• dinamo vitez
    214
    Ne znam za vas, ali za mene bi eventualni neulazak u Ligu prvaka bio razočaranje nakon ovakve sezone, pogotovo kad vidiš protivnike koje smo ove sezone dobili i koji nam mogu doći u pretkolima. Mislim da Bjelica i igrači isto razmišljaju, da su pokazali da se mogu nositi s bilo kojim protivnikom, i da bi itekako imali što za reći i u društvu najboljih.

    Ne treba ni napominjati koliko bi to značilo za klub financijski, u smislu reputacije i svega ostalog. Bjelicu imamo još dvije godine kako stvari stoje i pitanje je kad ćemo opet biti u ovakvoj prilici.
  • Draž
    1.1k
    Dinamovac sam i s godinama sam (nažalost) u Europi naučio biti mazohist...al još mi je uvijek draže igrati LP od EL unatoč činjenici da smo gotovo uvijek bili za nabijanje gol razlike.
    Međutim, mišljenja sam da ova momčad još uvijek nije za LP. Puno je oscilacija bez obzira na rotacije.
    Možda je bolje još jednu godinu biti konkurentan u EL, skupiti još iskustva i kontinuiteta, pa tek onda se još malo pojačati i pokušati napasti treće mjesto u skupini LP.
  • xavier
    11.1k
    Nitko od nas ne govori da ne želi u LP, dapače, isto tako je jasno kako je Bjelica složio momčad koja ima i glavu i rep i kao takva ne bi trebala biti kanta za napucavanje kako je to bilo u nekim prijašnjim nastupima.

    Ono što želimo reći, barem ja, je da moramo priznati kako je Dinamo ipak imao i dosta sreće u ovogodišnjoj EL jer smo većinu protivnika ulovili u (za nas) povoljnom trenutku i ne znam baš da netko može tvrditi da bi i iduće sezone "trebali bez problema proći skupinu". Ako stvari stoje tako, a stoje, onda ne znam čemu ideje o tome kako smo "prerasli EL".
  • Dudu
    2.6k
    Pogotovo što se ne zna ni koji će kadar točno biti. Vjerujem da će tipa Livaković, Olmo i Ademi imati odlične ponude, ako već nemaju.. Postoje unutrašnje rezerve sigurno, ali opet to neće biti ista momčad kao ove godine ako ti isti napuste klub...
  • SAS1987
    13.5k
    Treba ciljati na grupe LP jer za razliku od EL one garantiraju dovoljan cash flow potreban za rad kluba. Nitko nam ne garantira da cemo i sa istom ekipom ponoviti prolazak grupa EL.
  • The Undertaker
    4.1k
    Bjelica je već nekoliko puta rekao da je cilj slijedeće sezone grupe LP u kojoj ćemo biti konkurentni. U prijevodu, cilj je treće mjesto i nastavak u EL. To je napredak u odnosu na ovu sezonu.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pa normalno, ako se baviš bilo kakvim sportom, cilj ti je napredak, a pogotovo jednom profesionalnom nogometnom klubu koji je vrh u državi i regiji. Ulazak u LP je baš to, napredak. Meni je nepojmljivo da netko to ne želi.
  • Kwedi
    3.8k
    Slavia prvak, nositelji smo u playoffu onda 100 posto?
  • Dudu
    2.6k
    Da, ali prvo treba doći do playoffa :D
  • LovroZG
    1.3k
    Što se tiče bubnja u LP, sljedeći tjedan moskovski Lokomotiv pobjedom ostaje drugi.
    Kod Talijana Atalanti treba x, a Milanu pobjeda i x Intera za LP.

    To bi nas ostavilo na mjesto do trećeg bubnja što ostavlja lijepu mogućnost da ispadanjem nekog od druga tri nositelja(Ajax, Kopenhagen i Celtic) ipak budemo u trećoj jakosnoj skupini.
  • reziser
    6.4k
    Možda je već netko napisao ali:

    Slavia je i službeno postala prvak Češke, od jučer poslijepodne dvojbe više nema, Dinamo će biti nositelj u zadnjem, četvrtom pretkolu Lige prvaka!

    S obzirom na to da je ždrijeb na rasporedu 5. kolovoza, odnosno prije no što se igra prva utakmica trećeg pretkola, možemo reći da će se Dinamo u tom ždrijebu naći čim prođe drugo pretkolo. Naravno, vjerujemo, ipak, da to nije upitno, iako i tamo može biti vrlo teških protivnika, kao što će ih biti i u trećem pretkolu, ali na toj stepenici Dinamo dosad nikad nije padao.

    Ne smije se reći “hop” prije skoka, ali ako se nađe u zadnjem pretkolu, svakako je dobro što će Modri izbjeći nizozemski Ajax, uz njega i Celtic i Kopenhagen, a potencijalni suparnici bit će mu lanjski znanci Young Boysi, praška Slavia te Astana ili BATE Borisov ili njihovi suparnici iz prethodnog pretkola. No sve su to nijanse u kvaliteti, najvažnije je ipak da se s Ajaxom Modri ne mogu susresti prije skupine.
  • xavier
    11.1k
    Možda je već netko napisao ali:

    Slavia je i službeno postala prvak Češke, od jučer poslijepodne dvojbe više nema, Dinamo će biti nositelj u zadnjem, četvrtom pretkolu Lige prvaka!
    reziser

    Režek, pa samo 3 posta iznad :blush:
  • Mr Anderson
    5.4k
    3. pretkolo može biti zeznuto, ovisno o ždrijebu. Forma sr tempira za play off. Makar, ako pucaš na LP to treba rutinski proći. Svakako je dobro da izbjegavamo Ajax.
  • BluePhone67
    3.3k
    Režek, pa samo 3 posta iznadxavier

    :lol: :rofl:
  • deda
    28k
    Najviše volim račun bez krčmara. Još nismo ni ovu sezonu završili. Polako ljudi. Dinamo smo mi
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.