• NORTE
    9.1k
    Ajax na tribine stadiona zabranio unos postera na kojima se "mole" dresovi igrača.
    Konačno netko stao na kraj toj patetičnoj pošasti!

    Nadam se da će sve više klubova to napraviti, a onda i dinamo kad i kod nas to uzme prevelikog maha.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ok, shvaćam da je našim biserima teško imati barem 50% marketinga kao tovari, ali zar je teško objaviti sažetak tekme s Ludogorecom? Tovari su objavili sažetak tekme s Vitoriom, bit će pregleda, a kad naši objave barem golove s europske tekme moramo slušati razne arapske komentatore koji imena igrača ne znaju izgovoriti. Isto tako mislim da bi nekad trebalo objaviti i gol protivnika u sažetku, a ne samo naše pa se stekne dojam da smo dobili 2:0, a tekma završila 2:2
  • doubletrouble
    1k
    Tovari su objavili sažetak tekme s Vitoriomnamodi grebza

    Navodno na ovoj njihovoj HDTV aplikaciji ima i snimka cijele utakmice. Stvarno su ažurni oko tih stvari
  • Eduardo
    17.5k
    Ludogorets je naravno objavio.
  • Keyser Soze
    8.1k
    Ovo je dobra ideja, ali je toliko loše realizirana da ispada smiješno. Golovi idu od zadnjeg prema prvom, komentatori su malo hrvatski, malo strani, puno bezveznih efekata. Igraš s velikanima svake sezone i da nisi u stanju potrudit se oko ovakvih stvari gdje možeš stvoriti lijepu uspomenu na neku pobjedu za navijače mi ne ide u glavu.

  • Klenx
    4.1k
    Tovari nažalost jedu naše marketingom.
    Onda ih ispljunu i pregaze.
  • Slavonac
    383


    ne samo oni, puno njih...ja ne mogu vjerovati da sto se tice marketinga/drustvenih mreza/webshopa kod nas neko radi i da je placen za to...to radi neki ucenik, vjezbenik ili neki cistacica usput...
  • NORTE
    9.1k
    Ne mislim pljuvati po marketingu koji dinamo plaća, ali on je daleko od vrhunskog iako ga sigurno plaćaju vrhunski.

    Web stranica mi nikad nije sjela, webshop može bolje, a o artiklima kluba da ne pričamo (adidasove stvari su uglavnom ok).

    Mjesta za napredak ima napretek.
  • Eduardo
    17.5k
    Gdje je zapelo sa sažecima HNL-a? Objavili Istru i onda opet ništa...
  • Carrasco
    4.1k
    I bolje da nema sažetka protiv Varaždina.
  • NORTE
    9.1k
    Nije usko vezano uz marketing, ali evo primjer što je radila Nk Rijeka dok još nije izgradila sjevernu tribinu Rujevice.

    Svatko ko ima sezonsku, a siguran je da neće doć na neku tekmu je mogao javiti u klub da se njegovo mjesto pusti u prodaju tu tekmu.

    Siguran sam da ima dosta onih koji su kupili godišnju, a trenutno su negdje na odmoru.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ili jos bolje kao Englezi, sam preprodas svoju ulaznicu i bok. Puno previse zaostajemo na elementarnim stvarima.
  • Infinity
    15.2k
    To ima smisla kad je stadion pun. Kad ce biti 3-4.000 na HNL-u ili 10-15.000 na danasnjoj utakmici nema potrebe tako nesto raditi.

    Nadam se da cemo jednom igrati pred bolje popunjenim stadionom, da cemo imati rasprodan kapacitet na vecem broju utakmica i da ce onda takva opcija postojati.
  • blue heart 72
    1.4k
    Ma to sa godišnjim je teški cirkus. Zašto ja ne bi mogao svoju godišnju pokloniti bilo kome (brat, susjed, prijatelj,....)? Ako je potrebno, mogu mu dati kopiju osobne, i to je to.
  • Efes Pilsen
    6.8k
    Ne mozes ni kupit kartu za drugi sektor ako imas godisnju. Mislim, logicno je na rasprodan stadion, ali danas mi se ide na zapad, a na svoje ime ne mogu :lol:
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.