• Mr Anderson
    5.4k
    Dajte nam taj Liverpool...
  • xavier
    11.1k


    Prijatelji s juga bi rekli da "miriše na titulu", ali titulu imamo uglavnom svake godine :blush:
  • Jaki
    100
    Dajte Zvezdu da se igramo,bilo bi lijepo izbjec Paok ostalo tko god.
  • 000
    941
    Osigurat grupnu fazu EL i pošorat se za LP. Ja zadovoljan.

    Mislim da ne moramo strahovati previše od nekih Skenderbegova, ali baš zbog te bliske prošlosti i na jogurt (ne hajdučki :lol: ) pušem.
  • reziser
    6.4k

    sorry, guzva, nema me tu bas cesto ovih dana...pa preletim sve letimicno
    al sam bar vas nasmijal :P :P
  • reziser
    6.4k
    invazija prijatelja na maksimir
    dobro došli
    na porciju :strong:
  • Infinity
    15.2k
    Skoro pa sve je rijeseno

    Potencijalni protivnici u drugom pretkolu LP: Sheriff, Rosenborg, Helsinki, Dundalk, Dudelange, Shkendija, TNS, Slovan, AIK, te Maccabi TA ukoliko prvak Bugarske bude Ludogorets. U suprotnom ce to biti CSKA Sofija.

    Potencijalni protivnici u trecem pretkolu su: Zvezda, Maribor, Garabag, PAOK, APOEL, te Ludogorets ukoliko budu prvaci Bugarske. U suprotnom ce to biti Maccabi.

    Potencijalni protivnici u play offu su: BATE, YB, Astana i Slavia Prag.

    Grupna faza nam za sad govori da cemo biti u cetvrtom sesiru. Da bi upali u prvo moraju se dogoditi dvije od pet sljedecih stvari. Iz kvalifikacija moraju ispasti Ajax, Celtic i Kopenhagen. U grupnu fazu moraju uci LASK i Basaksehir.

    Trenutno stanje:
    Prvi sesir: Barca, City, Juve, Bayern, PSG, Zenit, osvajac LP, osvajac EL
    Drugi sesir: Real, Atletico, Porto, Dortmund, Napoli, Shakhtar, Ajax, gubitnik finala LP
    Treci sesir: Benfica, Dynamo Kiev, Lyon, Leverkusen, Salzburg, Valencia, Inter, Celtic
    Cetvrti sesir: Kopenhagen, Dinamo, Lokomotiv Moskva, Genk, Galatasaray, Leipzig, Atalanta i Lille

    Moja zelja: Zenit, Atletico, Celtic, Dinamo. Bilo bi svega :grin:

    Kod svojih zelja uzmite u obzir da se medjusobno ne mogu spojiti klubovi iz iste drzave, te da se Shakhtar i Dynamo Kiev ne mogu spojiti sa Zenitom i Lokomotivom.
  • dinamo vitez
    214
    Ja bih radije Porto ili Ajax nego Atletico.
  • Infinity
    15.2k
    Ma Atletico igra tvrdo, tu vidim bod(ove). Nisu toliko fokusirani na napad. Zabijaju malo golova, ali i primaju malo. To bi sve bilo 0-0, 1-0. To je i dvosjekli mac, jer ako oni zabiju jako ce tesko primiti. Isto tako ako Dinamu bude trebala pobjeda bit ce ih tesko probiti. Bile bi to dvije ekipe s istim sistemom igre. Porto i Ajax bi navalili, mogli bi nam utrpat tri komada ako bude takav dan, ali bi ostavili i puno prostora iza i moglo bi otici na nasu stranu s jednim golom. Sve ima svoje prednosti i mane, al eto meni ovako na prvu Atletico djeluje pozeljnije. Vidjet cemo koliko ce se Ajax rasprodat, mogli bi ostat dosta tanki. Ako oni ispadnu u kvalifikacijama onda ce Benfica u drugi sesir, a Kopenhagen u treci.

    Da se zajebajem rekao bi da cemo mi stati na svoju polovicu, oni na svoju i nabijat cemo jedni drugim loptu :lol:
  • Mr Anderson
    5.4k
    Zenit, Porto, Salzburg i mi. Idealno za uhvatiti nešto. Salzburg konačno u LP.
  • Mr Blue
    3.4k
    Gdje ste vi već u grupnoj fazi, namještate godišnji za Sankt Peterburg.. :grin:

    Vjerujem u kvalitetu naših, ali moramo prvo vidjeti kako će ova ekipa izgledati pred te utakmice, hoćemo biti slabiji ili možda s pravim pojačanjima još i jači nego sad. A ima tu i opasnih ekipa od samog početka..
    Ludogorets, AIK, Rosenberg, sve je to nešto što mi možemo i trebamo pobijedit, ali i to su ekipe koje kao i mi ciljaju na neke veće stvari i famozni napredak. Plus što Skandinavcima ulijećemo u sred sezone kad su u sigurno boljoj formi od nas.

    Treće pretkolo opušteniji bi bio samo protiv Maribora i APOELa, ali nisu ni oni bez šansi u dvije tekme. PAOK napokon dolazi kao prvak Grčke, Qarabag je teško gostovanje jako, uradili su oni veća iznenađenja. Zvezda je druga priča. Jači smo od njih za klasu, ali to će bit više ludilo nego nogomet.

