• Derek Trotter
    338
    Moja je u skladu sa imenom profila i ujedno najdražim likom iz najdraže serije koju sam od 2005. odgledao od početka do kraja minimalno 10 puta. :)
  • Captain America
    14k
    Najveća Dinamova pobjeda (reko bi ikad), na slici i heroj te večeri uz semafor.
  • Oluja
    3.7k
    Gospodine generale, pukovnik Čedo Bulat, zapovjednik 21. kordunskog korpusa, predajem vam korpus i čestitam hrvatskoj vojsci na pobjedi", predao je prijavak zapovjednik poražene krajiške vojske tog 8. kolovoza 1995. godine generalu Hrvatske vojske Petru Stipetiću na dan kada je u Hrvatskoj de facto završio rat.
  • ZGBhoy
    1.7k
    Tetovaža na mojim Prsima Grb Dinama iz 1967
  • puxigadjurdja
    1.4k
    Kroz 90e sam otkrio 2 velike ljubavi, Dinamo i rokenrol. Ripper iz Pipsa i naš Mara su veliki razlog za to.
  • deda
    28.1k
    Deda je uzeo sliku najvećeg strijelca purgera u povijesti, ali prije tog me Amigo narajcao legendama o Mari koje sam čitao još u 80-im
  • Krizy
    36.6k
    Slika murala Dinamu uz jezero u mome mjestu.
  • maddaddam
    2.9k
    Automatski generirano po registraciji na stranicu. Nisam birao ni boju ni font. Jedna od pet osnovnih zelenih boja.
  • maddaddam
    2.9k
    Slika murala Dinamu uz jezero u mome mjestu.Krizy

    P ga naslikao, svaka mu čast.
  • Neki tip
    19.4k
    Uz svoj tupavi nadimak imao sam, u početku, i prikladno tupavu fotku. Slika Maksimira (malo travnjaka, malo sjevera, malo istoka) s mog mjesta na zapadnoj tribini.

    Onda sam starijem sinu farbao sobu u plavo i nacrtao mu grb Dinama nasred jednog zida i jedno vrijeme to je bila moja fotka. Ali tko zna da je to zid sobe mog sina.. Izgledalo je više manje kao i svaki drugi Dinamov grb u profilima, samo eto sa svijetloplavim obrubom (od zida).

    Potom je na Zoni osvanula nagradna igra (pogađali smo rezultate Dinama (prve i druge momčadi te FD i strijelce) i bio sam dovoljno visoko da si mogu izabrat meni daleko najbolju majicu u ponudi.

    Identitet kao jedna od mojih omiljenih tema (ovdje, ali i inače).. pa još plavi. I sjajno grafičko rješenje. Obukao majicu, žena fotkala i eto je u profilu. To sam doslovno ja, na Zoni. Em fizički, em po osjećaju.
  • maddaddam
    2.9k
    Ima li još gdjegod tih majica?
  • Neki tip
    19.4k
    koliko ja znam ne
  • maddaddam
    2.9k


    Šteta. Sama srž kluba.

    Odraditi još jednu turu majica za nas “mlađe”
  • Eduardo
    17.6k
    nažalost nema. Koliko znam @Neki tip sa Zapada možda ima ekskluzivu.

    U početku sam u profilu furao Eduarda, sukladno korisničkom imenu. Međutim, kada je nekoliko forumaša u profil postavilo sličnu sliku odlučio sam promijeniti u ovu trenutnu. BTW grafiku je napravio isti forumaš kao i spomenutu majicu. Između ostalog grafika je završila kao motiv jednog grafita u nešto izmijenjenoj varijanti.

    8au1n46xkm3e5nu8.jpeg

    6esp4z41wajatrpn.jpeg
  • Derek Trotter
    338
    Rama ili loše vidim? :)
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.