• javolimtebejako
    695
    ako neko ima frenda tovara koji voli vinile, evo idealan poklon

    PXL-20240427-114546397.jpg
  • javolimtebejako
    695
    jao pa ja zaboravio na ovo :lol:

    sad guglam to, i prvi članak u večernjem o toj koreografiji: " Torcida je sinoć na sjevernoj tribini napravila spektakularnu koreografiju o kojoj će se još dugo dugo pričati u Hrvatskoj, regiji ali i u svijetu"

    još duugo dugoo, cijeli svijet i dalje priča o tome...o jebemti sunce glupo
  • Kujtim Shalla
    2.1k
    Postovane kolege zonaši, svima vama danas zelim sretan 1.maj , iz rostilja ,obutelj ,prijatelje da se svi lijepo provedete ,naravno oni koji imaju priliku za to. Ja naravno radim do 6 veceras tako da kod mene ovdje nista od toga. Ali to me nece sprijecito veceras popiti hladno pivo kad dodjem doma i nesto brzinski bacit na rostilja. Ugodan dan svima
  • Doktor Kunić
    2.5k
    Poštovanje kolege zonaši, sretna obljetnica operacije Bljesak i Međunarodni praznik rada.
  • Marley
    870
    Jel smiju zene doci ovdje na pivu?
    Ne znam gdje drugdje da pitam, a da ne spamam.

    Sto radite kad vam se poklopi neko vazno obiteljsko slavlje na kojem svakako morate biti, na dan utakmice? Tipa svadbe i to.

    Pratite tekmu na mobitelu barem donekle? Jel to socijalno neprihvatljivo?
    Ili se ipak uspijete "opusteno" druziti s ljudima i pravite se normalni :lol:
  • Paggini
    6.9k
    Sto radite kad vam se poklopi neko vazno obiteljsko slavlje na kojem svakako morate biti, na dan utakmice? Tipa svadbe i to.Marley

    dlTIggT.png

    Evo moj najsvježiji primjer, stavi momačku ovaj cijeli vikend pa da propustim futsal i rijeku (doduše na tvu), a 25. da propustim tekmu na maksimiru, nema tog Boga. Jebiga, znaju se prioriteti hahah.

    EDIT: Nije toliko bitna osoba u mom životu, a još gore od toga - iz zadra je...
  • Marley
    870
    svaka cast na iskrenom odgovoru doticnoj osobi!
    Ali nisi mi bas pomogao, nemam opciju otkazati neke stvari :lol:

    Sva sreca 25. mi je ok, dolazim kako god. Mozda se napokon ohrabrim i na sjever.
    Ali 18. mi je sranje, morat cu krsit drustvene norme i gledat stream na mobitelu na svadbi :yikes: mozete mislit na sto to lici.... lako vama muskima, vama sve prolazi po tom pitanju, a ja uvijek ispadam cudak :cry:
    Da ne spominjem 11., ne mogu otkazati kao domacin proslave :lol:
  • NitkoBitan
    12.2k
    Meni godisnjica mature pada na dan eventualne proslave naslova prvaka na Maksimiru (25.5., 19:00) :roll:

    Nego da pitam, jel ovaj datum i termin fiksan? Moram se pojavit i na jednom i na drugom kako znam i umijem :rofl:
  • Kepec
    4.7k
    a ja uvijek ispadam cudakMarley

    Ispadnete čudak, čudacima.
    Ako je u pitanju svadba/krizma/pričest onda u crkvi nije baš najzgodnije uz svećenika pratiti i utakmicu na streamu.
    S obzirom da su utakmice u popodnevnim satima tad ste već u nekom restoranu, sali ili gdje već, upali se stream na mobitelu i sat i pol uživate uz Dinamo.
    Ovi kojima ispadate čudak isto sigurno imaju neku seriju koju nikada ne propuštaju, emisiju, neki drugi sport/klub itd. Vama taj dan igra Vaš Dinamo i po meni neće svijet propasti ako si na stol stavite mobitel i utakmicu, osim naravno ako vi niste mlada. :monkey:
  • Marley
    870
    pa eto vidis, o tome pricam.. ah taj peti mjesec prepun drustvenih zbivanja :roll:

    Ja vec kalkuliram da li bih 11.5. stigla na Maksimir. S obzirom da je tako "kasniji" termin, mozda bih i stigla. Ali sve me uopce strah to spomenuti muzu, koliko god da je tolerantan i razuman covjek... mislim da ce me za ovo poslat u Vrapce kad mu kazem.
  • Marley
    870
    pliz nemojmo na Vi :sweat:
    Ma dobro navikla sam ja biti cudak, nema veze.
    Ali kad se zamisli u glavi ta scena, ono, finjak svadba, vecera... svi se druze, pricaju i plesu.. a ona gleda utakmicu na mobitelu :lol: mislim tak ce i biti na kraju, jbg sta drugo nego suocit se sa osudjujucim pogledima i komentarima kao i uvijek haha.
    A pa nisam ja kriva sto druge normalne zene vecinom na zanima nogomet.
  • Juznjak
    3k

    Pa naravno da ćeš ispast čudna kad si nedavno tek prvi put otišla na utakmicu, a sad bi propuštala neko (obiteljsko) slavlje zbog utakmice. Normalno je da je i tebi onda sad to čudno i da ne znaš kako to izvesti. Kad gledaš iz pozicije tvog muža (i sličnih ljudi koje to ne zanima) sasvim je razumljivo da im to nije u redu i da, blago rečeno, neće bit oduševljeni. Nisu ni moji doma bili sretni kad sam počeo ići na utakmice iako sam im to najavljivao jedan duži period, a onda nakon nekog vremena su me samo počeli pitat protiv koga Dinamo igra i je li bilo ikakvih problema :rofl:
    Uglavnom, na futsal moraš otić ako možeš bar jednom sad. Prelijepe su scene iz dvorane. Milina je navijat i krajem oka vidit malu djecu kako pokušavaju “kopirat” boyse i kako ne znaju što bi od sreće.
  • Paggini
    6.9k
    utakmicu na mobiteluMarley

    A vjerojatno će ti pola svatova gledati zajedno utakmicu u sali, uvijek tako bude pa mlada pizdi.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.