• maddaddam
    2.9k


    fpkxivziglg97w0t.jpg

    I ovaj u Vukomercu na taj fazon.
  • Mr Anderson
    5.8k
    Kad se otvarala Zona, kreirao sam profil i na brzinu izabrao jednu sliku iz mobitela snimljenu s istoka. Ni ne sjećam se točno s koje tekme je to. Ne pridajem puno pažnje tim slikama. I na WA mi je ista slika otkad se aplikacija pojavila.
  • Derek Trotter
    338
    Nisi moderan nikako Da bi nadoknadio dosadašnji nemar u idućih mjesec dana 2x minimalno promijeniti profilnu na WA, objaviti 1 fotku na IG svakih 3 dana te 1 story dnevno. To za domaću zadaću. :lol:
  • Mr Anderson
    5.8k
    Jebi ga, moram onda prvo otvoriti IG profil. Ja sam generacija koja zna jedino za Facebook. Prvi i jedini.:rofl:
  • BBB Sibenik
    4.1k
    Pratija sam Zonu dugo prek IG i odlucija napravit profil. Tija san da se zna od kud sam iz centra Kresimirova grada sa prebivalištem u ZG, i da Dinamovaca ima u Dalmaciji itekako, a SBK da ne govorim. Profilnu sam ima na mobu od prije, šahovnica, katedrala Šibenika i Bulldog meni savršeno. Na kraju mi je to pun pogodak bija, jer na ovakav način citat i kom o Dinamu nisan ima sa kim, u ovolikoj mjeri.
  • marcio amoroso
    33.5k

    Mi smo također preponosni da smo privukli ljude iz svih krajeva i da imamo komunikaciju na jednom zavidnom nivou.
  • xavier
    11.3k
    Automatski generirano po registraciji na stranicu. Nisam birao ni boju ni font. Jedna od pet osnovnih zelenih boja.maddaddam

    :rofl: :up:
  • Krizy
    38.2k
    Je, je Rama.
    Usput za ovu temu, potres magnitude 6.0 u Stocu izgleda.
  • deda
    29.1k
    Vele na EMSCu da je 5,7 negdje između Stolca i Gackog je epicentar.
  • Captain America
    14.8k
    Držite se svi u okolici, nadam se da nemate štete.
  • Brotnjo
    482
    Jebem ti led kako sam umro. Zivim na zadnjem katu u zgradi, taman s posla dolazim i vadim kljuc od ulazni vrata. Osjetim nesto dolazi, kad je počelo trest ... Ja sam mislio kraj
    Preko 10 sekundi je treslo. Noge mi se i sad tresu
  • Dino
    2.3k
    Uff, drzite se ekipa, nadam se da su svi dobro
  • NitkoBitan
    13.3k
    Dosta jak potres. U Splitu ima stete, bas me zanima kako je prosao krov Poljuda s obzirom na to da i prije potresa nije bio u najboljem stanju
  • deda
    29.1k
    Budite svi pametni :pray:
  • Navijač Dinama
    7.7k
    Ovdje u MO je bio oko 5.2(prema rijecima Samsunga, 44 kilometra od epicentra). Momacki zatreslo

    n29r4t4ld4qfooa0.png
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.