• MarkoN86
    30
    U sezoni 2020/21 Hrvatska ima 2 predstavnika u LP zahvaljujući Dinamovim igrama proljetos ili nam odlučuje sadašnja ljestvica kako stojimo?
  • Dudu
    2.6k
    Ima 2 predstavnika, samo godinu iza te više nema, moguće da će i Dinamo tad započinjat od prvog pretkola zbog lošijeg državnog koefcijenta
  • vjeko1701
    5.9k
    Ma samo čudo bi nas lansiralo da imamo i one iza sezone 5 predstavnika. Recimo prezimljavanje Dinama i Rijeke. Hajduk hajdučki sve zajebao a Osijek bezmudno dodao sol na ranu.
  • deda
    28.1k
    Koji će nam 5
  • Dudu
    2.6k
    Nije da nam treba 5, nego sam se nadao dobroj sezoni s obzirom na dobar zdrijeb, pa eventualno da Dinamo od 3-4 pretkola ili da ih ne igra nikako, ali ocito trebamo bit zadovoljni s 2 pretkolom :D
  • LovroZG
    1.3k
    Ima 2 predstavnika, samo godinu iza te više nema, moguće da će i Dinamo tad započinjat od prvog pretkola zbog lošijeg državnog koefcijentaDudu

    Za godinu iza se još ne zna jer se za to još ove sezone skupljaju bodovi. Ne vjerujem da ćemo past na 18. mjesto, osim ak i Rijeka ne drosne odma, a mi niš ne napravimo u skupinama.

    Velka je razlika između 15. i 16. mjesta kad krene i treće natjecanje. Teško bi se dogodilo da prvak i viceprvak ne završe u skupinama (moraju dobit jedan od tri dvoboja koji su im zagarantirani), a i trećeplasirani bi bio blizu (imat će dvije prilike). Evo i tablica: https://www.uefa.com/MultimediaFiles/Download/uefaorg/General/02/58/61/42/2586142_DOWNLOAD.pdf
  • SAS1987
    13.5k
    na dugi rok nema šanse da HNL postane stabilna liga među top 15. Jednostavno je premalo kapitala i premalo kvalitete u ligi. Šteta da UEFA nije pustila Ligu prvaka i Europsku ligu kakva je bila do sada i napravila Europsko ligu 2 za lošije klubove. Tako bi skoro svaka koliko toliko ozbiljna liga (do npr 30 pozicije) imala bar dva kluba u grupnim fazama.
  • LovroZG
    1.3k
    A sad, potencijala za relativno stabilnih top 15 imamo. Rijeka, Osijek i Hajduk mogu držat jednu solidnu razinu u ovom trenutku i nemaju financijskih problema. Njih najviše jebe upravljanje jer svaki vlasnik ima neke svoje mušice.

    A i kad bi se stvorio neki kontinuitet nastupa u skupinama, onda bi naši klubovi dobili poveći kapital koji im povećava budžet. To se dogodilo Rijeci kad su skroz neočekivano na samom početku projekta dvaput završili u skupinama. Dobili su dodatni kapital uz onaj Volpijev i rezultat toga je bila sezona kad su osvojili naslov. Problem je nastupio tek kasnije kad su shvatili da ih je ispadanje iz Europe te sezone (a i one prije toga) koštalo stabilnosti pa su ipak skratili budžet i sad ga ponovno krate jer su opet nakon jedne sezone u kojoj su igrali skupine opet ispali u kvalama od Sarpsborga.
  • SAS1987
    13.5k
    A i kad bi se stvorio neki kontinuitet nastupa u skupinama, onda bi naši klubovi dobili poveći kapital koji im povećava budžet.LovroZG

    To cekamo več 25 godina a osim kojeg bljesks nitko osim Dinama ne napravi nista u kontinutetu. Nije tako jednostavno.
  • Bosna86
    11.6k
    Znali netko sta nam treba da budemo u trecem bubnju za lp.. Netko je napisao negdje na sportnetu prije par dana detaljno, ali sada to ne mogu naci.. Nije izgledalo nerealno koliko me sjecanje sluzi
  • Dudu
    2.6k
    Ako sam u pravu, a mislim da jesam.. treba Da ispadnu Celtic i Kopenhagen sto nije uopce nerealno jer Danci idu na Zvezdu pa Young Boyse, a Celtic na Cluj i Slaviju....

    Ili da PAOK i Linz udju sto je gotovo nemoguce s obzirom na kakve protivnike imaju..

    edit: provjerio sam, tocno sam napisao, treba nam ispadanje ova dva navedena tima, ili jednog od njih plus iznenadni plasman PAOKa koji bi trebao svladati Ajax...

  • Cosey
    436
    Samo bih naveo kako je dosta izgledan scenarij da budemo u trećem potu. Post gore je sve objašnjeno.
  • Bosna86
    11.6k
    Navijamo za Cluj, za Zvezdu necemo, rijesit ce to mladi decki sljedece kolo :smile:
  • Bosna86
    11.6k
    Linz izbacio Basel, cekamo ili Cluj ili Zvezdu za treci pot
  • Dudu
    2.6k
    Nije to dovoljno, Linz mora proc i Club Brugge :D
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.