• Mrvica
    3.2k
    Po meni fb, instagram i yt su sasvim dosta. Tik tok je teško smeće, sve šta možeš vidit tamo, možeš i na ostalim društvenim mrežama. Rađe se posvetit ovome šta imamo trenutno i mir.
  • og1986
    2.9k
    Nekim ljudima je smeće i Facebook i Instagram. Nekome je glupost YouTube ili Twitter.

    Kakvo god netko imao mišljenje o TikToku, realnost je da je to najpraćenija društvena mreža među djecom i tinejdžerima. Ne uključiti marketing Dinama i u taj dio populacije je suludo.
  • Jaro
    5.5k
    ja nikad necu imat TikTok, Li hrpa ovih u18 nikad nece imati Facebook ili Twitter, aTikTok hoce... medju njima je glavnina dinamove ciljane publike - jer lakse ces na klub navuc nekog mladog s jos nepotpuno formiranim interesima nego nekog od 40 godina koji vec zna kaj ga zanima, kaj ne...
  • Mrvica
    3.2k

    Dobro da to je istina, ne mogu kontrirat protiv toga da je tik tok najpopularnija mreža među tinejdžerima. Mislim što se mene tiče što više reklama, marketinga itd. super!
  • seljak86
    2.3k
    Još nam samo fale tiktok navijači
  • DrawTube
    2.9k
    hvala Bogu pa dođe 24 000 ljudi na Slavena da možemo birati
  • NitkoBitan
    12k
    Eto Dinamo ce napravit Tik Tok i tako povecat prihode od prodaje za 50% i prosjek gledatelja na utakmicama za minimalno 1000 :lol:
  • mokoxax468
    370
    Uvjeren sam da je starija ekipa prije 60-70 godina slično govorila za tv kao što seljak sada govori za TikTok. Dokle god ne budu tražili račun na nekoj društvenoj mreži da uđeš na stadion, mene osobno ne dira
  • Infinity
    15.2k
    2008. su Facebook imali 'samo tinejdzeri', pa ga imamo. 2016. su Instagram imali 'samo tinejdzeri', pa ga imamo. Sta fali tinejdzerima? To sto imaju Tiktok? Nismo li nekad svi mi bili tinejdzeri i zar se nas nacin zivota svidjao onima s 30+?

    Tiktok koriste mnogi klubovi i koriste ga za malo neozbiljniji, tj. saljiviji sadrzaj. Moze se vidjeti mnogo jako dobrih fora. Na Zoni se napisalo vjerojatno na stotine stranica o losem marketingu Dinama i sad netko misli da je dobar potez ne imati najpopularniju drustvenu mrezu. Ajmo se ogranicavati, jer smatramo da su danasnji tinejdzeri debili, kao da o nama dok smo bili tinejdzeri oni stariji nisu mislili da smo debili, da je nas nacin zivota za k* i da su nasi trendovi za k*. Mozemo lagati sami sebe da smo u ocima starijih bili gledani s pozitivne strane.

    Od popularnih mreza, kod nas je najmanje popularan Twitter, pa ga imamo. Ja osobno ne znam nikoga da ga koristi ili ga eventualno koristi za pracenje nekih vijesti preko profila s 0 pratitelja. Apsolutno nebitna mreza iz mog kuta gledanja, ali mislim da ju je dobro imati, jer treba iskoristiti svaki moguci nacin za promociju. Ako cemo na Tiktoku imati vise publike nego na Twitteru, a vjerojatno hocemo, onda ga treba imati i netko treba biti placen da sadrzaj bude odlican, a ne copy/paste s ostalih mreza. Dinamo vjerojatno i nema Tiktok samo iz tog razloga, jer tu treba raditi dodatan posao s posebnim sadrzajem. Ne mozes samo sloziti objavu za Facebook, pa ju kopirati na Tiktok, kao sto si kopirao na Instagram i Twitter. Lijenost je ono sto smo cesto isticali kod ljudi u marketingu, a ovo je jedan od primjera. Tiktok je dodatan posao, a nekome se to ne da.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Mrzim tik tok al ak je to način da se klub približi klincima i tinedjžerima nek ide apsolutno. Ne trebamo mi stari magarci o tome odlučivati (kako tko od nas naravno :D ).
  • Keyser Soze
    8.1k
    Već sad masa ljudi snima na tribini za Tik Tok, neće to napravit nikakvu promjenu i po meni je nepotrebno.
  • Mali Zeus
    9.6k
    Svaka promocija je dobra, a društvene mreže su sad sve, tako je kako je. Moraš biti u toku na svim poljima.
  • Boysica
    447
    Sve ti ovisi ja imam tik tok al niko nezna da je moj jel nema osobno moje slike na njemu nit iceg mog privat ... Sluzi mi samo stavljat videa dinama futsal dinama i repke... Cool stvarcica za promociju kluba kojeg volis, a nakupi se pratitelja .
    Fb mi sluzi samo privat a na instagramu sam svake prestupne zaboravim da imam pa stavim nesto
  • Ero
    932
    mislim da je ovde riječ o Dinamovim društvenim mrežama, a ne nečijim privatnim.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.