• Navijač Dinama
    7.3k
    "GNK Dinamo 26. travnja slavi svoj 111. rođendan te povodom toga klub organizira "Dinamo fest" - proslavu rođendana i druženje s navijačima! Dođi 23. i 24. travnja na Europski trg jer smo za tebe pripremili super iznenađenja!"

    sfc7bgj3ayiylmo0.jpg
  • NORTE
    9.1k
    Možda i nisam u pravu, ali mislim da će dinamo nastupit u žutim dresovima, a Dynamo onda vjerojatno u svojim plavim. To bi i bila lijepa simbolika. Dobar potez.
  • deda
    27.7k
    KUPI NOŠENI DRES DINAMA

    Dresovi nošeni na humanitarnoj utakmici GNK Dinamo - FC Dynamo Kyiv sa svim oznakama i potpisom svakog igrača na vlastiti dres bit će u prodaji kao specijalna kolekcionarska edicija po cijeni od 1000 kuna u Dinamo fan shopu kod stadiona Maksimir.

    Potpisani dresovi svakog igrača bit će zapakirani u svečanoj crnoj kutiji.

    Dresovi će biti u prodaji u Dinamo fan shopu kod stadiona od ponedjeljka 2. svibnja 2022. od 09:00 sati te će biti dostupni ukupno sedam dana ili do završetka prodaje svih dresova iz utakmice. Jedna osoba može kupiti samo jedan dres.

    U prodaji će biti dresovi svih igrača Dinama iz zapisnika humanitarne utakmicu.

    KUPI ŠAL S OZNAKAMA HUMANITARNE UTAKMICE

    Od srijede 27. travnja u 15 sati u Dinamo fan shopu kod stadiona Maksimir možete pronaći posebne šalove povodom humanitarnu utakmice. Cijena šala iznosi 100 kuna.

    VAŽNO!

    Sva zarada od prodaje dresova i šalova također je namijenjena kijevskom klubu koji će sredstva proslijediti ukrajinskim izbjeglicama.
  • Dino
    2.2k
    Procitali su ideju za Zone :smile:
  • deda
    27.7k
    Slušaju nas i čitaju. :smile:

    Poseban pozdrav Amri i Vlatki :heart:
  • ZGV
    3.1k
    Dinamo bi danas trebao igrati u kombinaciji gore plava majica, dolje žute hlačice. To je simbolika
  • Pop corn
    5k
    Dinamo bi danas trebao igrati u kombinaciji gore plava majica, dolje žute hlačice. To je simbolikaZGV

    Nda, to od kluba očekivati da se dosjete je.... ne baš
  • Mr Anderson
    5.4k
    Pa valjda je Dinamo Kijev plavi. Ne možemo onda i mi biti.
  • NORTE
    9.1k
    Pa valjda je Dinamo Kijev plavi. Ne možemo onda i mi biti.Mr Anderson
    Glavni dres im je bijeli u ovoj sezoni, a i zadnjih par mislim.
  • deda
    27.7k
    Jel vama otvara face stranicu GNK?
  • Captain America
    13.6k
    Bez ikakvih problema.
  • NORTE
    9.1k
    Volio bih da je dinamo u čast '82. nastupio u retro dresovima (Cico) na Maksimiru protiv Osijeka.
    Kao i u Šibeniku danas u drugom retro dresu (Boban) u čast 13.5.1990.

    Tako su mogli i dodatno promovirati dresove iz ponude. Bez obzira na zvijezdicu.

    Recimo Osijek je igrao Hnl nedavno u novom retro dresu u čast 75 godina kluba, mislim čak i s potpuno drukčijim grbom nego inače, prigodnim rođendanskim.
  • xavier
    11.1k


    Ali Dinamo ima ugovor s Adidasom, a retro dresove nije radio Adidas.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.