• criticus
    1.2k


    Zbog velike zainteresiranosti smo pustili ulaznice cak dan prije i otvoreni smo na pola radnog vremena. E da, i poskupili smo karte 50%. Eto nemojte reć da vam nismo izišli u susret i da ne mislimo na ljubitelje HNL-a.

    Ispadnite iz lige više, ološi.
  • DrawTube
    3k
    sanjam o danu kad će takvi klubovi bez navijača i s kromanjonskim upravama koji nemaju ni vlastiti stadion niti online prodaju ispasti ne samo iz prve nego i druge lige a zamijeniti ih Karlovac,Marsa,Cibalija I slični.

    Ali opet ova 3 kluba su financijski ili pred stecajem ili slabi, a od Lokse će s obzirom na transfere i pare koje dajemo za njihove igrače prije ispasti Osijek.
  • dzg717
    941
    Bolesnici iz lokse jebalo vas 15 eura
  • dzg7
    267
    Kaj nije da za gostujuće navijače može Max 5 eura bit karta ?
  • Nino Bule
    11.5k

    Ne, vec je neko vrijeme 10 eura istok kranjce
  • dzg7
    267

    Znam da,ali za goste je Maksimir,Poljud,pampas sve po 5,zar nebi i ovi onda trebali
  • badjibadara
    1.7k
    Ne, vec je neko vrijeme 10 eura istok kranjceNino Bule

    Za sav komfor koji nudi, nije ni puno. Grijana sjedala i krov sa solarnim panelima, plus kuhano vino i kobase od crne slavonske svinje ukljuceno u cijenu.
  • zagr
    505
    protiv tovara u 12 mj je istok bio 7€, zapad 10.
  • Papastrumf
    9.8k

    To je međosobni dogovor 4-5 klubova koji imaju navijace koji idu na gostovanja.
  • Nino Bule
    11.5k

    Isprika onda je valjda za rudes bila 10 eura.

    Znam da,ali za goste je Maksimir,Poljud,pampas sve po 5,zar nebi i ovi onda trebalidzg7

    Ne
  • blackbully
    4.4k
    Kaj nije da za gostujuće navijače može Max 5 eura bit karta ?dzg7

    Mislim da to zavisi od dogovora dva kluba za domaću i gostujuću utakmicu.
    Naprimjer, tovari nama 5 eura za kavez, mi njima 5 eura za jug. To tako funkcionira već dvije sezone ako se ne varam.
  • NitkoBitan
    12.2k
    To su jedni bezobraznici koji se vade na neku "isplativost" a prihodi od ulaznica im vjerojatno ne cine ni 5% ukupnih prihoda. Otjerajte cijenama i ovo malo ljudi koje je spremno otic na stadion po ovakvom vremenu i u ovakvom terminu.

    Dignu cijenu karte za 5 eura, pa to je nis kaj, 5 eura 5 prstiju na jednoj ruci... Malo se ovo otelo kontroli kaj se tice zaokruzivanja cijena. Ako imas vece troskove digni cijenu za 1-2 eura a ne da "zaokruzis", ovo su euri koji imaju 7,5x puta vecu vrijednost od kuna.
  • deda
    28k
    Ljudi morat ćemo sve cijene platiti za Dinamo. I prehlade, i tvrde klupe, i stajanje, i cijene, i stajanje u redu. Svi u Kranjču! :strong:
  • Mr Anderson
    5.4k

    Ma nije mi toliko do cijene koliko do tog glupog radnog vremena blagajni kad već ne možeš preko neta kupiti.
  • Rakovica1986
    537
    Na kraju grozan teren protiv Slaska nije uopće loša situacija za nas jer smo osjetili djelomično ono što nas čeka u utorak u Kranjči. Puno pelina, pive i svako ponaosob što ga još veseli pa idemo raskopat tu Kranjču iz snijega.
    U ovoj fazi sezone velik posao moraju odradit oružari, ali i pomoćni treneri na zagrijavanju kako bismo osigurali da nam se ne dogodi neka ozljeda koju smo eventualno boljom pripremom mogli izbjeć.

    Edit: dobio sam neke neprovjerene info o tome da bi se tekma mogla odigrat na Maksimiru, pa ako netko zna nešto o tome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.