• Mr Anderson
    5.4k
    Utakmica na kojoj sam bio i volio bih ponovo biti i proživjeti ponovo noć poslije tekme je pobjeda protiv Celtica 3:0 '98 i prvi ulazak u LP.
    Utakmica na kojoj nisam bio, a volio boh da jesam je Tottenham prošle godine.
    I dodao bih utakmicu na kojoj sam bio, a volio bih da nisam je Newcastle '97. Put od pakla do raja pa nazad u pakao.
  • Krizy
    36.6k
    Bio: Dinamo - Atalanta 4:0
    Volio bih da sam bio:
    Domaća: Hajduk - Dinamo 2:3
    Europska: Dinamo - Partizan 5:0
  • vjeko1701
    5.9k
    Na kojoj sam bio: Dinamo - Zadar finale kupa čisto zato jer sam prvi put bio na sjeveru, prije toga samo istok i jednom zapad.

    Na kojima nisam: Partizan i Zvezda.
  • jp23
    2.2k
    Na kojoj sam bio: Dinamo - Atalanta 4:0
    Na kojoj nisam: Dinamo - Partizan 5:0
    Na kojoj nisam a da nije vezana uz Dinamo: Finale lige prvaka 2000., Real Madrid - Valencia 3:0
  • LovroZG
    1.3k
    Na kojoj sam bio, Dinamo - Hajduk kad je Dudu zabio hat-trick. To mi je bila prva tekma na kojoj sam bio.
    Na kojoj nisam bio, a da nije očiti Tottenham, prvi Villareal.
  • über alles
    1.5k
    Na kojoj sam bio Werder

    Na kojoj nisam Ajax produzetci
  • Mali dioničar
    14.3k
    Bio i ponovio bih:

    Engleska-Hrvatska 1:2 polufinale Moskva

    Žao mi je što nisam bio:

    Proljeće 1990.
    Hajduk-Dinamo 2:3 (Asanović, Vučević; Boban, Shala, Šuker)
  • ZGBhoy
    1.7k
    Bio: Dinamo-Marsonija 5:0 1995 godine,prva tekma na kojoj sam ikada bio i na koju me pokojni Tata odveo koji nikada nije isao na Nogomet

    Zao sto nisam bio: Dinamo-Tottenham 3:0 i ona pobjeda ekipe Dilkos, Luka itd na Amsterdam Areni
  • Fićo1986
    973
    Bio Dinamo Spartak,europsko proljeće,istok,magla,ništa ne vidiš ali nevjerovatna sreća i radost pa čak i suze...
    Dinamo Šahtar do 91.minute, poslije necu ni pricat.

    Nisam bio hrvatska Engleska Rusija...makar je u birtiji bilo kao na stadionu....
  • Baneki
    731
    Dinamo: Bio Dinamo Budućnost 1982, Dinamo Atalanta 2019, Nisam bio Tottenham
    Repka: Bio Hrvatska SAD, 1990, Brazil Hrvatska 2006, Nisam bio Hrvatska Engleska 2018.
  • db-izbjeglica
    12.9k
    Rusi su prejaki... Potonuće broda prikazuju kao rezultst eksplozije streljiva. Pa jbt sve i da je tako bilo, ja bi tvrdio da su ga ukrajinci potopili u napadima...jer ono, to je puno bolje od toga da im je vojska toliko nesposobna i smotana da sama sebi potapa brodove. :lol:
  • jp23
    2.2k
    Svima na Zoni te vašim obiteljima želim sretan i blagoslovljen Uskrs!
  • BBB Sibenik
    4k
    Sritan Uskrs ekipa i vašim obiteljima!
  • Dino
    2.2k
    Sretan Uskrs svima!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.