• Efes Pilsen
    7.2k
    Mislim da se to treba potencirat jos i vise da nam ne dolaze Fiorentine, Turci sa sicom punit medijski prostor.
  • mokoxax468
    386
    S obzirom da nam je ovo top 10 transfer po iznosu, makar nismo sudjelovali u njemu, očekivao sam barem video zahvale Gvardiolu, a ne običnu sliku :wink:
  • dzggzd
    145
    Imate na dinamo+ uzivo press konferenciju poslje utakmice
  • Captain America
    14.7k
    Jesu ovo Božica i mumija preuzeli vođenje klupskog Instagrama? Ne mogu si drugačije objasnit ovu hiperinflaciju rođendanskih čestitki jer je 75+ populaciji najbitnije čestitati rođendan. Na platformi na kojoj dominira populacija 20-35 koji bi ti trebali biti glavna demografska skupina među navijačima, 5 dana prije utakmice sezone za koju očito ne ide prodaja ulaznica iz već poznatih razloga, tebi se objave svode na čestitanje rođendana Tomici Ivkoviću (mogli su makar stavit sliku kako brani Maradoni penal). Tu se traži da se klub angažira na TikToku, a nisu u stanju svaki dan do utakmice objavit npr. snimku kako Livi, Petko, Mišić pozivaju navijače da dođu u što većem broju na stadion. Svako malo vidim inozemne klubove kako preko društvenih mreža organiziraju nagradne igre, a kod nas su to preuzeli na sebe dinamozag2 i dinamov_osvrtnik. Ovdje su potrebne radikalne promjene jer ne mogu ta 2 profila i Zona na volonterskoj razini napravit više za animiranje navijača nego službeni Instagram profil kluba.
  • Imamo Dinamo
    3.4k
    Ne mogu si drugačije objasnit ovu hiperinflaciju rođendanskih čestitki jer je 75+ populaciji najbitnije čestitati rođendan.Captain America

    Svima čestitaju na instagramu, al baš svakom ko je odigrao koju utakmicu za Dinamo
    Puno pretjerano po meni
  • Captain America
    14.7k
    Samo čekam da čestitaju bivšem kapetanu mamiću .
  • Imamo Dinamo
    3.4k

    I meni je palo na pamet dok sam pisao komentar hahaha
  • mali M
    3.7k
    Meni bi to bilo u redu i zanimljivo da čestitaju tako svima odreda koji su nosili dres ali kad bi to bila jedna objava od 5-10 taj dan... Ovako kad su to jedine objave tjednima bude baš tužno za hendlanje mreža... S razlogom danas postoje ljudi koji se bave samo i isključivo mrežama. Ne marketingom u koji je i to uključeno nego rade u marketingu sa specifičnim usmjerenjem na mreže. I to im je posao po cijele dane. Jedan Dinamo kao ogroman brand bi trebao bez puno razmišljanja zaposliti samo na tome bar dvoje ljudi.
  • Jaro
    5.9k
    bas to - da ima jos objava ove rodjendanske nebi bile problem - ali sretan rodjendan je vrhunac aktivnosti... Bolje da onda nemaju nista.
  • Krizy
    38.2k
    To za rođendane je story koji traje 24h. Nije da gomilaju objave pa da je iritantno. Po meni sasvim okej. Na drugim stvarima se može bolje i s manje grešaka.
  • mali M
    3.7k
    Pa i dalje stoji da nema niti jedan drugi stori osim tog za rođendane. Objava je objava, briga me jel će nestat nakon 24 sata ili ne, ako je jedina aktivnost na mrežama, bezveze je...
  • LovroZG
    1.3k
    Kad ljudi pohvataju da su storyji samo čestitke rođendana, neće ih niko otvarat i izgubit će se doseg objava jer manjak klikova na najinteraktivniji dio IG sugerira algoritmu da su nam objave šrot.
  • Mališan
    1.8k
    Za trenutni algoritam na inst najvažniji su reelsi, a u tom segmentu je neki pomak čak i vidljiv
  • Gorica86
    278
    Mislim da bi u klubu mogli razmisliti o tome da se komentiranje objava na društvenim mrežama ograniči barem na pratitelje jer trenutno na svakoj objavi imamo preko 500 komentara od aekovaca, a da ne spominjem najezde nizozemaca i ostalih kada su aktualne priče o transferima.
  • Krizy
    38.2k
    Već je ograničeno. Mogu komentirati samo oni koji prate duže od 24h.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.