Zagorac- Gabriel, Živković, Theo, Perković- Mišić, Sučić, Halilović- Špikić, Vidović, Brodić

Perkovic je drugo poluvrijeme protiv Rijeke djelovao poluziv.
    Nije mi jasno da nece njega odmoriti, ili Gabriela lijevo (jer to moze igrati) Mikica desno, ili cak Zileta na RB Gabriela lijevo. Sve to jer je nuzan odmor Perkovica.
    Zar ovo nije utakmica kao naslikana za Ademia?
    Nadam se da ce ovi dobrano fulati :D
    A do tad, cekamo @Miro Vugrinec mozda nas obraduje :sweat:
    32.5k

Istina, meni je Perković također djelovao istrošeno.

A vidi, nama je Gorica jako bitna tekma i nema prostora nekim velikim eksperimentima. Osvajanje kupa donosi EL. U situaciji gdje nam prvenstvo visi nemamo pravo na kiks. Uvjeren sam da imamo kvalitetu zarotirati i dobiti tekmu, ali ne smijemo sada krenuti totalno neozbiljno.
  • telekineza
    37
    Perković će vjerojatno startati jer nema tko drugi, a Ristovskom i Bernaueru isto treba odmor jer su po meni oba protiv Rijeke izdušila pred kraj, s tim da je Ristovski i tražio zamjenu. A nipošto nebi Živkvića stavljao na bok, a na stopera Šutala jer iako se on kao vratio, sumnjam da može izdržati cijelu utakmicu. Ako je Ogiwara spreman, očekujem da on uđe umjesto Perkovića na poluvremenu ili oko 60-te minute. Isto tako vjerujem da će i Mišić van u tom nekom periodu ako ćemo voditi i ako će uopće započeti utakmicu.
    A ako se ne varam i bila je negdje izjava Jakirovića da će promijeniti 7-8 igrača, to bi taman bilo to, Theo jer bez njega obrana izgleda da može primit gol od amatera, Perković će igrati jer nema tko i Mišić i Sučić za stabilnost u sredini, s tim da Sučić ionako niti jednu ne igra do kraja pa njega ni ne treba odmarati cijelu utakmicu.
    Baš je nezgodno što su se ozlijedili i Bulat i Ogiwara, s tim da je veća šteta zbog Ogiware koji je jedina zamjena Perkoviću za kojeg vjerujem da će opet startati u sljedeće dvije utakmice, a onda protiv Belupa da će dobiti odmor jer nam tu nije toliko bitna defanziva.
    32.5k
    Ako je Ogiwara spreman,telekineza

Nije spreman.
    37
    A onda je jedino logično da Perković i Ristovski podijele po poluvrijeme na lijevom beku i oba će biti odmorna za nedjelju.
  • dinamozivivjecno
    1.6k
    zasto vracati Zagorca na gol taman kad je Nevistic skupio 3-4 utakmice zaredom???? totalno glupa odluka Jakira i nadam se da one price da jedan brani prvenstvo a drugi kup i europu nisu istine.
    3.7k
    Uvjeren sam da imamo kvalitetu zarotirati i dobiti tekmu, ali ne smijemo sada krenuti totalno neozbiljno.marcio amoroso

Da, slazem se.
    Nisam drugacije ni mislio.
  • rioda
    2.6k
    Nevistić - Perković, KTC, Živković, RPG - Mišić, Ademi, Halilović, Špikić, Vidović - Brodić

Tako bi ja, sastav dovoljno dobar da riješi utakmicu, a ako će rezultat biti povoljan možeš ubaciti Šutala umjesto KTC-a. Sučić da zamijeni Mišića, Rile da odmori Perkovića... Nitko od njih ne bi smio igrati više od poluvremena