali o vremenu potrebnom za ulazak na tribinu i onda na kraju uđemo najbrže ikad na stadion. Je li tako @BluePhone67 :smile:

Znači dođemo do stadiona koju minutu iza pola 7 i ja sam se već pomirio da nećemo stići na prve minute utakmice. Međutim, na onom krajnje istočnom ulazu na sjever nije bilo doslovno nikog. Došli smo do kentaura, skenirali godišnje i ušli :grin:

Za to vrijeme je sa druge strane bio veliki red...
    214
    Svaka čast i najvjernijim navijačima, ovo što gledamo ove godine je fantazija. Na svakoj utakmici ove godine, uz Stepinca i plavu armiju i veliki padaju.

Ovo je bila Dinamova 8. pobjeda u Europi ove godine, 4 remija i 2 poraza, mislim da smo blizu rekorda.

• BluePhone67
    3.2k
    jučer smo pričali o vremenu potrebnom za ulazak na tribinu i onda na kraju uđemo najbrže ikad na stadion. Je li tako BluePhone67 :smile:

xavier

• xavier
    11.1k
    Zao mi Cisca mogao je jos 2 pive popit, a ovako je imao previse vremena, cak toliko da ide pisat dva puta. :grimace:BluePhone67

Baš to, da smo znali, ne bi trebali nositi pivu u coffee to go čašama :rofl:
  • 000
    941
    Ako netko naleti na snimak cijele tekme, neka postavi tu. Da još jednom pogledam čaroliju na miru.
    Sjever dugo nije bio ljepši.
    3.2k
    Cavalera

I nikada ne organiziraniji sa indijancima skupa samnom, al se ulovio ritam kako je tekma odmicala. U jednom trenutku na mahove erupcija na plavom vulkanu, pardon na Maksu
  • Guinness
    1.9k
    Potvrđujem. Također oko 18 i 10 sam bio na ulasku i prvi je bio krcat i ogromna gužva, drugi već manje a treći (rotor) nigdje nikog i u 2 minute bio gore već.

Na svakoj utakmici ove godine, uz Stepinca i plavu armiju i veliki padaju.dinamo vitez

Nemoj da se Deica diže na noge, rano je još.
  • 000
    941
    Poplave zastava, transovi koje dugo nisam vidio... Mislim da su se Česi dobrano usrali.
  • xavier
    11.1k
    znam da misliš na igrače, ali ne sjećam se ovakve skupine gostujućih navijača kao što su bili ovi Česi jučer.

Znači kao da su u kinu. Svi sjede bez pjevanja, bez skandiranja, bez bilo čega. Nitko se nije pomaknuo cijelu utakmicu :grimace: