• Dragon1Warrior123
    2.9k
    Sretan Uskrs! :party:
  • Gelipter
    3.5k
    i3qz02u9a4ynmhm4.jpg
    Sretan i blagoslovljen Uskrs dragi zonaši i Dinamovci!
  • Brotnjo
    477
    Sretan i blagoslovljen Uskrs forumski puče
  • Krizy
    36.5k
    Sretan Uskrs i od mene :heart:
  • Captain America
    14k
    Sretan Uskrs svima!
  • Neki tip
    19.4k
    Sretan Uskrs svima!

    Pa bome i onima "koji ne slave". I njima je namijenjen, bili svjesni i slavili ili ne. :) Da mi netko poželi sreću za Bajram niti najmanje se ne bih uvrijedio.
  • og1986
    2.9k
    U bijelom brdu išarane table sa slovom Z, kao podrška ruskoj okupaciji.
    Ubrzo je netko to došarao u Azov.

    Niti nakon 30 godina i EU se neke stvari ne mijenjaju kod nekih naroda. Kada bi bilo frke opet bi pjevali šaljite salate, a kao manjine zaštićeni ko medvjedi.
  • Navijač Dinama
    7.4k
    bitno da se cijela halabuka digla na Boyse, kad su im odgovorili. Jer im je ista ta manjina u kupu tamo psovala i vrijeđala.

    Pupi X Plenki= koalicija propasti.
  • Baneki
    731
    Bilo je fora kad su okupirali Beli Manastir, onda su govorili da je to hrvatski grad zvao bi se Bijeli Samostan,..jedna od crtica koju sam zapamtio iz tog doba.
  • Neki tip
    19.4k
    imali smo bome i mi nešto slično, Rojsovo ako se dobro sjećam..

    Kad su HVO i HV ušli u Bosansko Grahovo (prije rata većinski srpsko, a i sad), strateški nam vrlo važno zbog oslobađanja Knina, Rojs (ak se ne varam) veli:

    Grahovo je oduvijek bilo hrvatsko, jer da nije zvalo bi se Pasuljevo. :)
  • Baneki
    731

    Ha, ha, da sjećam se i toga. Komedija, ali tad kad smo uzeli Grahovo, i nešto kasnije Drvar je krenula panika u RSK, jer smo ih okružili i znalo se da je pitanje trenutka kad ćemo krenuti u Oluju. Ima i neka snimka iz Grahova dan prije našeg ulaska, kad neki njihov zapovjednik hrabri ljude na trgu i kaže neće Grahovo nikad pasti....
  • Neki tip
    19.4k
    neki njihov zapovjednik hrabri ljude na trgu i kaže neće Grahovo nikad pasti....Baneki

    Pih, da neki.. Mile Martić "lično i personalno"! ;)
  • Baneki
    731

    Da, pa on osobno. Zaboravio sam te detalje već...
  • Dino
    2.2k
    Buduci da se u zadnjih nekoliko mjeseci skupilo dosta korisnika sa zanimljivim profilnim slikama uz vec staru gardu koja u principu ne mijenja profilne, zanima me, ako vam nije frka objasnit, zasto se odabrali bas tu profilnu i koje je njeno znacenje.

    Da krenem od sebe…moja profilna je zapravo produkt jednog powerpoint edita, a nastala je kad smo moj brat i ja razmisljali o dizajnu grafita u Blatu i naljepnicama koje bismo dali izraditi. Na kraju se grafit realizirao, a naljepnice su ostale iskljucivo u digitalnom obliku i sad mi jedan od tih dizajnova sluzi kao profilna.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.