• mali M
    3.5k
    tako je... Reelsi siluju mreže na najjače... Ma bilo tko s malo poznavanja struke to može riješiti/posložiti za čas
  • xavier
    11.1k
    zašto inozemstvo ne bi bilo listano pod članove i imalo pravo glasaBruh

    Treba napraviti analizu koliko je takvih ljudi i ak se isplati raditi nešto takvo.SAS1987

    Ovo nema nikakve veze s klubom niti klub može nešto promijeniti po tom pitanju s obzirom da viši propisi kažu da je OIB obvezan podatak kod učlanjenja u udrugu. I kako SAS kaže, ne moraš biti hrvatski državljanin da bi dobio OIB. Što je najbolje, ni sam postupak nije nešto posebno kompliciran.
  • The Undertaker
    4.1k
    Zar klub ne može ljudima koji žele a nemaju OIB napraviti nekakav loyalty program preko kojeg bi imali slična prava kao i članovi? Nešto slično kao ovi tokeni samo sa većim pravima. Da li je to zakonski moguće?
  • xavier
    11.1k


    Ako misliš na popust na godišnju ulaznicu i popust za shop, to naravno da mogu. Ako misliš na pravo glasa na hipotetskim izborima, to ne mogu.

    No kažem ponovno, izvaditi OIB je stvarno veoma jednostavan postupak. Puno jednostavniji od paralelnog sustava članstva i loyalty programa.
  • The Undertaker
    4.1k
    Mislim baš na izbore odnosno ono što će članovi moći po novom Statutu.
  • xavier
    11.1k


    Klub je udruga građana. Ne možeš nekom "sa strane" dati prava članova. Taj dio nije do kluba.
  • Blue Austrian
    337
    Ako su mislili igrati i ovu sezonu u staroj garnituri, onda bi bio red to i na vrijeme objaviti.
    Koliko god dajem nekima pravo da smo imali (i imamo) puno vecih problema: Marketing/Drustvene Mreze/Webshop/Dres su stvari koji automatski moraju funkcionirati, bez pardona.
    Znam da nekoga boli ona stvar ali mene naprimjer zivcira Matchday Objava u 14-15h sati a tekma je u 19/20h.
    To mora automatski u 06:00h na Fejs/Instagram/Twitter, dok radni narod pije kavu i scrolla po Mobitelu da mu to odmah bude prikazano.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Možda je problem s Adidasom oko nove garniture pošto smo tako rano objavili da prelazimo na drugog opskrbljivača.
  • mali M
    3.5k
    ja se skroz slažem s tobom. ja samo zagovaram da ne paničarimo jer nije to najgora moguća stvar kako neki tu rade dramu odma. s druge strane, slažemo se i za marketing, društvene mreže itd... Ja to gledam ovako, da si ti na mjestu današnje uprave i da želiš prioritetno postaviti na noge financije, transparentnost, statut, da li bi dopustio da ti sporedne stvari uzimaju fokus. činjenica je da neznamo što se događa iza zatvorenih vrata i moramo imat vjere i biti strpljivi. Glupo je ovo s dresovima, s objavama, s lošim marketingom, ali samo biti strpljivi. dajem loš administrativni početak ove sezone u zamjenu za mir sljedećih x godina u vođenju, funkcioniranju i transparentnosti po statutu
  • Bosskovitz
    7.5k


    Sigurno ne igramo novu sezonu u staroj opremi, ugovor je od pocetka bio tri dresa po sezoni. Vjerojatno netko kasni, pitanje je je li to greska marketinga ili onoga tko je radio na ugovoru s Adidasom.
  • Infinity
    15.2k
    Bit ce novi dres, sta dramite dzaba? Neki dan vam je tu kolega napisao kojih godina smo super kupove igrali u staroj opremi i cini mi se da smo u novoj igrali samo prosle sezone. Godinama to nitko nije primijetio i sad je odjednom problem. Tu informaciju su svi preskocili da bi imali o cemu pisati.

    Evo opet

    Prošle sezone se igralo u novim.
    2019 stari, 2013 stari, 2014 stari (isti bio 2013 i 2014), 2010 stari...
    Guinness
  • Patak
    2.2k
    Ja priželjkujem da promijenimo dobavljača opreme jer je Adidas počeo provocirati sa woke agendom
  • Patak
    2.2k
    Reklamirali ženski badić na muškarcu.

    https://www.youtube.com/watch?v=7FGitnMD26Y
  • xavier
    11.1k
    Ja priželjkujem da promijenimo dobavljača opremePatak

    Ti si prespavao kad je objavljeno da imamo novog dobavljača od iduće sezone?
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.