• hardek
    1.5k
    Puno smo svi drobili o Hoxhi pa mi je jako drago za njega da mu se otvorilo danas.

    Al moram priznat da sam ostao iznenađen kad sam čuo da novinar nakon tekme vodi intervju s njim na engleskom. Ono 4 godine je već u Hrvstskoj pa mi ni na kraj pameti nije bilo da ne zna naš jezik
  • NitkoBitan
    12.3k
    Pa sigurno zna neke osnove kaj je i dalje nedovoljno da vodi razumljiv razgovor.
  • Orc123
    5.2k
    Kolko ja znam on razumije sve, samo malo teze prica pa to ne zvuci dobro pa zato na engleskom...
  • Tongo Doumbia
    2.4k
    Hvala i Arberu, jer protiv Hectora Bellerina izgleda kao Ribery iz primea, a pored Postonjskog kao Hoxha iz Belupa heheheheehhehehehehehehe
  • SAS1987
    13.5k
    Hectora BellerinaTongo Doumbia

    A Hector Bellerin pored Hoxhe izgleda ko glumac u Narcosima :lol:
  • Mali Zeus
    9.8k
    Odličan je bio, baš odličan.
  • Marley
    885
    E zbog njega se bas grizem radi zelje da ga zamijeni vec na poluvremenu sinoc, uf. Drago mi je radi njega. Na nekim igracima bas vidis koliko se trude i koliko im znaci.
  • Mr Anderson
    5.4k
    E zbog njega se bas grizem radi zelje da ga zamijeni vec na poluvremenu sinoc, uf. Drago mi je radi njega. Na nekim igracima bas vidis koliko se trude i koliko im znaci.Marley

    Jeli i ti spadaš među one navijače na zapadu koji nakon greške nekog igrača odmah viču: ...vadi van tog idiota, jebo te onaj ko te doveo, i slično. Nakon 20 minuta se tražila zamjena oba krila, Sučića, Ristovskog i ne znam koga još.
  • Marley
    885
    Ne, ja sam zapravo onaj drugi ekstrem haha.
    Ja spadam u one koji nikad ne daju vrijedjati niti jednog igraca. Ali da mi se cinilo sinoc da su Arber i Taki za vadit vec nakon 30 min, je. My bad.
  • Paggini
    7.2k
    Taj hivemind koji se formira na zapadu je grozan, da nemam oci i slusam njih oko sebe, imao bih osjecaj ko da igraju invalidi koji su zaboravili svoja kolica
  • Mr Anderson
    5.4k
    Ja spadam u one koji nikad ne daju vrijedjati niti jednog igracaMarley

    Nije to ekstrem, meni je to potpuno normalan stav jednog navijača. Ne podnosim ljude koji dođu na stadion i od prve minute krenu s pljuvanjem po igračima, a na zapadu se uvijek nađe takvih pacijenata. Često jednostavno ne mogu to prešutjeti i onda ulazim u sukobe s takvima, zadnji put protiv Lokse. U birtijama više uopće ne gledam Dinamo jer nemam živaca za takve.
  • rioda
    2.6k
    Tako sam i ja na Lokomotivi u Kranjči, neki deda s Dinamovim šalom je ismijavao sve igrače nakon kaj smo dobili gol. Rekao sam mu što ga ide, a nakon kaj smo izjednačili, njegova reakcija je bila - napustio je tribinu :grimace:
  • Marley
    885
    Inace sinoc, moj tata, hajdukovac od rodjenja... nakon mog zazivanja da se vade Arber i Taki... samo mi je rekao, bit ce oni obojica bolji u drugom poluvremenu, vidjet ces samo gledaj.... covjek kuzi nogomet hahaha
  • Marley
    885
    Ja to ne podnosim opcenito. Jedno je argumentirana kritika, ako stoji.
    Ali ona vrijedjanja, pa i medijska, a pogotovo od strane "navijaca", ma fuj. To mi samo govori o njima, jer na taj nacin lijece vlastite frustracije. Da se izdrkavaju po nekome.
bold
italic
underline
strike
code
quote
ulist
image
url
mention
reveal
youtube
tweet
Add a Comment

Dobrodošli na Forum Zona Dinamo!

Zona Dinamo je Forum na kojem se okupljaju navijači i simpatizeri Dinama, te na jednom mjestu raspravljaju i informiraju se o klubu i svim ostalim stvarima koje imaju poveznicu s našim klubom. Ostali su dobrodošli kao gosti i u skladu s tim trebaju se i ponašati.