• InatiseSlavonijo
    459
    Mali pravopisni savjet na naslovnoj fotki, sretna Nova godina - veliko "N" se misli samo na 1.1., a sretna nova godina - malo "n" se misli na cijelu godinu.
  • NORTE
    9.1k
    Prije par mjeseci je bila neka rasprava o portalu zona dinamo, mislim da bi bio puno zanimljiviji kao gradski portal o svemu u Zagrebu i okolici uz naravno vijesti i kolumne o dinamu.
  • Eduardo
    17.5k
    dovoljno je portala koji se bave Zagrebom. Ako ikad budemo išli u izradu sigurno nećemo ići tim smjerom već isključivom nečim sličnim kao što je bila Povijest Dinama. Međutim, za sada ništa od toga jer su procijene onoga o čemu smo se raspitivali trenutno iznad naših financijskih mogućnosti.
  • Mrvica
    3.2k
    Evo već kad se spominje financijska mogućnost itd. ako u budućnosti bude trebala nekakva pomoć što se tiče financija za napredak foruma, nekih novih ideja.. mislim da nisam jedini kome bi bilo drago da nam se obratite za pomoć, pa da uplatimo koliko ko može tako da olakšamo ljudima koji sami snose sve troškove za održavanje foruma itd. Jer mislim da nisam jedini koji obožava Zonu i koji bi rado pomogao da Zona napreduje još više pa makar i na ovakav način.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Mi se doista zahvaljujemo svima koji su spremni čak i financijski pomoći, ali mi bez problema rješavamo financije do sada. Portal osim novca traži još više uloženog vremena, a toga nažalost svi imamo najmanje.

    Nama je najbitnije da se širi ljubav prema svetinji. To je najbitnija misija Zone. Tome svi pridonosite i neizmjerno smo vam zahvalni zbog toga.
  • Neki tip
    19.2k
    @deda

    Razumijem (i podržavam) potrebu da se reagira na onu "raspravu" o djeci iz Konga, ali ne razumijem kak je rješenje za to zaključavanje teme koja s onim kaj se piše nema baš neke veze.

    1. Isto to se onda može pisati na nekoj drugoj temi (prije na Grad Zagreb) pa ne vidim kak je ovime završeno

    2. Ode tema na kojoj je bilo zanimljivih materijala o onome što jest geopolitika - situacija u Ukrajini

    Predlažem opomenuti i/ili obrisati postove, a ne ovo kaj se napravilo..
  • deda
    27.7k
    A gle, ovo nije nikakvo rješenje, tj. služi samo da se bar malo glave ohlade. A brisanje postova je priča bez kraja. S druge strane neće promijeniti stav određenih da idu ad hominem na osnovu predrasuda koje su zbetonirali u svojim rovovima. Možda padne koja glava, a to mrzim.
  • og1986
    2.9k
    Znači lika koji forumašima upada u inboxe i vrijeđa ih na sve strane, govori kako su riječima napravili više zla od Mamića se ne sankcionira, nego se zaključa tema ?

    Zanimljivo...
  • deda
    27.7k
    Zanimljivo da nitko do sada nije tužio forumaša. Zašto? Imate ovdje temu.
  • deda
    27.7k
    I prestanite previše tražiti pravdu. Nismo mi Temida Božica pravde, pa da imamo licencu za istu. Slijepi možemo postati, o da, začas, to se ne bojte.
  • Tom Hanks
    2.6k
    Zbilja nema potrebe sa zatvaranjem teme radi glupog konga zambije i ostalih mjesta jer se par ljudi prepucavalo.Stavljena je točka na i u vezi te teme svako je mogao rec svoje i ide se dalje sa ostalim aktualnim stvarima
  • ZGBhoy
    1.7k
    Nisam znal da otvorim novi Topic rekao bolje ovdje.
    Neznam kak je vamam al meni nedostaje neki Podcast o Dinamu, mozda bi bil neki Zona Dinamo Podcast neka mogucnost.
    Moram iskreno reci da neznam koliko je to zahtjevno i koliko drugima zanimljivo, al onak svaka 2 Tjedna o Aktualnim Temama, mozda cak i sa bivsim i aktualnim igracima Dinama.

    Kaj vi mislite o tome?
  • Bosna86
    11.6k
    Može, samo nam treba voljna osoba koja će raditi to za 0 kn… Treba oprema, treba svašta nešto
  • ZGBhoy
    1.7k
    Zato velim. Volim slusati Podcastove ali nisam bas upucen koliko tu treba ulozit
  • Eduardo
    17.5k
    I sam sam veliki ljubitelj podcasta, ali iz ovog se projekta odmah distanciram :smile: ne želim reći da se zbog toga nikad neće dogoditi jer vrata nikad ne treba zatvoriti do kraja pogotovo jer je tu ostatak ekipe.

    S današnjom tehnologijom snimanja možeš podcast emitirati s bilo kojeg mjesta tako da imaš razne vrste podcasta... nešto tipa Podcast Inkubator gdje imaš dosta ulaganja na samom startu. Uz kamere, rasvjetu, mikrofone, 'bubice', računalo (prijenosno) ili više njih, softvere trebaš imati i prostor, namještaj i ekipu iza kamere koja će servirati završni proizvod. Uostalom kao i za svaki posao, naravno da će te kvalitetnija oprema stajati znatno više nego nešto jednostavno i recimo manje profesionalno jer sve ima svoje benefite i mane. U slučaju da je sve to previše s podcastom možeš krenuti samo uz pomoć običnog mobitela. Te gluposti sposobne su snimiti itekako kvalitetnu snimku.

    Ili samo audio podcast kakav imaju navijači na BlueMoon Forumu. Sam format je prilično slobodan i uključuje barem jednog govornika koji o nekoj temi iznosi neka svoja razmišljanja. Odličan format koji ljudi mogu slušati tijekom dugih vožnji. Stoga je logično da audio podcast izuzev nekog kvalitetnog mikrofona i ne zahtijeva prevelika ulaganja.

    S druge strane imaš 'podcast iz automobila'. Ubaciš gosta u auto i vozaš se gradom dok razgovarate, meni osobno zabavan i zanimljiv koncept.


    'Solo podcast' - imaš cijeli podcast za sebe, radiš prema vlastitom rasporedu, nisi ovisan o nikome. Štoviše, uređivanje je tako znatno lakše nego u prva dva primjera.


    'Skype' podcast kakav imaju Osječani na njihovom forumu.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.