• marcio amoroso
    32.4k

    Koji klub u krugu 500 kilometara od Zagreba je napravio svoj stadion?

    Ja ne kažem da nema razloga da se nešto pljuje, posebno kod transparentnosti ili prijašnjeg odnosa prema navijačima ima, ali pljuje se transferna politika kluba koji je u top 30 Europe, a ti koji pljuju nisu u top 500 Europe. O tom ja pričam, i pričam općenito o negativi koja se širi maksimalno i svugdje.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Uz Dinamo se negativa veže 30 godina pa zato valjda i ljudi sami postanu negativni i seru po svemu :roll:

    Koji klub u krugu 500 kilometara od Zagreba je napravio svoj stadion?marcio amoroso

    Ne znam ako nitko drugi nije zašto ne bi i mi. Ako faking Osijek gradi stadion onda možemo i mi, vidjet ćemo hoće li ikog u klubu bit sramota ak će oni imat veći prosjek na HNL-u od nas što je itekako moguće jer su kapaciteti stadiona slični dok je njihov Alianz Arena za naš.
  • marcio amoroso
    32.4k
    Ako faking Osijek gradi stadion onda možemo i minamodi grebza

    Osijek kao klub ne gradi stadion. Znaš vrlo dobro tko ga gradi. Nas kao navijače bi trebalo također biti sramota. Trebalo bi nas biti sramota da dečke nakon 4-0 protiv jedne Atalante nagradimo sa 3 tisuće na HNL-u. Meni je to jebena sramota.
  • Keyser Soze
    8.2k
    Naravno da znam ko ga gradi, ali je li to zapravo bitno? Osijek je mali klub i očekivano je da tek u 2023. ima pristojan stadion na ovaj ili onaj način, za Dinamo bome nije normalno ni očekivano. Jednostavno rezultat bola u međunožju gradskih vlasti kojima Dinamo ništa ne znači i zbog toga će ti rijetko koji marketing pomoći dovući više od 3k ljudi na Istru u subotu u 20 sati kad postoji toliko puno boljih sadržaja u gradu od tog. Atalanta je taj dan najpopularniji događaj u gradu, 3 dana kasnije je Istra 6. ili 7. događaj po popularnosti. E sad, uz stadion kakav zaslužujemo barem mi sa Zone i mrvu konzistentnijim marketingom ista ta tekma protiv Istre bi postala možda 2. ili 3. događaj tog dana što automatski znači više ljudi.
  • marcio amoroso
    32.4k

    Nećemo više spamati temu jer je ova koju smo načeli prožvakana maksimalno, ali samo ću se nadovezati na vlast. Da mi imamo brojnost itekako bi ih bolila ona stvar za nas. Da nas ima 20 ili 25 tisuća na tekmama ugađali bi oni nama maksimalno jer bi im ugađanje donosilo potencijalnih 25 tisuća glasova. Ovako smo samo jadni i nikoga nažalost nije briga za nas.
  • Oluja
    3.7k
    Slovanov shop je puno adrzajniji od naseg i mislim da nam moze biti primjer https://shop.skslovan.com
    a u ovome bi se mogli ugledati i na TSC iz Backe Topole https://fanshop.fktsc.com/proizvodi/tsc-bmx-16/
  • Stjepan
    479

    Napkon i marketing i društvene mreže polako idu na bolje
    Video je odličan za naježit se!
  • NORTE
    9.3k
    nismo u mogučnosti pustiti ulaznice u prodaju domačim navijačima jer nije u skladu sa FIFA-inim pravilom o prodaji ulaznica.( Pravilo 82. Redak 31. Fifa pravilnika u Europskim natjecanjima).
    S Poštovanjem
    (predstavnik odnosa sa javnosti gnk Dinamo).
    reziser
    Je li moguće da ovako nepismen mail dobiješ od kluba???????
    Ovo su njima odnosi s javnošću...
  • Mali dioničar
    14.2k
    Mislim da Dinamo danas organizira lutriju u kojoj izmedju ostalog možeš osvojiti krmaču s prasićima prodao dosta srećki.

    vyt786rq9txy9hnm.jpeg
  • Nino Bule
    11.5k
    Kak se krecu cijene mesa i plina dobro bi mi dosla i krmaca s prasicima i 20 metri drva
  • Dino
    2.2k
    Svida mi se zadnja objava na Dinamovom sluzbenom instagram profilu. Pridonosi nekakvom povezivanju i budenju Grada (nadam se).
  • Imamo Dinamo
    3.3k

    Taman sam htio napisati da mi je drago da je marketing konacno napravio neki ku*ac. Ali onda sam vidio istok i skuzio da je vjerojatno repost od proslog puta kad smo igrali LP
  • Crusades1986
    9.8k
    Ona kapetanska traka s lavom koju su izabrali "navijači" preko socios aplikacije se nosila, koliko, ravno 4 utakmice na kraju prošle sezone? Od početka ovosezonskih priprema kapetan opet nosi plavo-crnu traku s Dinamovim grbom.

    Nadam se i promjeni dizajna ulaznica za domaće utakmice. Sadašnji dizajn ovih karata je aktualan minimalno 10 godina ako se ne varam.
  • Efes Pilsen
    6.9k
    Ja bi ponudio i print ulaznica za godisnjake uz naknadu, print online uz naknadu itd. Ima nas dosta koji skupljamo karte, a one se sve manje nalaze u printu. Evo sad bas za Bec za reprezentaciju, iskljucivo print @ home. Uefa za EP ponudi uz naknadu bar..
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.