• xavier
    11.1k
    Na Safariju nemam tih problema :lol: Ako hoću dati like, moram stisnut na komentar da bi se srce pojavilo pa tek onda like.Captain America

    Pa i na Chromeu je tako. Nije li i na ostalim preglednicima?

    Ja ponekad želim znati tko je lajkao neku totalno glupost pa greškom i ja lajkam taj isti komentar :lol:SAS1987

    Dobro pazim u takvim slučajevima da dodirnem samo broj pored srca :rofl:
  • Tercel
    369
    Ja kad lajkam slucajno, lajkam jos cijelu stranu od sramote da se izvučem! :rofl:
  • Rex Ramae
    2.4k
    Je li postoji mogućnost da se uvede i dislike na komentar?
  • Rex Ramae
    2.4k
    Šteta, hvala na odgovoru.
  • serbus
    3.5k
    Kad smo već na detaljima umjesto srca za like jel bi moglo biti malo d ...?
  • blackbully
    4.4k
    Da se i ja nadovežem. Je li se kad razmišljalo o aplikaciji?
    Zbog lakše preglednosti... I ovdje je odlična da me se ne shvati krivo.
    Pogotovo zbog jednostavnijeg uploadanja videa i slika.
    Možda i brisanje vlastitog komentara umjesto samo opcije edita?
  • Eduardo
    17.3k
    dobra ideja, ali bojim se neostvariva. Kao što sam pisao već puno puta, ne možemo mijenjati puno toga jer smo stvarno limitirani u ovlastima po pitanju takvih stvari.
  • Eduardo
    17.3k
    nismo o tome razmišljali. Što se tiče brisanja vlastitih komentara umjesto edita - ništa od toga. To bi s vremenom izazvalo kaos. Sudjelovao sam na forumima gdje su članovi imali tu mogućnost i vjeruj mi nije se dobro završilo.
  • NitkoBitan
    11.9k
    Da se ubacim i ja sa prijedlogom. Stavio bih da vremenski razmak izmedu slanja dvije poruke bude minimalno 10 minuta. Mislim da bi to podignulo kvalitetu samih upisa a i smirilo bi rasprave.
  • Bosna86
    11.6k
    Ima dana i trenutaka kada Zona ima vise članova online nego Sportnet koji ima valjda milijun tema… Neizvedivo
  • Neki tip
    19.1k
    Uglavnom, još malo natezanja i razjašnjavanja, zapisali me i fotkali osobnu, a malog "samo" izveli van sa stadiona, čini mi se da su ga pustili uz upozorenje.Neki tip

    Korisnik: Neki tip sa zapada
    Razlog; trolanje dobrovoljno :smile:
    Trajanje bana: 10 dana
    deda

    Eto, prvo me na sjeveru policija zapisuje, a onda sam i robijao za Hrvatsku.

    Red je da se riješim samonametnute stigne "sa Zapada". :snicker:

    Zahvaljujem moderaturi na uvaženom zahtjevu za uklanjanjem zemljovidno-tribinske odrednice.
  • Krizy
    35.5k
    Neki tip nikad neće biti Neki tip sa zapada!
  • Neki tip
    19.1k
    Neki tip nikad neće biti Neki tip sa zapada!Krizy

    Daj mu šansu! :wink:
  • deda
    27.7k
    Gospodine možemo li vas smatrati pravnim ili formalnim nasljednikom legendarnog forumaša NTSZ ili ste vi novi subjekt osnovani 2023. godine?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.