• rioda
    2.6k
    Iskreno sumnjam da će Šutalo zaigrati od prve minute. Rekao je Jakir da će mijenjati 7-8 igrača, dakle 2 ili 3 igrača od jučer će početi i ovu utakmicu.

    Po meni vjerojatno KTC ili Bernauer, Mišić i Kaneko. Jednog će ostaviti u obrani za stabilnost, Mišić da poveže vezu i vjerojatno Kaneko jer njega ionako vadi svaku tekmu ranije.
  • Mr Anderson
    5.4k
    Kakva je situacija s Bulatom i Ogiwarom? Mogli bi oni startati ako su fit. Halilović i Ademi će sigurno u vezu. Špika i Vidović od početka. Možda Brodić i Kulenović skupa, na pripremama je to par puta dobro izgledalo.
  • SjevernaStrana
    790
    Kakva je situacija s Bulatom i Ogiwarom?Mr Anderson

    Reko je Jakir nakon utakmice Bulat još 10 dana out... a ništa i od Ogiware..
  • Mr Anderson
    5.4k
    Reko je Jakir nakon utakmice Bulat još 10 dana out... a ništa i od Ogiware..SjevernaStrana

    Jebi ga onda. Da barem imamo boljeg juniora za lijevog beka. Morati će opet Perković.
  • Georg Koch
    3.7k
    mozda Gabriel lijevo (pisalo je da moze igrati oba beka) a Mikic desno?
  • Sunja86
    1k
    Možda da i Vrbančića povuku za ovu utakmicu da dobije pola sata, ako rezultat bude pozitivan.
  • Orc123
    5.2k
    nije rekao da nista od ogiware! Rekao je da bi volio da bude vec za Goricu spreman....mozda i bude
  • jedan u nizu
    6.2k
    Kup ne treba podcjenjivati, kako je netko napisao, to mora biti borba za osvajanje jer pobjednik kupa ide u kvalifikacije za Europa ligu, a mi smo jos uvijek treci na tablici.
    I dalje postoji izvjesna mogucnost da necemo biti prvaci, a s drugim mjestom bi išli u kvalifikacije za konferencijsku ligu, pa nam je i kup zapravo dosta bitan.

    Apsolutno treba rotirati momcad, ali pričati da treba krenuti s juniorima su besmislice. Imamo dovoljno igraca na klupi koji ne dobivaju prilike i trebali bi dobiti sada. Od juniora jedini Vrbancica, ali ne znam jel on ima pravo nastupa.

    Najvise ocekujem punu minutazu RPGa, Brodica\Kulenovica, Halilovica, Vidovica, Zivkovica, Spikica i Ademija
  • San Lorenzo
    11.7k
    Mauro je zadnjih pola sata bio mrtav umoran, zato je i napravio par grešaka...Mikić, Ogiwara, Pjer...nešto se mora izmisliti da se Perkovića odmori.
  • Zagi
    5.2k
    Mikić još nije počeo konkurirati za juniore.
  • dinon7
    468
    Stojković ulazi u puni trening od ovog tjedna?
    Nakon reprezentativne stanke( 6 utakmica u međuvremenu) imat ćemo na raspolaganju i njega i Roga. Like s moje strane, konkurencija će biti strašna unutar momčadi
  • Probirštift
    286
    Čudno mi je da su samo stavili sjever i zapad dolje baš me zanima koliko brzo će se prodati
  • Captain America
    14k
    Like s moje stranedinon7

    Nikako mi se ne sviđa ovako brzi povratak Stojkovića nazad. Doktor Vrgoč koji je operirao njega, Kaču i Oršu je dao prognozu 9 mjeseci potrebnih za povratak. Ovaj tjedan je 6 mjeseci kako se Stojko ozlijedio i on će vjv kroz mjesec dana već biti u sastavu.

    Jako rizično, pogotovo kad se uzme u obzir njegova dob i pogubnost obnove ozljede kao i veliki novac koji je Dinamo investirao u njega.
  • ksapi
    2.2k


    A za koga da se otvaraju gornje etaze? Pa nismo Real da napunimo 10+ tisuca u srijedu popodne na kupu
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.