• Imamo Dinamo
    3.3k
    Prenosit će sve utakmice Ramljaka. Zna se
  • deda
    28k
    Mislim da kane prenosit i tekme kadeta i pionira.
  • LeonianWrynn
    162
    https://www.gnkdinamo.hr/hr/Novosti/Clanak/trener-biscan-ocekujemo-agresivnu-astanu-ali-mi-smo-dovoljno-lukavi

    Kompletnu izjavu trenera Bišćana pogledajte na novoj platformi Dinamo Plus na sljedećem linku: https://plus.gnkdinamo.hr/login?returnUrl=%2Fhome%3Fid%3D992c10ba-a8dc-4f67-9c4b-65f50d28ad5a

    Pogledao sam im YouTube kanal, na njemu još uvijek nema te press konferencije.

    Neki dan sam napisao da se nadam da to neće napraviti, a sad se čini da hoće, dakle press konferencije stavit ekskluzivno na dinamo+, što znači da ubuduće moramo imati Dinamo+ pretplatu da gledamo/slušamo press konferencije.

    Nadam se da će u idućih par sati stavit na YouTube
  • SAS1987
    13.5k
    Jel se mozda zna oce na novoj aplikaciji bit prijenosi tekmi uzivoTeofil Kateran

    Bit će linkovi do streama :lol:
  • Jurki
    8.7k
    dakle press konferencije stavit ekskluzivno na dinamo+, što znači da ubuduće moramo imati Dinamo+ pretplatu da gledamo/slušamo press konferencije.LeonianWrynn

    Neke stvari na aplikaciji ce biti i dalje besplatne, dok ce dio sadrzaja biti premium. Znaci ispocetka 2 eura mjesecno a kasnije 4. Godisnja pretplata bude 19 eura.
    E jebiga htjeli bi momcad za ligu prvaka, da se kupuju kapitalci, da se igraci ne prodaju itd itd.. al bitno da bi htjeli sve đabalesku.
    Ak presice budu premium sadrzaj i ak te tak jebe tih 19 eura godisnje onda ni ne trebas ni cuti kaj trener veli. Odreknes se 4 kutije cigareta i gledas sve.
  • Imamo Dinamo
    3.3k
    Molio bi unaprijed da, kad aplikacija prestane biti besplatna, moderatura blokira svaki pokušaj prenošenja premium contenta. Cijena je stvarno prihvatljiva, jadno bi bilo da se na našem forumu tako "potkrada" klub
  • LeonianWrynn
    162


    Drugi klubovi koji igraju ligu prvaka naplaćuju svoje navijače press konferencije? Nisam to znao
  • miro
    3.2k
    dobro pa valjda konferencija za novinare neće bit sadržaj koji se plaća
  • deda
    28k
    Naplaćivat će se prijenosi mladih kategorija.
  • LeonianWrynn
    162


    Pa čini se da će biti, Bišćanova konferencija za novinare je eksluzivno na dinamo+ u ovom trenutku, još uvijek nema na YouTube, a ljudi to ovdje brane

    Klub doslovno naplaćuje gledanje press konferencija:down:
  • marcio amoroso
    32.4k

    Klub ne naplaćuje ništa jer je aplikacija besplatna. Ne širi laži!
  • IstinaZaDinamo
    1.3k


    Ne naplacuje, aplikacija je trenutno besplatna, a dio sadrzaja ce tako i ostati, pretpostavljam highlightsi, konferencije i slicno, vjerojatno sve isto sto je bilo na yt do sad
  • NitkoBitan
    12.3k
    Bišćanova konferencija za novinare je eksluzivno na dinamo+ u ovom trenutku, još uvijek nema na YouTube, a ljudi to ovdje braneLeonianWrynn

    Opet siris negativu i lazi... Presica je dostupna na aplikaciji na kojoj su svi sadrzaji trenutno besplatni. A i ak se krenu naplacivat presice nije da cemo bas nesto puno propustit, ionak su presice odredivanje "medijskih obaveza" preko krca.

    Koliko sam shvatio aplikacija ce uvijek biti besplatna kao i dio sadrzaja u njoj dok ce se dio pocet naplacivat, ne vidim problem.
  • LeonianWrynn
    162
    Govorio sam o komentaru Jurkija koji je rekao da "ne zaslužujem čut što trener ima za reći" ako mi je 19€ godišnje previše, a vidim 4 korisnika se slaže s njim

    Kao drugo, čak i ako bude besplatno, to po meni još uvijek nije dobro jer YouTube ima puno bolji video player od Dinamo+ aplikacije , mogu slušati u pozadini, mogu imati "mini player" dok igram nešto ili tipkam po mobitelu itd.

    Znam da je nitpicking ali nešto što je bilo prije na YouTubeu a sad više nije skoro uvijek rezultira manjom gledanošću i dodatnim problemima

    Zasad mi se čini da je isti player koji je i A1 imao za onaj XploreTV kad su puštali ligu prvaka preko Planet Sporta
  • deda
    28k
    Nemojmo ići pred rudu, vidjet ćemo što će se naplaćivati. Aplikacija je svakako za pohvalu. Ja ću biti zadovoljam ako nam budu dali sve prijenose hnl mladih kategorija što daje 82 utakmice i trebalo bi vrijediti bar 50 eura, a ne 19.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.