    U playoffu, na kraju, još i najlakša grupa protivnika. YB opasan što su i dokazali, dok je Slavia ove godine prošla u EL dalje od nas ako se ne varam.

    U svakom slučaju: Bayern, Ajax, Celtic, Dinamo! :fire:
  • Infinity
    15.2k
    Danas je na rasporedu zdrijeb preliminarne runde, a za sedam dana saznat cemo i moguceg protivnika Dinama u drugom pretkolu LP.

    Maccabi Tel-Aviv, Sheriff Tiraspol, Rosenborg BK, HJK Helsinki, Dundalk, F91 Dudelange, Shkendija Tetovo, The New Saints, Slovan Bratislava i AIK Stockholm su ekipe koje se naziru kao moguci protivnici. Svi osim MTA moraju proci prvo pretkolo, prvak Izraela je direktno u drugom pretkolu. U slucaju da netko od navedenih ispadne u prvom pretkolu zamjenit ce ga netko od narednih klubova s kojim se mogu sastati: Suduva Marijampole, Valletta FC, Lincoln Red Imps, FK Sarajevo, Piast Gliwice, Pyunik Yerevan, CFR Cluj, Ferencváros, Kalju Nomme, Sutjeska Niksic, Partizani Tirana, Valur Reykjavik, Linfield Belfast, HB Torshavn, Riga FC, Saburtalo Tbilisi, Tre Penne i Feronikeli.

    Iskreno bih volio da Sarajevo prodje dalje i da ih Dinamo nasamara dva puta.


    HNL je trenurno 15. liga u Europi i nece biti lako zadrzati tu poziciju pa ne bi bilo zgoreg da ostala tri predstavnika upisu neke bodove. Zdrijeb prva dva pretkola EL je 19.6. Hrvatsku ce od prvog pretkola predstavljati Hajduk, a u drugom pretkolu prikljucit ce se Osijek. I jedni i drugi ce biti nositelji.

    Nenositelji u prvom pretkolu:
    Universitatea Craiova, DAC Dunajska Streda, MFK Ruzomberok, La Fiorita, B36 Torshavn, Chikhura Sachkhere, OFK Titograd, DVSC Debrecen :naughty: , Mura Murska Sobota, Torpedo Kutaisi, Progrès Niederkorn, Milsami Orhei, Honvéd Budapest, Flora Tallinn, FK Liepaja, Cliftonville, Hibernians FC, KR Reykjavik, Balzan FC, KF Laçi, Shamrock Rovers, Siroki Brijeg, Europa FC, Connah's Quay, NSI Runavikm, Banants Yerevan, t. Patrick's Athletic, FK Shkupi, Akademija Pandev, Makedonija GjP, Petrocub Hîncesti, Speranta Nisporeni, Teuta Durrës, KuPS Kuopio, RoPS Rovaniemi, Inter Turku, Breidablik, Radnik Bijeljina, Stumbras Kaunas, KI Klaksvik, FC Prishtina, RFS Riga, Jeunesse d'Esch, Lori Vanadzor, Gzira United, Trans Narva i Zeta Golubovci.

    Nenositelji u drugom pretkolu:
    Zrinjski Mostar, Kairat Almaty, AEL Limassol, FK Kukësi, Alashkert FC, Radnicki Nis, Cukaricki Belgrade, Kilmarnock, Shakhtior Saligorsk, FC Vitebsk, NK Domzale, Crusaders Belfast, FK Ventspils, Stjarnan FC, BK Häcken, IFK Norrköping, FK Haugesund, SK Brann Bergen, Viitorul Constanta, CS Fola Esch, FC Vaduz, Tobol Kustanai, Ordabasy Shymkent, Cracovia Kraków, Lechia Gdansk, Neftchi Baku, Sabail FK, Olimpija Ljubljana, Cork City, Dinamo Tbilisi, Maccabi Haifa, CSKA Sofia, Levski Sofia, Lokomotiv Plovdiv, FK Riteriai, Buducnost Podgorica i Levadia Tallinn


    U prvom ima mozda poneka nagazna mina, al sramota od koga god da se ispadne. U drugom vec ima jako finih ekipa koje bi mogle zagorcati zivot i Osijeku i Hajduku. Kairat, Radnicki, Cukaricki, FC Viitorul, Tobol Kustanai, Ordabasy Shymkent, Maccabi Haifa, CSKA Sofia i Levski Sofia su ekipe koje bi onako na prvu oznacio kao ekipe koje bi mogle donijeti probleme i koje bi bilo bolje izbjeci. Sigurno da to nisu ekipe kojih se treba plasiti, ali i u ovim nenabrojanim sigurno ima jos ekipa za preskociti, sto zbog snage ekipe, sto zbog udaljenosti. Najbolje bi bilo da dobiju amatere ili poluamatere poput Levadije, Fole i slicno, pogotovo jer ih u trecem pretkolu cekaju daleko tezi protivnici pa bolje da se ne trose ako ce vec proci dalje.
  • Hipo
    406
    Koga bi htjeli u iducoj fazi?

    PAOK
    Zvezda
    Maribor/AIK
    Ludogorec/ferencvaros
    Apoel/slovan

    Zdrijeb je 22.07.
  • Krizy
    36.4k
    Ludogorets ili PAOK da im vratimo za zadnje utakmice i kako bi vidjeli jesmo li materijal za Ligu prvaka. Bolje teže kao i prošle godine pa da znamo na čemu smo.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.