• LeonianWrynn
    162


    Nešto mi govori da ako odluče naplaćivati press konferencije da će velika većina ljudi na ovom forumu braniti tu odluku
  • deda
    28k
    Uvijek ima ljudi za i protiv. Na upravi kluba je donositi razborite odluke.
  • Juznjak
    3k

    E i što onda? Stvar je vrlo jednostavna - ako te zanimaju te stvari vezane za klub dat ćeš 19€ godišnje. Ne razumijem čemu uopće rasprava oko ovoga.
  • og1986
    2.9k
    Sad postoje 2 Dinamove aplikacije "GNK Dinamo" i "dinamo+".

    Kod jedne je sve video sadržaj kod druge sve pisani. Očekivao sam da će ova nova biti možda miks obje pa da će stara otići u zaborav.

    Ako su se već odlučili da budu dvije što je sasvim u redu. Onda se nadam da će ova stara dobiti uskoro neki update. Jer je dosta nespretna za korištenje. Webshop se ne može filtrirati jer padajući izbornik se izgubi. Tako i na svakoj stranici gdje postoji dodatni izbornik. Prevelik font i ogromne slike. Prazne bijele crte bez popune sadržajem. I užasno malo zanimljivih sadržaja ili informacija. O klubu, igračima, selekcijama, radu itd itd. Uglavnom izgubiš volju za korištenjem za manje od minuti.

    Tako da ako netko čita ovo, to su moje skromne želje.

    A nova se za sada čini zanimljiva. Nisam fan izgleda (isto kao i HRTi) ali ok, za sada se sadržaj čini zanimljivim. Isto tako kao i neke kolege nisam fan video playera jer je baš loš za korištenje.
    A ono kaj se isto nadam je da će puno više ekskluzivnih sadržaja biti dostupno. Tipa intervjui sa igračima, osobljem, ljudima iz kluba. Neke snimke treninga. A ne da se za par mjeseci uspavano u ritam gdje ćemo biti sretni ako dobijemo presicu prije tekme.
  • Mrvica
    3.3k
    Ma meni osobno je nova aplikacija super, s vremenom će sigurno biti ažuriranja di će biti još bolja. Ne vjerujem da će highlightsi i konferencije biti premium sadržaj, nego streamovi tekmi mlađih uzrasta, plus nekakvi dokumentarci itd. 2€ prvu godinu je ništa, i kasnije 4€ je također ok a da ne govorim godišnja pretplata 19€ je stvarno ok. Ja to gledam na takav način da ću sigurno imat godišnju pretplatu jer me zanima sve vezano za klub kao i 99,9% forumaša, i dati doprinos klubu čak i na takav banalan način. Sve sam gledao na youtubeu, al mi je nekako draže preko aplikacije gledat, sve na jednom mjestu, najavljivali su i dokumentarce nekakve čemu se također veselim. Sve u svemu s moje strane pohvale za aplikaciju.
  • mokoxax468
    372
    tnf0co5d57pq5cmi.png
    Vjerojatno ćemo ovakav sadržaj dobivati na Dinamo+

    Ako bude redovito, + od mene
  • blueboy
    111
    Trenutno se na kanalu platforme Dinamo+ prikazuje nekakav promotivni video Dinama iz MOSKVE
  • IstinaZaDinamo
    1.3k

    I to na repeat, ocito se to nije do kraja razradilo i treba ocekivati jos puno propusta
  • SAS1987
    13.5k
    Trenutno se na kanalu platforme Dinamo+ prikazuje nekakav promotivni video Dinama iz MOSKVEblueboy

    Zato je platformi ime Dinamo+ a ne Dinamo :lol:
  • Ivanmtk
    678
    Dosta šteka ovaj program uživo.. Iskreno očekivao sam javljanje prije utakmice, malo da se upoznamo s protivnikom, gradom, stadionom. Neke zanimljivosti.. Razočaran šta se toga tiče.. Obavezno tako nešto uvesti..
  • deda
    28k
    Aplikacija radi, uredno ide prijenos Feyenoord - Club Brugge. Nizozemci vode 2-0 u 15. minuti.
  • Nino Bule
    11.5k
    I odlicna kvaliteta, vise kamera, dobra slika, nema bufferanja, ja zadovoljan
  • Patak
    2.2k
    Zašto se prenosi Feyenoord?!? Da nije zbog Ivanušeca?
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Prenose se sve tekme Ramljaka
    Ne traži zavjere tamo di ih nema :lol:
  • Fantom
    19
    Treba imati razumjevanja buduci da ovo sve sto vam se prezentira radi uglavnom 2, ponekad 3-4 ljudi. Radi se o enormnoj kolicini posla koje u drugim klubovima radi 10-15 ljudi, potkradaju se pocetnicke greske, ali se decki stvarno jako trude. Nije tu u pitanju samo prva momcad, nego i sve ostalo oko kluba. Zato nije realno da se preuzme jos i kreiranje tik-tok contenta. Barem ne u dogledni period.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.