• Filip 91
    533
    Kmeči se već neveliko na društvenim mrežama zbog zamjene domaćinstva hahaha
  • Nolifer
    6.7k
    Jesu počele teorije zavjere da ne listam te dnovine?
  • Mr Anderson
    5.4k
    Jesu se crne kese javile?
  • Ivdzo11
    3k
    Evo jedna prigodna...

    Nakon poraza u prošlom kolu od Slaven Belupa, nogometaši Hajduka ponovno su bili domaćini na Poljudu, jer su zbog vremenskih neprilika u Zagrebu, zamijenili domaćinstvo s Rudešom, posljednjeplasiranim klubom Prve HNL iz istoimenog naselja na zapadnom dijelu glavnog grada Hrvatske.
  • Eduardo
    17.6k
    Ajd da u startu prekinem raspravu o tovarima i njihovim komentarima na odgodu, prije nego budem morao brisati more komentara o tome što oni pišu na društvenim mrežama.
  • đole
    270
    Šteta, baš sam se veselio Kranjči. Naročito kad znamo da će nam to bit dom nekoliko sezona. Ima nešto posebno u toj lokaciji.
  • Mlađi referent
    10.6k


    Ne znam jesi li sarkastičan, ali meni je onaj pogled na teren, Boyse i Cibonin toranj dok žvačem hot dog tvrd k’o kamen takav gušt da to ljudima teško mogu objasniti, nijedan vikend mi nije dobar kao onaj na Kranjči
  • DrawTube
    3k
    Malo ljudi adresira to ali ovim lopovima koji prodaju hrenovke u kamenu treba zauvijek zabraniti služenje hrane. Da ne govorim o bezobraznim cijenama
  • criticus
    1.2k
    Malo ljudi adresira to ali ovim lopovima koji prodaju hrenovke u kamenu treba zauvijek zabraniti služenje hrane.DrawTube

    Ako im mile iz krajine ne dođe glave nece niko.
  • đole
    270
    ne, fakat. Obožavam taj cijeli šušur tamo, uvijek je dobra atmosfera, stadion nogometniji, tebi Cibona, a meni je najveći gušt onaj pogled sa zapada na Sleme. Čak i malog mogu pustit samog na pišanje usred tekme jer je nazad za minutu. Ali ajde, ovo bi bila noćna tekma, puno sam veći fan dnevnih tekmi u Kranjči što će vjerojatno bit slučaj u tom zamijenjenom 31. kolu.
  • Klenx
    4.1k
    Odlična odluka za zamjenu domaćinstva.
    3 boda doma s Lokosom, i idemo dalje u nastavak.

    U blatu Kranjče svašta bi se moglo dogoditi, od kiksa do ozljeda.
  • BornaPŽ1986
    1k
    U nastavku donosimo informacije o ulaznicama za navijače Dinama za zaostalu utakmicu 4. kola SuperSport HNL-a protiv Lokomotive ⚽️

    ️ Utorak 23. siječnja, 17:00 sati

    Cijene ulaznica
    ✅ Zapad dolje 15€
    ✅ Sjever dolje 7€

    ➡️ ONLINE prodaja ulaznica počinje u subotu 20. siječnja u 11 sati i završava na dan utakmice, 23. siječnja u 17 sati.

    ➡️ VAŽNO! Ulaznice kupljene online putem printaju se kod kuće i s njima se ulazi na stadion. Nema zamjene ulaznica na ticket pointu.

    ➡️ Fizička prodaja ulaznica na ticket pointu:
    Ponedjeljak 22.1. od 11 do 19h
    Utorak 23.1. od 11 do 17:45h

    Stadion se otvara u 16:00 h

    ➡️ Klub će putem web stranice obavijestiti navijače o tijeku prodaje.

    Matija Habljak/Pixsell
  • Bruh
    901
    Miriši mi neki 3 0 kad smo već odigrali sa prvima u Poljskoj 3:2 živi pa vidjeli al imam neku dobar osjećaj pred za ovu tekmu
  • Rakovica1986
    537
    Ma ja samo želim da izlete na teren ko totalni manijaci i krenu od prve minute silovati Loksu, a onda i svaku ekipu nakon toga. Ono, da ekipe u 80 minuti govore sudcu sviraj kraj.
    Čini se da je Jakir najveći problem detektirao (rješavanje protivnika u ranoj fazi utakmice), a uskoro ćemo vidjeti je li našao rješenje za isti.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.