• Zagi
    5.2k
    ↪Zagi


    Dobra je to kupovina.


    Ha ha, bas dobra...
    Antonio Marin 2.0
    Ali
    Kak volim kad se ekipa ovak zaleti grlom u jagode,a internet sve pamti.
  • Orc123
    5.2k
    Vec se otplatio. Za ovakve pobjede se zivi.
  • cibona
    1.4k
    Kak volim kad se ekipa ovak zaleti grlom u jagode,a internet sve pamti.Zagi

    Jedna lasta ne cini proljece. Neka ovako nastavi i nitko sretniji od nas koji smo ga pljuvali.
  • Ali
    1.9k

    Mozes reci da sam tvrdoglav.
    Ali ja i dalje ostajem kod toga da Arber Xoxha nije igrac za Dinamo.

    Gol Betisa nebi dosao da on nije lutao i zasmetao Perkovicu. Koji je ocito fin decko da je dosao Riletu dreknuo bi Rile i njega i loptu odnio u aut.
    Par puta je onaj njegov bicikl i izgubljena lopta.

    Gol je uspjelo prolaz jedan od deset pokusaja.

    Onaj ponisteni penal je pokazao svoju klasu , savrsena lopta i umjesto da udje i jednostavno poentira on pada na nos i nagazi stopera...

    Predugo za ozbiljan nogomet pimpla i drzi loptu, zadnjih deset minuta je dva puta toliko vukao u sredinu dok nije izgubio i ide ti kontra.

    Tako da ja kad vidim njegovu glavu dolje. Nije mi razina Dinama.

    Pogotovo ako ga kompariram sa Pjacom i Brekalom.
  • Praskaton
    1.8k
    Imam osjecaj kad jedna sa vrha šesnaest uđe da ce rasturat dalje.Teško je to promjenit u ovoj fazi karijere al mora mu se ukazat na to da digne glavu i ne pokusava na centru naslagat 3-4 igraca.
    Ako uspije ubrzat igru i donosit jednostavnije odluke na terenu bit ce odlican.Ima predispozicije za to
  • Zagi
    5.2k
    Sve opasnosti došle od njega. Nekad se zaleti driblingom u aut, nekad prođe petoricu.
    Meni je to ok.
  • Paggini
    7.2k
    Bili su neki albanci ispred mene i kad smo zabili samo sam urlao TO ARBEREEEE TOOOO ARBEREEEEE i neki od njihove klike me uhvati i krene vikat MOJE MOJE, brijem da mu je to stari bio haha, eto s Hoxhinim starim sam proslavio ovaj antologijski gol
  • Ali
    1.9k

    Kaze google da ti je rekao: rudnik, rudnik :smile:
  • Paggini
    7.2k


    Pa koliko su se oparili na njemu, ima i to smisla
  • Maki2
    456
    Nije jedan prolaz nego je 8 driblinga i 6 prolaza
  • Jaro
    5.7k
    Jel igrac za dinamo, vrijeme ce pokazati. Ovu tekmu je odradio top. Najbolja u dinamu sigurno. Onoliko prolaza/driblinga u Euro tekmi nije puno igraca dinama napravilo.
  • Paggini
    7.2k
    Samo da dobije osjećaj kad da se riješi te jebene lopte i bit će to dosta bolje
  • jedan u nizu
    6.2k

    i samo nek digne glavu gore kada se zabija.
    Driblat zna, probijat zna, ali mu fali svjest o stanju na terenu i mozda malo nogometne inteligencije da zna sta napraviti kada mu prode prodor.
    Neka me razuvjeri!
  • Paggini
    7.2k


    I to sve hahaha, da. Ali lopta mu se lijepi za nogu, to je fkt rijetko, ali samo da ga netko uzme u Dinamu i krene s njim raditi na ovim falunzima jer ono sto se ne moze naucit ima, al ovo sto se moze naucit jbg... valjda ce naucit
  • Maksim Maksimirski
    4.5k
    Prema statistikama koje donosi Sofascore, Hoxha je u 39 dodira s loptom imao 11/13 dodavanja, ali i u tako malom uzorku dva ključna dodavanja, po jednu kreiranu veliku priliku i asistenciju. Imao je i sjajnu driblersku večer sa šest od osam uspješnih driblinga, a u duelima je također bio odličan sa 10/16.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.