• Navijač Dinama
    7.6k
    Vezano za sliku, mjenjam ih dosta, mahom to su slike koje se dosta pamte i viđenije su, kao ona koreografija za 20 godina od povratka imena, pa onda onaj grafit generacije 82' sa Volovčice. Sad trenutna slika je takva jer ima u jednom fokusu šahovnica, Građanski/Dinamo i bl.Stepinac, kojeg ne što izuzetno cijenim i poštujem, nego je ujedno i zaštitnik župe odakle dolazim.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Dosta jak potres. U Splitu ima stete, bas me zanima kako je prosao krov Poljuda s obzirom na to da i prije potresa nije bio u najboljem stanjuNitkoBitan

    Šteta u splitu? Više od 150km od epicentra?
  • masacusec
    3.2k
    Dinaridi su vrlo trusno i nemirno područje, od grčke preko albanije pa do nas....tak da nažalost, za očekivati je još potresa na ovim prostorima
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Meni nije jasno zašto netko rusima, pogotovo ovom gnjusu od ministra vanjskih poslova, koji konstantno spominju nekakav treći svjetski rat, bacanje nukleaarnih projektila, iz sprdnje ne postavi pitanje:

    Frendovi, vi već 2 mjeseca k...a ne možete u ukrajini, ne možete osvojiti grad koji vam se nalazi pred nosom, skoro pa na vašoj granici, sami ste rekli da ste izgubili preko 13 000 vojnika, a svi znamo da lažete i da je brojka veća i vi prijetite cijelom svijetu ratom? Pa daj ajd, napadnite ako ste face, ako imate muda i ako mislite da ste toliko jaki i sposobni, izbacite taj usrani nuklerni projektil negdje...pa da vidimo što će se dogoditi, ako ne bacite, niste ništa drugo do patetične i lažljive p...e!

    Shvaćamo da zbog propagande morate lagati bijedi po rusiji, ali ne uključujte ostatak svijeta u ta sranja. Napravite nešto po pitanju tih prijetnji ili začepite pogane labrnje.
  • masacusec
    3.2k
    Zanimljiv tekst Davora Nađija iz Fokusa:
    "Prošla su dva mjeseca od početka ruske invazije na Ukrajinu i u tom kratkom vremenskom roku svijet se više promijenio nego u prethodnih deset godina. Iako je ovo najcrnje razdoblje Europe u zadnjih nekoliko desetljeća, obilježeno ratom i inflacijom, uz veliku vjerojatnost ekonomske recesije, ja mogu reći kako već dugo vremena nisam bio ovoliko optimističan.

    U zadnja dva mjeseca su EU i NATO, savezi koji čine okosnicu mira i prosperiteta na stoljećima-ratobornom kontinentu, dobili novi zamah. Finska i Švedska su na brzom putu pridruženja NATO-u, Francuska je u nedjelju ponovno izabrala liberala i centrista Emmanuela Macrona za predsjednika države, a preostale države Europe su prepoznale potrebu za zajedničkim djelovanjem i obranom našeg načina života.

    Računi populizma su došli na naplatu te je Putin, od „macho ikone“ populističke desnice i „anti-imperijalističkog zaštitnika“ kakvim ga percipira populistička ljevica, napokon prepoznat kao beskrupulozni diktator. Oni koji su ga veličali i podržavali njegove napade na demokraciju danas bivaju prepoznati kao plaćeni agenti i/ili korisni idioti, a populističke ideje kojima su na kredit građene političke karijere i osvajani parlamentarni mandati, napokon dolaze na naplatu i to s visokim kamatama.

    Dug put je ispred nas, desetljeće populizma nije moguće zaustaviti u dva mjeseca, no zaokret u pristupu Europske Unije prema novim izazovima nosi vjetar optimizma. Kleptokratski režimi na površini djeluju snažno i složno, ali kao što se vidi i u slučaju Kine, oni nemaju ništa za ponuditi svojem stanovništvu, osim ugnjetavanja, gladi i straha. Trule birokracije izgrađene oko kultova ličnosti nisu zamjena za snažne institucije. Dekreti izoliranih vođa nisu zamjena za ustavnu vladavinu prava. Centralno planiranje i uplitanje države nije supstitut za slobodno tržište. Najvažnije od svega, demoralizirano stanovništvo koje trpi represiju i boji se prigovoriti svojim vladarima ne može se ni uz svo naoružanje boriti protiv ljudi koji vrednuju svoja prava i slobode te su se spremni žrtvovati za njih.

    Za te vrijednosti su mnogi dali svoje živote za vrijeme Domovinskog rata. Za te vrijednosti se danas bore milijuni Ukrajinaca. Iako se mi ne nalazimo s istočne ili sjeverne strane Karpata pa nismo na meti Rusije, ne treba zaboraviti na Putinove poslušnike u susjedstvu koji godinama crtaju granice preko naših teritorija. Stoga je važno dati podršku Ukrajini - od prihvata izbjeglica, sankcijama agresoru, pomoći u oružju i novcu. Ukrajina je samo prva zemlja na Putinovom manifestu obnove granica Ruskog carstva, pobrinimo se da bude i zadnja"!
  • Captain America
    14.6k
    Sanjam dan kad će se prosječni Hrvat riješit socijalističkog razmišljanja i dati ljudima poput Nađija priliku. Dao sam mu lani glas jer je jedini kandidat koji nije vrtio prazne floskule poput Željka Kopića već je govorio smisleno (nije bilo ni na odmet da smo svjetonazorski isti).

    Fun fact, igrao je nogomet za Zagreb.
  • Mališan
    1.8k
    S obzirom da je na prošlim izborima za gradonačelnika i skupštinu na obje liste bio oko 2-3% bojim se da je taj dan još uvijek dosta daleko
  • Captain America
    14.6k
    Stranka postoji tek 2 godine. 2024. bi moglo biti svega na parlamentarnim izborima.
  • db-izbjeglica
    13.2k
    Stranka postoji tek 2 godine. 2024. bi moglo biti svega na parlamentarnim izborima.Captain America

    Hrvatima su takve ideje vrlo strane, prije će ti proći ekstremna ljevica, nego ekonimski desna stranka.

    Mislim, u gradu zagrebu su takvi na vlasti...
  • NORTE
    9.5k
    dati ljudima poput Nađija prilikuCaptain America
    Moj glas će dobit vjerojatno nikad.
  • Baneki
    731
    Ni moj glas.neće dobiti nikad ako mu je Macron ok. Što je taj tip izgovorio za svoje sugrađane koji se nisu cijepili se nije izgovorilo od II svj. rata
  • Mališan
    1.8k
    Ni moj glas . neće dobiti nikad ako mu je Macron okBaneki

    Nađi je bio protiv covid potvrda i obveznog cijepljena kroz cijelu pandemiju tak da u tom kontekstu nema nikakve poveznice s njim.
  • Jaro
    5.9k
    mkod nas prolaze polupismeni kvazidomoljubi i latentni socijalisti koji se prodaju kroz liberale. Liberali nemaju sanse na nasim prostorima nazalost...
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.