• hardek
    1.5k
    Vjerovatno će biti nešto ala:
    Nevistić-RPG-Živković-Theo-Ogi-Mišić-Ademi-Bulat-Vidović-Špikić-Petko.

    Ma da bi ja volio da i Petko, Mišić i Theo odmore. Realno doma smo i možemo/moramo rotirat jer nakon toga idu Osijek,Paok,Slaven,Paok u 2 tjedna.
  • serbus
    3.6k
    Ovo je za Kulenovića tekma , čvrsto iza i nabaci dok nešto ne pospremi.
  • DrawTube
    3k
    Bravo , napokon! Uvjeren sam da će samo danas otići koja stotina samo na krilima euforije

    Edit: komentirao prije neg kaj sam pročitao jbg

    Onda u ponedjeljak idu stotine sigurno
  • NitkoBitan
    12.3k
    Uvjeren sam da će samo danas otići koja stotina samo na krilima euforije!DrawTube

    Prodaja krece od sutra :grimace:
  • Sava Krpa
    208
    nema razloga da Nevistic ne starta. On treba imati kontinuitet, pogotovo ga ne sada dirati kad upao u prvu a u odličnoj je formi.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    Nevistic-Ogiwara-Zivkovic-Sutalo-RPG-Halilovic-Ademi-Sucic-Vidovic-Spikic-Brodic/Kulenovic
  • Mlađi referent
    10.8k
    Nevistić
    RPG Živković Bernauer Perković
    Špikić Ademi Tibor Vidović
    Brodić Kulenović

    Ovako bih ja, vjerujem da ćemo ih proći i u potpunom miksu, ali sve i da ne bude, imamo velike izazove na drugim frontovima pa nema potrebe forsirat
  • Rex Ramae
    2.5k
    Odličan termin, taman s posla na tekmu. :ok:

    Veselim se vidjeti RPG-a od prve, ono danas što je odigrao mi se činilo vrlo dobro.
  • Nino Bule
    11.6k
    Po meni puno 7/15 eura, stavit 5/10 da se zajaše val i pokusa dovuc opet izvrsna brojka ljudi na stadion al vjerovatno nista presudno.
  • Do kraja2023
    131
    Ajde nek bude ova tekma bez stresa, malo da se glava odmori.
  • NORTE
    9.3k
    Brodić
    Kule-Vidović-Špikić
    Halilović-Bulat?
    Ogi?-Živković-Boško-Rpg
    Zagi
  • Marley
    886
    Cemu mijenjat Nevistica? Moze mu samo dobro doci. I je li Zagi uopce skroz fit za igrat, ili je jos ozlijedjen. Ako je tako, onda pogotovo.

    I dajte tog Kulenovica, nek dobije konkretnu minutazu napokon. Petkovica nadam se nece forsirat, nek odmori covjek posteno.
  • Teofil Kateran
    876
    Očekujem da bi Brodić mogao eksplodirat!
  • Sportskifanatik
    367
    Neva
    Gabrijel sutalo zivkovic (mozda i cvetko, mali je super u juniorima trebalo bi ga isprobati) i ogi
    Halilovic ademi bulat vidovic
    Brodic i kule u spicu

    Sve treba odmorit za osijek!
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.