• dZg1986
    384
    Ne slažem se. Nije loše kad se ovako čestita transfer jednom od najpoznatijih igrača koji su igrali u Dinamu, u najbolju ekipu na svijetu. Marketinški dobar potez, a da se primjetiti i strelica koja vodi nazad prema Dinamu.
  • Tradicija bunta
    5.5k
    Nema većeg kluba od Dinama al svaka čast na transferu u City. Kad više ne budeš mogao proć tamo dođi ovdje. Idiotizam.
  • The Undertaker
    4.1k
    Evo da se i mi složimo oko nečega. Čestitati transfer našem bivšem igraču je baš idiotizam. Ne znam kome je to palo na pamet.
  • Infinity
    15.2k
    Ta objava je na razini neke fan stranice. Preko sluzbene stranice da skoro pa molis igraca da ti se vrati jednog dana? Malo mi je :yikes:
  • deda
    28k
    Moram pohvaliti inače vođenje twitter i instagram stranice u posljednje vrijeme. Puno je kvalitetnije i sadržajnije nego za vrijeme male Ive.

    Ovu objavu bih pripisao toj zanesenosti i opuštenosti. Doista je ispala nespretno. Ali ne bih odmah postavljao vješala jer kako smo krenuli s kritikama posljednjih dana bojim se da neće biti dovoljno dobrih da vode naš klub.
  • The Undertaker
    4.1k
    Po meni, ako nešto ne valja treba reći/napisati. Ne znači odmah da ništa ne valja i da ljudima treba "skidati glave". Ne griješe samo oni koji ne rade ništa.
  • Dino
    2.2k
    Covjek je uspio izredati pet najvecih europskih klubova u svojoj karijeri. Mislim da nije grijeh da i sluzbena stranica ovakvo nesto pohvali, a i usput ga podsjeti na vlastiti komentar.
  • NitkoBitan
    12.2k
    Objava je fino upakiran poziv u Dinamo. Da nije bilo njegovih izjava o zelji za povratkom jednog dana ne bi bilo ni ove (niti slicne) objave, as simple as that.
  • Rex Ramae
    2.5k
    Treba prvo nekoga dovesti :nerd:
  • IstinaZaDinamo
    1.3k
    Zasto klub ne blokira ove likove po FB i Instagram stranici koji velicaju bjegunca i pljuju po trenutnoj upravi. Svaki drugi komentar je u stilu: "plakat cete za Z. M.", "Z. M. kralj", "bamda ce unistiti i sve rasporodati" i tako dalje.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Sloboda govora. Kolikogod to imalo smisla ali zamisli da jedna osoba ide po redu i blokira nebitne komentare na facebooku, pa onda opet jer se prave fejk profili itd. Uostalom koga briga za to a i cisto sumnjam da ovi citaju te komentare ili da se zamaraju s glupostima.
  • Mr Blue
    3.4k
    Sloboda govora. Kolikogod to imalo smisla ali zamisli da jedna osoba ide po redu i blokira nebitne komentare na facebooku,BornaPŽ1986

    Ja sam tamo još uvijek blokiran jer sam napisao 'Lopovi odlazite'. Sloboda govora tad očito nije bila na snazi.

    a i cisto sumnjam da ovi citaju te komentareBornaPŽ1986

    Ohoo, čitaju. Možda ne sve, ali itekako čitaju.
  • BornaPŽ1986
    1k
    Ja sam tamo još uvijek blokiran jer sam napisao 'Lopovi odlazite'. Sloboda govora tad očito nije bila na snazi.Mr Blue

    Moguce. Ali hocu reci, i Bayern je na kraju sezone imao katastrofalne rezultate pa sumnjam da su isli i brisali komentare kojih je bilo. Evo danas nakon pripremne utakmice sam vidio isto par komentara za Simica i o katastrofalnoj utakmici. Ja to gledam kao javnu stranicu gdje mozes ocekivati kritike ali sad brisati ne znam bas (osim ako nije bas neki teski sit vrijedjanja).
  • dZg1986
    384
    Inače već pomalo dosadna tema i sto puta smo ju prošli, ali nedavno je Slaven Belupo otvorio TikTok profil, u dva dana je skupio preko 5000 pratitelja i preko 40 tisuća lajkova. Dakle, ogroman potencijal Dinama i promocije neiskorišten.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.