• Infinity
    15.2k
    Zapad dolje bi trebali pustit u prodaju, cudi me da jos nisu. Mozda ima na ticket pointu.

    Za sjever gore ima jos 597 ulaznica u sektorima 3-4. 1-2 su prodani, 6 je bio prvi pusten i mislim da je isto rasprodan. Sektor 5 se ne mogu sjetiti da li je pustan u prodaju, ali i ako nije opet je prodan dobar dio ulaznica za tu tribinu.

    Mislim da sjever dolje ide losije jer nema online. Mogu ga kupiti samo oni iz Zagreba ili oni koji imaju nekoga u Zagrebu. Ja prvi ne bih nikoga molio da mi kupi, iako imam ljude tamo i da idu na utakmicu, al i oni sebi uzimaju online. Dosta sjevera dolje ce otici na dan utakmice, prijatelj koji ide na svaku utakmicu, pa i HNL kaze da nema vremena da ode po ulaznice i da ce kupiti u cetvrtak kad dodje na utakmicu. Njemu sjever odgovara, svakako ide na sjever svaki put.



    PS. Kaze da na kraju nije ni usao na utakmicu u Plzenu. Bila je neka funta s placenicima taman kad je gol bio, a policija ih je pustila u grad kasnije i gledali su drugo poluvrijeme u nekoj kafani.
  • Infinity
    15.2k
    Recimo da nisam kopirao, sve sam rucno prepisao pa je moguce da se potkrala neka greska. Ne zamjeri :grin:
  • deda
    27.4k
    Još ima 575 ulaznica za sjever gore. Znači još neki pikaju. Sat vremena kasnije 566.
  • xavier
    11.1k
    ma naravno nego nisam mogao poloviti što znači :up:
  • Infinity
    15.2k
    Ma otici ce sve to do utakmice. Mislim da dio ljudi mozda ceka i taj zapad. Htjeli su izbjeci sjever, cekali jug i sad cekaju zapad.

    Sad bih jos nesto rekao, al suzdrzat cu se, da ne kvarimo temu, a nije tesko ni pretpostaviti sta :rofl:
  • deda
    27.4k
    Evo knjižim u 12.00 još 536.
  • reziser
    6.2k
    deda ima sve pod kontrolom :clap:
  • LovroZG
    1.3k
    Dosta sjevera dolje ce otici na dan utakmice, prijatelj koji ide na svaku utakmicu, pa i HNL kaze da nema vremena da ode po ulaznice i da ce kupiti u cetvrtak kad dodje na utakmicu. Njemu sjever odgovara, svakako ide na sjever svaki put.Infinity

    To je zajebano. Nema online prodaje, al zato ima onih viših “matchday” cijena na dan tekme.
  • reziser
    6.2k
    ne znam da li će išta ostati za četvrtak
  • Hipo
    406
    Jebeno znaci i sjever ce bit krcat.

    Nisam pratio, jesu pustili u prodaju dodatne karte za zapad?

    Jer cehe su prebacili na jug.
  • deda
    27.4k
    Još 431 karta za sjever gore. Zapad nije puštan u prodaju.
  • 000
    941
    Ako ce vec dalje prolaziti, neka to odrade sa stilom. Ne treba nam jos stresova poput ovog danas :cool:
    Ipak smo, bar ja, ljudi u godinama kojima je doktor zabranio bilo kakvo uzbudjivanje.
  • Infinity
    15.2k
    Znaci preko 150 komada za danas. Sutra ce puknuti jos veci dio. Vjerujem da bas dosta ljudi skonta u zadnji tren. Neki ne znaju da li ce dobiti slobodno, drugi ne znaju s kime ce ici jer ovi prvi nemaju slobodno itd. Ocekujem da tu ostane manje od 100 ulaznica za 24 sata.
  • deda
    27.4k
    Evo dan završavamo sa 413 preostalih ulaznica za tribinu sjever gore.
  • reziser
    6.2k
    jos 410 ulaznica

    a kak je sa sjeverom dolje?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.