• deda
    27.4k
    Nemamo mi to što otkrivat, to mora znati trener. Ako stavi frtalj spremnog igrača već je pogriješio. Slažem se s tobom i oko Perzijanca. Nikako ne bih s njim riskirao.
  • marcio amoroso
    31.9k
    A nama je teško to ocijeniti, na treningu se sve vidi. Eno u onoj našoj grupi od nas 5 nitko nema isto mišljenje sto se tiče početnog sastava, svi imaju neke svoje ideje. Siguran sam da će Bjelica imati dobar odabir i da neće pogriješiti sa zamjenama i prvenstveno tajmingom zamjena.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Nek nam Cavalera ili netko tko se razumije napravi tu anketu tko bi trebao igrati pa da vidimo.
  • Infinity
    15.2k
    Ako je Gavro spreman, a skriva ga se, u tom slucaju bi bilo sjajno da zaigra. Ako nije onda bi bilo lijepo imati ga na klupi i dati mu 20 minuta u 'ne daj Boze' situaciji ili u situaciji kada smo sve rijesili pa ajde neka i on malo protrci, osjeti teren opet i slicno.

    Rrahmani ili Situm na beku? Ako pricamo o desnom onda Situm, a ako pricamo o lijevom onda Rrahmani. Nije mi Situm na lijevog bocnog, a ni Rrahmani za desnog. Sto se lijevog tice, prije pet dana bih rekao Rrahmani, ali je Leovac odigrao dobru utakmicu u Plzenu. Cesi su ubijali Stojanovica dok je ovaj uspjevao sve zatvoriti, tj. i odustali su od njegove strane. Vec u drugoj minuti je imao neki ludi klizeci gdje je cisto pokupio loptu i odusevio me, nisam se tome nadao od njega. Nakon toga je vjerojatno i sam dobio neko ludo samopouzdanje i odigrao dobru utakmicu. Al isto tako je i Stoja znao odigrati savrseno pa kasnije opet kiksa. Bocni su nam top-hladno, kvota 1.85 da ces pogodit, a isto tako da ces ga fulat. Ne mozes znati kojem kako vjetar danas puse. Osobno se nadam da cemo nakon utakmice pricati o napadacima, a ne o obrambenim igracima, i to mislim u pozitivnom smislu o napadacima, jer nakon 0-0 isto slijedi prica o napadacima.
  • marcio amoroso
    31.9k
    Ma ili rapsodija ili glatko ispadanje, ja ne vjerujem da bude na knap nešto.
  • deda
    27.4k
    I ja kažem, ne znamo mi na knap proći. To bi me tek šokiralo.
  • Dragon1Warrior123
    2.8k
    ma dobro kaže marcio Dinamo valjda i da da gol u zadnjoj sekundi valjda bi ga odma i primio jer očito ne možemo riješit naknap utakmicu
  • Guinness
    1.9k
    Ide to 'na knap', tipa 1:0 za nas ili ispadanje na 0:0. Ova Viktorija mi djeluje kao jedna od takvih ekipa.
  • Infinity
    15.2k
    Zadnja na knap utakmica je bila Skenderbeu i ispalo se. Kolo prije njih je bio Odd, isto na knap i proslo se, al to je sezona za zaborav po pitanju Europe.

    Zadnja prava na knap utakmica je bila protiv Salzburga kada je bilo 1-1 dva puta i kada ih je Dinamo dobio u gostima na produzetke. Dinamo nije blistao, ali je dobio tu prilicno gustu utakmicu, odnosno dvomec.

    Mene je strah produzetaka. To je iskreno jedino cega se plasim. Evo taj primjer Salzburga, pa i ono u Amsterdamu, gost zabije gol i mozes se pakovat, tebi trebaju dva. Mi smo tad imali srece zbog cinjenice da se igra u gostima, al ako ovi zabiju neki krumpir pa skocit cu s tribine od muke. Sreca pa je gore bilo tih 2-1, nisu dobili 2-3 razlike pa da smo uvjereni u pobjedu i prolaz, al da se moze dogoditi i produzetak. Ovdje nekako vjerujem da ce Dinamo to rijesiti sve prije kraja. I kod 2-0 ne treba stati, da nam se opet ne bi ukazivali neki austrijski zlocinci, Meieri i ostali od kojih dobijam grc u zelucu.
  • Beowulf112
    301
    Po meni mislim da bi bekovi trebali biti rahmani i situm.Nisam nesto odusevljen leovcem bio u prvoj tekmi bio a i radije bi riskirao sa situmom koji je istina bio los nego moharamijem.NAprijed klasika.Gojak-ademi orsic hajro olmo i petkovic
  • xavier
    11.1k
    Dortmund - Atalanta 3-2 (uk. 4-3)
    Celtic - Zenit 1-0 (uk. 1-3)
    Steaua - Lazio 1-0 (uk. 2-5)
    Bilbao - APOEL 3-2 (uk. 3-4)
    Gent - Tottenham 1-0 (uk. 3-2)
    Krasnodar - Fenerbahce 1-0 (uk. 2-1)
    Anderlecht - Olympiakos 1-0 (uk. 2-1)
    Midtjylland - Manchester United 2-1 (uk. 3-6)
    Sparta - Krasnodar 1-0 (uk. 4-0)
    Villarreal - Napoli 1-0 (uk. 2-1)
    Saint-Étienne - Basel 3-2 (uk. 4-4)
    Sevilla - Borussia Mönchengladbach 1-0 (uk. 4-2)
    Ajax - Legia Warsaw 1-0 (uk. 4-0)
    Guingamp - Dynamo Kiev 2-1 (uk. 3-4)
    Villarreal - Red Bull Salzburg 2-1 (uk. 5-2)
    Liverpool - Besiktas 1-0 (uk. 1-1, 4-5p)
    Dnipro Dnipropetrovsk - Tottenham 1-0 (uk 2-3)
    Infinity

    Što su ove brojke u zagradama? Rezultati drugih utakmica? Ukupni rezultati?

    Mislim da imaš i jednog i drugog.
  • Infinity
    15.2k
    Pa pise ti 'uk' sto bi moglo znaciti 'ukupno' :grin: Da, to je ukupni rezultat.
  • reziser
    6.2k
    sjevera jos ima?
    kaj je s onim kartama zapad dolje?

    nemogu vjerovati da stadion nebu rasprodan?
    a jug, očekivano, policiji lakše
  • deda
    27.4k
    Ako Česi idu na jug, onda bi bilo logično da se pojavi još par sto karata i za zapad.
  • xavier
    11.1k
    pa da, to je logično, ali kažem da mi neki ne odgovaraju.

    Anderlecht je dobio 1:0 prvu utakmicu. U drugoj je bilo 1:0 za Olympiakos nakon 90 minuta, a onda je Anderlech u produžecima zabio 2 gola i pobijedio 1:2 što znači da je ukupno bilo 3:1.

    Moguće da su svi ostali točni, ali ove sam se baš sjetio pa sam mislio da je možda ipak rezultat druge utakmice u zagradi, ali onda mi ne bi odgovarao United protiv Danaca. Moguće da sam piknuo baš jedinu koja ne odgovara :smile:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.