• Krizy
    35.3k
    Dosta je :yawn: , idemo :strong:
    HNL se napokon vraća, nakon pet tjedana odmora.
    Dinamo u prvoj utakmici drugog dijela sezone gostuje kod Lokomotive, u zaostaloj utakmici četvrtog kola.

Dinamo bi eventualnom pobjedom smanjio prednost Hajduka, koja trenutno iznosi sedam bodova uz dvije utakmice više.

Ovo će biti drugi susret ova dva kluba u ovoj sezoni. Dinamo je bio bolji u prvom susretu, s pobjedom 2:1.
    Ali Lokomotiva je imala vodstvo do sudačke nadoknade, kada se "rodio" Kaneko, koji je nakon te utakmice napokon shvaćen ozbiljno.

Prvo je asistirao Baturini u 94. minuti, a zatim i sam zabio u 97. minuti za tri boda Dinama. Ubrzo nakon toga se izborio za mjesto u prvih 11 Dinama.

Dosad smo s Lokomotivom odigrali 50 utakmica u HNL-u te ostvarili 41 pobjedu uz 5 neriješena ishoda i 4 poraza. Gol razlika je 106-35.

U gostima smo Lokomotivu pobijedili u 18 utakmica te 4 puta remizirali i 3 puta izgubili, uz gol razliku 49-19.

Zadnju utakmicu protiv Varaždina, Lokomotiva je igrala u sastavu:

Čavlina - Bartolec, Živković, Mersinaj, Leovac - Bubanja, Marić - Krivak, Šotiček, Goričan - Tuci

Theophile, Perić, Mišić i Vidović će u slučaju žutog kartona propustiti sljedeće kolo (Istra).

Koeficijenti za utakmicu su:
    Lokomotiva 5.00 - 3.50 - 1.75 Dinamo

Ajmoooo Dinamoooo
    1. Kakav rezultat očekujete? (155 votes)
    3k
    Loksa još nije objavila ništa za ulaznice?

Konačno. Najdraže pitanje na Zoni.
    Pripreme odlično odrađene, pojačanja došla, vrijeme je da vratimo prvo mjesto u metropolu.
    11.7k
    A jbt zivot i termin, da nisu mogli sat vremena kasnije stavit...

Kaj se igra uopce taj utorak osim napacenog HNLa da je bitno za TV raspored?
  • Mr Anderson
    5.3k
    Meni termin paše, odmah s posla odem, 5 minuta imam do Kranjčevićeve od firme.
    3k
    Znaci oni ce u ponedjeljak pustat karte za utorak tek?
    emilperska

Tko zna, mozda iduce sezone uvedu online prodaju. Mozda.
  • masacusec
    3k
    Tko zna, mozda iduce sezone uvedu online prodaju. MozdaBornaPŽ1986

Uistinu bi šteta bila da u kranjči uvedu online kupnju karata i da onaj predivni moderni ticket point ode u povijest...
  • Mali Zeus
    9.3k
    HNL kakav je nekad bio. Karta na papiriću.
  • dinamozivivjecno
    1.5k
    Nikad prije nisam jedva cekao tekmu kao ovu protiv Lokse. Svakako ocekujem punu kranjcu i pobjedu za lov po novo prvenstvo.
  • din
    213
    U utorak, 23.01.2024. Dinamo u Kranjčevićevoj!

Lokomotiva će u Kranjčevićevoj ugostiti Dinamo. Utakmica je na rasporedu od 17:00h.

Ulaznice za susret biti će u prodaji od ponedjeljka, 22.01.2024. te ih je moguće kupiti samo i isključivo na blagajni Stadiona u Kranjčevićevoj u radnom vremenu blagajne.

• UTORAK, 23.01.2024. od 14:00 h

Na dan utakmice Stadion se otvara u 15:00h.

Ujedno molimo sve navijače da zbog velike zainteresiranosti za susret Lokomotive i Dinama navrijeme kupe svoju ulaznicu.