• Neki tip
    19k


    Neki tip zadržava sva prava, obveze, krimene i zasluge sazapadaša, uključujući poprsje iz avatara (samo da me @San Lorenzo ne čuje pa se napali) i mržnju prema hrvatskoj nogometnoj reprezentaciji.
  • deda
    27.5k
    Obećavam kao jedan od moderatora da vaše nasljeđe neće biti spaljeno, trofeji rastaljeni, a imovina zaplijenjena. Stoga imate pravo slaviti 2019u kao godinu svog osnutka. .
  • Markelo
    2.5k
    2 tjedna u buksi, fakat ostave traga na čovjeku
  • Neki tip
    19k


    Završio sam na robiji kako bih primjerom pokazao kako će ubuduće završiti svi koji budu pljuvali po jednom od najuspješnijih sportskih kolektiva na svijetu u najkompetitivnijem sportu na svijetu, a pritom iz vrlo malene zemlje. :snicker:
  • Krizy
    35.4k
    Velika mi je čast što sam zadnjih dana prešao 200 otvorenih tema, trenutno sam na 206.
    Pridružio sam se među prvima, kada je bilo samo par registriranih profila a trenutno nas je skoro 1500.
    Oko 17 tisuća pratitelja na Facebooku i oko 9000 na novom Instagram profilu.
    Na forumu je otvoreno skoro 1000 tema.
    Prate nas klub, novinari, komentatori što pokazuje kakvu ulogu u vezi s Dinamom i navijačima igra ZonaDinamo.
    Lijep pozdrav svima i nastavljamo se družiti, ovih dana potvrditi i novi naslov prvaka.
    Samo Ƌinamo!!!
  • Infinity
    15.2k
    Velika mi je čast što sam zadnjih dana prešao 200 otvorenih tema, trenutno sam na 206.Krizy

    Nema na cemu. Da ja nisam lijen bio bi na 20 :rofl: :rofl:
  • Krizy
    35.4k
    Hahahaha a nekih 20 je za predictor a najviše je bilo otvaranje tema za utakmice :lol:
  • bbb medimurje
    2.9k
    Se moze kak postaviti video?
  • Eduardo
    17.2k
    gumbić u obliku kamere, služi za učitavanje audio i videozapisa sa sljedećih stranica; YouTube, Vimeo, Wistia, SoundCloud, Vine, Twitch, Giphy, Imgur i Voxer.
  • Zambatine škude
    2k
    Svaka čast na praćenju futsala, ali mislim da bi bilo dobro napraviti nekad posebnu objavu da je tekma u petak za Ligu prvaka, mislim da to puno ljudi ne zna, a jako je bitna informacija. Ne igra se "samo" za finale.
  • ksapi
    2k
    Imam jedan prijedlog, ukoliko je tehnički izvedivo..

    Na drugim formima postoje opcije 'ignore' koju svaki korisnik može uključiti za bilo kojeg drugog korisnika, a služi da ne vidiš postove koje netko piše. Vjerujem da bi to mnogima koristilo, slobodu govora treba dopustiti na forumu, ali i dati ljudima opciju da ne moraju čitati postove onih koje ne žele čitati. Vjerujem da bi bilo korisno.
  • Eduardo
    17.2k
    nažalost kako stvari stoje ništa od toga. Dugo nam je obećavano da ta i druge opcije dolaze u narednom updateu foruma, no u konačnici su developeri izbacili sasvim novu platformu na bazi današnjih messengera. Trenutno je ova verzija u fazi 'održavanja' tj. neće je dalje razvijati već samo održavati u trenutnom stanju dok će resurse preusmjeriti u razvijanje te nove platforme.
  • ksapi
    2k


    Hvala na odgovoru :up: šteta
  • Infinity
    15.2k
    Meni ta opcija nema smisla. Bio cam clan foruma koji ju je imao. Forumasima je bila samo dodatni alat za izazivanje svadja. Clan A, koji je ignoriran od strane clana B bi napisao nesto, a ovaj bi uvijek odgovorio nesto tipa 'hvala Bogu pa sam te blokirao i ne moram citati to sranje koje si napisao'. Ignorirani postovi su bili prikazani kao spoiler, tj. vidio si da je ignorirani clan napisao nesto i jednostavnim klikom na 'prikazi post' bi vidio post. Meni osobno bezveze.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.