• Bosna86
    11.6k
    Cluj 3:3, zvezda penali
    Kako Lask ili Brugge imaju jaci koef od Dinama, jesi siguran?
  • Dudu
    2.6k
    Brugge ima jaci
  • Dudu
    2.6k
    Kakva drama, Zvezda Kopenhagen
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    ček to još nije gotovo?!
  • Dudu
    2.6k
    11 serija penala
  • Dudu
    2.6k
    Prosla Zvezda nakon 11 penala, u trecem sesiru smo ako prodjemo Rosenborg :)
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    tako jeee!

    otvoren nam je put za prezimljavanje u Europi i ako budemo imali jako puno sreće možda i u Ligi prvaka
  • LovroZG
    1.3k
    Polako brate. Možemo iz četvrtog šešira dobit npr. Leipzig il Atalantu. Ždrijeb je glavni faktor tu.
  • Dragon1Warrior123
    2.9k
    a gle možda dobijemo i nekog od njih pa budemo prvi u skupini, i veća su se čuda događala haha

    ovisimo samo o nama i našoj igri za prvo i drugo mjesto, a bome i treće jer nas ždrijeb možda pomazit pa odigramo preloše i ispadnemo
  • Infinity
    15.2k
    U trecem smo sesiru :cool:

    Pot 4: Lokomotiv, Genk, Galata, RBL, Zvezda, Atalanta, Lille, Cluj.

    Samo izbjeci ligu petice, tj. tri ekipe. Procentualno gledano, veca sansa je da cemo ih izbjeci, mada se plasim samo Atalante i RBL, naderali bi mi Lille. I ovih se ne plasim da ce nas dobiti, al realno mislim da imaju vece sanse od nas skupiti neki bod sa strane, a i nije da smo neki favoriti u gostima kod njih, iako ce nam oba terena biti 'domaca', pogotovo Leipzig. Nama je nuzda izvuci ekipu kojoj mozemo uzeti cetiri boda.

    Moje molitve usmjerene su prema Rumunjskoj, Cluj :pray:
  • Morales7
    184
    Na germanijaku tvrde da Dinamo ni ako prođe Rosenborg nije siguran u trećem. Kažu da još mora ispast ili Ajax, Slavia Prag, Olympiakos i Brugge
  • deda
    28k
    Boli me briga za pot. Neka mi smažemo Vikinge
  • LovroZG
    1.3k
    Lupetaju, Slavia ima niži koef od nas i mi smo sigurni u trećoj jakosnoj.
  • Dudu
    2.6k
    Bruka se Germanijak, Slavia ima koefcijent 21.5, a Dinamo 29.5.. Nama svejedno da li prosli oni ili Cluj

    EDIT: sad sam pogledao, veci od nas ima Sparta Prag, pa neki njihov genijalac pomijesao Slaviju i Spartu :D
  • Infinity
    15.2k
    Slusaj mene, ti novinari pojma nemaju o tome :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.