• InatiseSlavonijo
    459
    Znači išao sam na Lokomotivu sa ženom i djecom na sjever gore i pošaljem upit klubu čisto znatiželje radi mogu li samo na tu utakmicu s godišnjom za dolje, na gore. Odgovor naravno da ne mogu...
  • blue heart 72
    1.4k
    je ovo istina ili šala?
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Idi pa probaj :rofl: dodem na blagajnu lik mi kaze vi ne mozete kupit kartu vi imate godisnju. Reko znam, ali ja bi na zapad. Eee ne moze..
  • deda
    27.7k
    Nemoj spominjat godišnju. Kupi kartu i fajrunt
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Nisam je spominjao, ali moras dat osobnu. Kad das osobnu, on upise ime i jebgia..
  • blue heart 72
    1.4k
    To je stvarno samo kod nas moguće
  • deda
    27.7k
    Oćeš im dat 100 kn više oni ne žele :kiss:
  • Nino Bule
    11.4k
    Svasta, ovo jos nisam cuo
  • flexXy
    1.9k
    Ja tu ne vidim problem, mislim ako ulaznice moraju bit personalizirane onda ima smisla da se to ne dopusta. Ovak bi mogao onda nastancat x broj ulaznica na isto ime.
  • Infinity
    15.2k
    Ja ne vidim logiku da ti prodaju dvije ulaznice na isto ime. To je poticanje preprodaje.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Kazem, ima mi logike, ali ja se ne mogu odreci sezonske za sjever za pojedinacnu utakmicu. To je opet ona prica od ranije. Ja sam godisnju uzeo da budem siguran da mi ne izmakne opet kao sto sam dosao u ZG na zadnju tekmu sezone i izvisio za kartu, za te kirvajske mi je bitno i prednost za europska gostovanja s obzirom da vecinom i nisam u Hrvatskoj. Nisam znao da se blokiram kompletno, a promjenit nemogu, ulaznice hr. nisu predvidjele ni nadoplatu :lol:
    No dobro, covjek uci dok je ziv, nije ni sjever los samo eto, neke tekme bas zelim pogledat.
  • NORTE
    9.1k
    Kako su zadnjih godina u klubu zabrijali na grafite po tribini zapad ostaje nejasno kako u ovih 11 godina od 'obnove' stadiona nisu i ovdje odradili jedan grafit, makar veliki grb dinama, da ga s ponosom gledaju dinamovci, a bode u oči one koji nas mrze.
    vtbzsq5t0z6df960.jpg
  • Keyser Soze
    8.1k
    @blackbully

    Da ne skrećem s teme tekme protiv Osijeka tu bi ti replicirao na ovo kaj kažeš da nam marketing nije toliko loš.
    Ja ne znam za kaj bi se uhvatio glede našeg marketinga, a da je pozitivno osim tog da se YT kanal popravio. U shopu je ponuda i dalje ispod onog kaj mi kao klub moramo imati, fali neke inovativnosti, a opet fali i klasičnih stvari.
    Pozivi na tekmu su uvijek isti da igramo protiv West Hama ili Istre, a obavijesti o ulaznicama se dobivaju 2 dana prije same tekme kaj je isto smiješno.
    Istina je da svih 15k s Hajduka zna da se i danas igra, ali Europa i Hajduk su "eventi" za koje ti ni ne treba poseban poziv dok su tekme s Istrom ili Varaždinom ono kaj mi moramo dizati i potruditi se da dođe kaj više ljudi.
    Zadnji dobar marketinški potez je bila šampionska majica za 33. titulu po 33 kune i odma ju je nosi pol Zagreba i prodala se u više od 30 tisuća komada, al opet možeš naći zamjerku u tome kaj nije bilo brojeva za najmlađe jer bi tu prodao isto finu brojku.
    I ajde, dobar potez mi je i fan zona, al to bi trebala biti normala i mislim da to i postaje.
  • marcio amoroso
    32.2k
    Ovaj post nije usmjeren prema ljudima na zoni jer ipak vjerujem da je ekipa koja tu svakodnevno piše prilično redovna na utakmicama, ali općenito moram primjetiti da smo vjerojatno jedinstven primjer ne u Europi nego u svijetu gdje je klub stvarno mega uspješan na sportskom i financijskom planu, a ima prosjek od samo 3 tisuće i 900 ljudi.

    Onda ti kvazi navijači koji se ne udostoje doći na dvije tekme godišnje pljuju doslovno sve šta klub uradi i pljuju to na svakodnevnoj bazi. Pljuje se transfer politika, pljuje se igra, pljuje se marketing, ma sve, doslovno sve se pljuje. Naravno da se to reflektira i na ovu jadnu posjetu.

    Eto, samo jedno zapažanje.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Pa otkad je HNL-a Dinamo je možda 2-3 puta imao prosjek od 10k+ gledatelja, nije ništa novo loša posjeta na HNL-u. Dobar stadion je pola posla marketinga, ko ne bi volio doći na pravi europski, moderan stadion? Ja koji imam godišnju i odem na tekmu kad god mogu ću kritizirati marketing dok ne bude bolji jer s obzirom da je Maksimir takav kakav je izvolite se potruditi 3x više nego kaj bi morali da imate moderan stadion.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.