• Marley
    871
    je, imas pravo skroz. Nisam tako razmisljala o tome, thanks :wink:.
    Navikli su moji vec na moje "razlicitosti" :lol: , ali fizicki odlazak na stadion im je ipak neki drugi level toga. Iako sam vec duze vrijeme imala silnu zelju da krenem, i najavljivala to, evo tek ovo proljece sam se usudila. I sad naravno, u ovoj zahuktaloj situaciji pred kraj, sad mi je zao propustit ove zadnje. I cekat do jeseni :grimace: ali od jeseni krecem redovno, boli me briga, valjda ce se do tad svi bitni naviknuti.

    Btw.dakle mislis da radije ne iznosim muzu ideju da nakon pricesti i slavlja odem ravno na Maksimir :lol: ?!
  • Juznjak
    3k
    dakle mislis da radije ne iznosim muzu ideju da nakon pricesti i slavlja odem ravno na Maksimir :lol: ?!Marley

    Ti najbolje znaš
  • Marley
    871
    Ma znam kako cu. Necu kupovat kartu unaprijed, ali ako dovoljno popijem na festi, a to svakako hocu, idem hrabro pa kako bude :blush: , mozda mi se posreci pa i bude karata na licu mjesta.
  • Jaro
    5.6k
    mislim da ce me za ovo poslat u Vrapce kad mu kazem.Marley

    Pa taman, ziher iz Vrapca ide netko na tekmu pa te moze povest :lol:
  • Marley
    871
    eto, za svaki problem ima rjesenje, samo ovisi iz kojeg kuta gledas :lol: :ok:
  • Nino Bule
    11.5k
    Eh kad smo kod zadnjeg kola, jel definiran taj 25. i satnica ili ce tu bit jos pomjeranja, ja imam svatove u susjednoj zemlji dan poslije pa sam u problemima vec mjesec dana razmisljam kako da to iskombiniram jer me nebi cudilo da pomjere na 26.-i zadnje kolo sve utakmice kao i inace.
  • NitkoBitan
    12.3k
    Na stranici Dinama jos nije definiran datum tak da mislim da nije sluzbeno potvrdeno. Prosle sezone se igralo u petak, subotu i nedjelju. Nasa proslava je bila u nedjelju (zadnja utakmica).
  • Neki tip
    19.4k
    nebi cudilo da pomjere na 26.-i zadnje kolo sve utakmice kao i inace.Nino Bule

    Mislim da to ovisi o tome igra li se za nešto ili je sve riješeno. Poanta je da se klubovi koji se bore za nešto ne dovode u prostor kalkulacija, ali ako je do zadnjeg kola sve riješeno, a nadamo se da će biti, onda se može ostaviti (i čini mi se da je znalo tako biti i prije) raspored kroz 3 dana, radi TV-a.
  • NitkoBitan
    12.3k
    ali ako je do zadnjeg kola sve riješeno, a nadamo se da će biti, onda se može ostaviti (i čini mi se da je znalo tako biti i prije) raspored kroz 3 dana, radi TV-a.Neki tip

    2 bitne stvari mozda nece bit rijesene, a to je prvak i 4. mjesto za kvalifikacije KL. U tom slucaju je bitno da Osijek i Loksa igraju u isto vrijeme kao i Dinamo i Rijeka, ne treba to bit isti dan.

    Jos jedna stvar mi govori da se sve nece igrat u isto vrijeme. Dinamo bi igrao istovremeno na Maksimiru kao i Hajduk na Kranjci, to bi izazvalo sigurnosni kaos.
  • Gražvydas Mikulėnas
    11.9k
    Ovi djecji rodjendani zajebani u pm

    Ajd ž svi, pa bok do sutra
  • Kepec
    4.8k
    Ne znam jesu Gražu dječji rođendani zajebani zbog alkohola ili lopte u koprivama.
    Kako bilo napunite baterije jer sutra (odnosno već danas) navečer saznajemo gdje stojimo s naslovom, a u ponedjeljak nas očekuje još jedan kaos u Domu Sportova.
  • Mrvica
    3.3k
    Dobro jutro svima!
    Nervoza na najjače, ali imam jako dobar osjećaj. Sretno dečkima danas i nadam se da će napravit ogromni korak prema osvajanju prvenstva! :strong:
  • BBBaranja
    1.9k
    Dobro jutro svima osim rečanima :victory:
  • jedan u nizu
    6.1k
    prekrasan dan za ugodno vecernje druzenje na Maksimiru.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.