• BluePhone67
    3.2k
    S punim Maksimirom stvari su malo drugacijeBosna86

    Slazem se. Nije isto igrat pred praznim tribinama i punim. Imaju igraci motivacije i pred 5000 ljudi ne dvojim, al sa punim stadionom noge same lete i to daje jednu dimenziju vise, nadrealnu rekao bih.. Sve ove godine nismo bili zreli za LP pa niti danas iskreno za divove u Europi, ali kada te prati huk kao ove sezone, ne mozes ne poginut na terenu, a sve to moze jos puno bolje i jace od strane Boysa i ostalih tribina, samo da se posloze redovi i rovovi jer ova represija je ipak ostavila traga. Svakako napredak se vidi i neka samo sajbaju i dalje.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Puno ovisi o ždrijebu. Plzen je uspio dovatiti treće mjesto jer su imali i malo sreće. Vidim po izjavama Bjelice i igrača da je njima LP primarni cilj ove godine. Pa, nek probaju.
  • xavier
    11.1k
    Neki tu pišu kao da smo mi "prerasli" EL što nikako nije istina. Da, prošli smo skupinu i to relativno glatko i naravno da su glupe one priče o "B i C momčadima" protiv kojih smo igrali, ali ne treba bježati ni od činjenice da smo imali sreće sa stanjem u kojem smo zatekli protivnike.
  • LovroZG
    1.3k
    Mislim da niko ovdje baš ne očekuje treće mjesto u LP. Samo neki, s druge strane, inzistiraju da je bolje ne pokušat doć do njega i ić u EL što se kosi sa zdravim ambicijama koje bi trebale postojat u svakom klubu i navijaču. :smile:
  • LovroZG
    1.3k
    Malo smo zastranili ovdje pa da se vratimo na temu. Atalanta danas dobila i vratila nas u treći bubanj.
  • Bosna86
    11.5k
    Momci znali se konacni poredak, gdje smo sta smo
  • Infinity
    15.2k
    Ako Slavia bude prvak Ceske Dinamo ce biti nositelj sve do play offa. Sutra imaju prvu mec loptu i mislim da ce to sutra biti potvrdjeno.

    Sto se grupne faze tice, Dinamo ce biti u cetvrtom sesiru LP. Danas su Valencia i Leverkusen pomrsili planove. Ako Dinamo kojim slucajom zavrsi u EL onda ce tamo biti sigurno u drugom sesiru sto znaci jako dobre izglede za dobar zdrijeb.

    Meni ovako na prvu izgleda da bi mozda bolje bilo igrati EL opet, ali to znaci 90 do 180, pa mozda i 210 minuta muke. Jos mozda i penale prozivljavat. Zelim tu EL, ali ne zelim poraz, ne podnosim ga ni u zadnjem nebitnom kolu protiv Rudesa.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Ponovno igranje EL je OK s natjecateljske strane, ali rezultatski je stagnacija. EL smo apsolvirali, sad treba težiti nećem višem, LP i probati biti tamo barem treći.
  • Dudu
    2.6k
    Malo realnosti, nikad ne škodi. Stepenicu, po stepenicu... Dinamova razina je Europska Liga... Kako možeš prerasti Europsku Ligu, a prvi put si prezimio u europskom takmičenju nakon 49 godina... Da 10 godina uzastopno igraš drugu fazu EL i stalno dolaziš blizu kraja, onda to možeš izjaviti... Svakako bi očekivao ako se kvalificiraju u LP da budu konkurentniji nego u prošlim nastupima u Ligi Prvaka, čisto jer gore teško da može.
  • marcio amoroso
    32k

    Bravo Dudu, apsolutno sam tog mišljenja. Infinity je dobro rekao, izgubiti ne volim nikada ali nebi imao ništa protiv da ispadnemo u playoffu sa dva neriješena ili pobjedom i porazom i ponovimo ovu sezonu u EL.
  • xavier
    11.1k


    Kažeš da smo EL "apsolvirali"...kad netko to pročita, pomislio bi da smo je osvojili 3 puta za redom, a ne da smo jednom prošli skupinu.

    To je kao da Gorica kaže kako su HNL apsolvirali i da je natjecanje ovdje stagnacija :yikes:
  • Ludovic IX
    5.2k
    Idealan scenarij je da se uđe u ligu prvaka pa dobrom igrom zasluži to treće mjesto i prezimljavanje u EL..
  • BluePhone67
    3.2k
    pozdrav kolegi i dobrodosao na Zonu Dinamo
  • deda
    27.6k
    Poštovani kolega Ludovic, lijepo Vas pozdravljam u ime foruma Zona Dinamo, nadam se da ćete se osjećati ugodno ovdje i doprinijeti razvoju prvog nezavisnog foruma dinamovih navijača svojim pisanjem.
  • Mr Anderson
    5.3k
    Nisam rekao da smo prerasli EL, nego da smo napravili nešto što nam je bilo nedostižno prije. Osvojili smo 14 bodova i prezimili uz 1. mjesto i to je to. Sad trebaš težiti višoj razini, a to je LP s tim da neće biti tragedija ako ne uspiješ. Ja tako razmišljam, ka sportaš, tako razmišlja i Bjelica i igrači. Ako se ne slažeš sa mnom onda očito nismo na istoj valnoj dužini, ne razmišljamo isto.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.