• Nino Bule
    11.3k
    Nek su i oni malo emocije na drustvenim mrezama pokazali
  • Captain America
    13.3k
    Nisam emotivac, al bile su oči pune suza iza 8:40. Sad opet. https://www.instagram.com/reel/CiLivVqM695/?igshid=YmMyMTA2M2Y=
  • Brotnjo
    470
    Drmić ne izgleda baš sretan
  • plavi67
    920
    rijetko kad je on sretan od kad je došao
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Svaka njemu cast, ali dok se on igrao pikula Petko je gradio europski Dinamo. Drmic umjesto da je vec prvi strijelac u HNLu on bi CL.. Ne ide to tako, pomalo.
  • Krizy
    35.4k
    A bravo i za objave na društvenim mrežama
  • Bruno Pavić
    16
    Zahvaljujem Vam na ovoj objavi! Ja sam inače sin Darka Pavića (koji je preminuo 2020.) i nastojim doći do njegovih radova, pogotovo onih ranijih. Pretražujući internetom naišao sam na ovu objavu i vrlo me zaintrigiralo! Prije sam imao saznanje da je autor maskote Dinama u vidu dječaka u plavom, međutim ništa više od te informacije, tako da je ovo svakako vrijedno saznanje (kao i materijal). Ovo zapravo spada u sam početak njegove karijere. Kasnije se afirmirao kao jedan od najcjenjenijih hrvatskih karikaturista. S obzirom da je u postu navedeno da je Darko iz Splita, samo bih korigirao informaciju da je on tada jedno kraće vrijeme živio u Splitu (od tamo mu je majka), a inače je iz Slavonije (Vrpolje), dok je ostatak života proveo u Zagrebu. :)
  • Dinamosaur
    945

    Po ovom kaj si ti napisao jedino vjerujem da je bio karikaturist
  • Bruno Pavić
    16
    Da, primarno je bio karikaturist i ilustrator (ti radovi su dostupniji), ali do ranijih radova je teže doći (u što spada Dinamova maskota 77. i "Bitka za Nuštar", prvi strip o Domovinskom ratu:))
  • Dino
    2.2k
    Svaka cast na objavi na instagramu kluba! Bas je za najezit se
  • NORTE
    9k
    Kad sam vidio što su objavili pred derbi nisam mogao vjerovati, nije ni čudo da ih je onaj iz Lokomotive isprdao.

    Šta im je došlo da tako nešto loše naprave, a onda i na svim kanalima objave.
  • Eduardo
    17.3k
    očito nemaju nekog talentiranog i kreativnog za grafiku kao što to imaju Locosi. Ali u tom segmentu teško se s njima nadmetati bilo kome, a nama pogotovo.
  • nemapredaje
    1.9k


    ma ono nema veze s talentom i kreativnošću. tamo nisu poštivani osnovni temelji grafičkog dizajna
  • Krizy
    35.4k
    Kopirano od kolege sa snet:

    "Dinamo daleko najpopularniji hrvatski klub:

    Facebook:

    Dinamo Zagreb - 584 tisuće

    Hajduk Split - 322 tisuće

    NK Rijeka - 147 tisuća

    NK Osijek - 75 tisuća


    Instagram:

    Dinamo Zagreb - 314 tisuća

    Hajduk Split - 203 tisuće

    NK Rijeka - 48 tisuća

    NK Osijek 43 tisuće


    Sofascore:

    Dinamo Zagreb - 124 tisuće

    Hajduk Split - 55 tisuća

    NK Rijeka - 28 tisuća

    NK Osijek - 26 tisuća
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.