• xavier
    11.1k
    a kak je sa sjeverom dolje?reziser

    Odlično. To je ipak elitna tribina, jedina koja ima natkriveni dio :wink:
  • reziser
    6.2k

    i lože su natrkivene :cool:
  • xavier
    11.1k
    Napisao sam da je jedina tribina koja ima natkriveni dio, ne da je jedini takav dio stadiona.

    I još uvijek ne znamo u kojoj si loži :nerd:
  • reziser
    6.2k

    maximir :joke:

    sektor 5 ak te bas zanima :wink:
  • deda
    27.5k
    To ne znamo jer nisu godinama u online prodaji. Uglavnom još uvijek ga ima za kupit. Sad da li ima 100 ili 1.000 ulaznica to znaju samo u klubu.

    Referirao sam se na upit o sjeveru dolje, jel.
  • reziser
    6.2k
    Podne, jos 394 za sjever gore, da pomogmem dedi :halo:
  • deda
    27.5k
    386 :lol:
  • Infinity
    15.2k
    Ja sam rekao da ce ostati manje od sto komada do veceras. Ajmo jos malo, navali narode :rofl:
  • reziser
    6.2k
    Steta za jug, ali kaj sad
  • Infinity
    15.2k
    Dan prije utakmice ima jos karata pa ne znam bas kolika je steta.
  • reziser
    6.2k
    Bio bi jug rasprodan,ljudi iz nekog razloga izbjegavaju sjever
  • xavier
    11.1k
    ljudi iz nekog razloga izbjegavaju sjeverreziser

    Istina, a nije teško pogoditi ni koji je to razlog. Naravno da se ljudi koji nisu "svaki dan" na stadionu boje "zločestih huligana" na sjeveru kad su godinama i klub i mediji plasirali priču kako su upravo oni razlog zašto puno više ljudi ne dolazi na utakmice. Jedino nisu nikad odgovorili gdje su svi ti ljudi, koji bi inače kao dolazili, bili kad su BBB bili u bojkotu. Što ih je onda sprečavalo?

    No na stranu to, ali stvarno mi nije jasno zašto bi netko preferirao jug ispred sjevera gore. Ne moraš dolje iako su i tamo ultrasi zapravo samo na srednjem dijelu tribine.
  • immerwieder
    1.2k
    meni se svi čude kak s klincem već par godina idem na sjever, čak i oni koji znaju da mi je na dan tekme drugi DNK, klincu je jedini problem kak ne znaju bacati baklje jer im padaju ispred njih, stalno žica da pitam da on koju baci, na treningu ga zovu gunarsson jer tak baca aut, ljude smeta i detaljnije pregledavanje na sjeveru, klinac mi je išel u lisinski sestri na koncert i stal je pred kartodrapca s raširenim rukama i nogama, dečec je dobil potres mozga od smijanja da mu to još nitko nije napravil u tri godine lisinskog
  • reziser
    6.2k
    DINAMO u četvrtak od 18:55 sati u Maksimiru dočekuje Viktoriju u uzvratnoj utakmici 1/16 finala Europa lige.

    Prva utakmica u Plzenu je prošlog tjedna završila pobjedom Čeha 2:1, a utakmici su prethodili veliki neredi Dinamovih navijača ispred stadiona. Šokirani ponašanjem Boysa, Česi su navijačima koji putuju na uzvrat u Zagreb dali striktna pravila ponašanja u Zagrebu.

    "Okupljanje naših navijača organizirano je u 16:30 sati na glavnom zagrebačkom trgu odakle ćete pod pratnjom biti prebačeni do stadiona. Nemojte nositi šalove i dresove po gradu te ništa što bi moglo isprovocirati domaće navijače. Preporučujemo da se krećete u većim skupinama i boravite u i oko glavnog trga", stoji u priopćenju na službenim stranicama Viktorije.

    jako "pametno" ak mene pitate
  • xavier
    11.1k
    Okupljanje naših navijača organizirano je u 16:30 sati na glavnom zagrebačkom trgu odakle ćete pod pratnjom biti prebačeni do stadiona.reziser

    Taman mogu s njima do stadiona nakon posla :rofl:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.